Malkinék kitömték a Lokomotivot

 

A Metallurg Magnyitogorszk nem kímélte a jaroszlavliakat. Vasárnap az egyik legjobb keleti csapat, a Metallurg Magnyitogorszk a Taraszov-divíziót vezető Lokomotivhoz látogatott, ahol hiába szerezték meg a vezetést a hazaiak a 21. másodpercben, Malkinék öt gólt lőttek a későbbiekben és nyertek. A Metallurg Magnyitogorszk győzelmével átvette a vezetést a Harlamov-divízióban a játéknapon jégre nem lépő Ak Barszt megelőzve.

A másik nagy verését a tabella utolsó helyén álló Avtomobiliszt osztotta ki az Atlantnak, a Torpedo pedig a Traktor gyűrte le, ezzel Szjominék előre léptek a nyugati nyolcadik helyre az edzőváltás után.

Amur

1-3 (0-1, 0-1, 1-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 14:25 PS Kaszjancsuk
0-2 36:21 Ovecskin Bojkov Backström
0-3 44:25 Kokarjev K. Volkov Gorohov
1-3 59:54 Guszev Hytönen Lahti
22 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 20
Kuznyecov Kapusok Saricsenkov

 

Szibir

1-2 (0-2, 0-0, 1-0)

SZKA

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:54 Thoresen
0-2 07:13 Prucha Martensson
1-2 56:59 Drugov Lehtera
28 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 6
Glass Kapusok Bobrovszkij

 

Torpedo

3-1 (0-1, 2-0, 1-0)

Traktor

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 19:39 Karpov
1-1 21:11 Szjomin Ellison Varnakov
2-1 25:02 PP Szcsasztlivij Varnakov Szjomin
3-1 59:57 Varnakov Ellison
38 Kapura lövések száma 26
14 Kiállításpercek 12
Koval Kapusok Garnett

 

Lokomotiv

1-5 (1-1, 0-3, 0-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Jaroszlavl, 9013 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:21 Plotnyikov Kronwall
1-1 11:04 Zukkarello Hodgman Mihajlov
1-2 24:04 Platonov R. O’Reilly Kazionov
1-3 37:36 O’Reilly Zukkarello Bernackij
1-4 39:41 Zukkarello Antyipin Mozjakin
1-5 44:45 Bernackij Kazionov Malkin
27 Kapura lövések száma 41
22 Kiállításpercek 10
Sanford
48:02-től Varlamov
Kapusok Ahonen

 

Atlant

2-6 (0-3, 1-0, 1-3)

Avotmobiliszt

KHL. Mityiscsi, 5850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:57 V. Sztrelcov
0-2 09:47 Zsmakin Krjukov Lapenkov
0-3 17:33 PP Zsmakin Szokolov Lapenkov
1-3 27:30 PP Rukavisnyikov Stalberg
1-4 41:32 Makejev Spirko Szimakov
1-5 43:42 PP Mezei Krjukov Lapenkov
1-6 52:09 PP Spirko Szimakov
2-6 55:04 PP Stalberg Engqvist Tyutin
37 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 20
Galimov
20:00-tól Hudobin
Kapusok Holt

 

Szpartak

1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Barisz

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2846 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 38:32 Dawes Novopasin
1-1 55:03 PP Junykov Nakládal Scsitov
1-2 65:00 GWS Dawes
33 Kapura lövések száma 27
17 Kiállításpercek 33
Boriszov Kapusok Lassila

 

CSZKA

4-1 (2-1, 1-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Moszkva, Megaszport, 7000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:04 PP Szergejev Grigorenko Kvasa
1-1 16:30 SH Gluhov
2-1 17:09 PP Rilov A. Radulov
3-1 28:50 Grabovszkij A. Radulov Dacjuk
4-1 59:00 SH Kvasa
20 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 6
Brizgalov Kapusok Taraszov

 

Donbassz

0-2 (0-2, 0-0, 0-0)

Avangard

KHL. Donyeck, 3781 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:49 Ivanov Ljamin Kurjanov
0-2 17:49 PP Záborsky Kurjanov Belov
40 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 8
Laco Kapusok Ramö

 

Lev

2-3 (1-0, 0-1, 1-1, 0-1)

Nyeftyehimik

KHL. Prága, 5589 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:26 Rachunek Hossa Hunkes
1-1 29:20 PP Sz. Alsevszkij Hohrjakov J. Alsevszkij
1-2 58:10 SH Poligalov Koukal
2-2 59:49 PP Danielsson Klepis Nemec
2-3 62:32 Hohrjakov J. Alsevszkij
29 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 12
Pöpperle Kapusok Dalton
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE 3-8VÉGE
március 30., csütörtök
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
U14 18:40 UTEAVS 
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
április 5., szerda
U14   UTEAVS 
NŐI 15:40 HUNSVK 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk