Malkinék kitömték a Lokomotivot

 

A Metallurg Magnyitogorszk nem kímélte a jaroszlavliakat. Vasárnap az egyik legjobb keleti csapat, a Metallurg Magnyitogorszk a Taraszov-divíziót vezető Lokomotivhoz látogatott, ahol hiába szerezték meg a vezetést a hazaiak a 21. másodpercben, Malkinék öt gólt lőttek a későbbiekben és nyertek. A Metallurg Magnyitogorszk győzelmével átvette a vezetést a Harlamov-divízióban a játéknapon jégre nem lépő Ak Barszt megelőzve.

A másik nagy verését a tabella utolsó helyén álló Avtomobiliszt osztotta ki az Atlantnak, a Torpedo pedig a Traktor gyűrte le, ezzel Szjominék előre léptek a nyugati nyolcadik helyre az edzőváltás után.

Amur

1-3 (0-1, 0-1, 1-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 14:25 PS Kaszjancsuk
0-2 36:21 Ovecskin Bojkov Backström
0-3 44:25 Kokarjev K. Volkov Gorohov
1-3 59:54 Guszev Hytönen Lahti
22 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 20
Kuznyecov Kapusok Saricsenkov

 

Szibir

1-2 (0-2, 0-0, 1-0)

SZKA

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:54 Thoresen
0-2 07:13 Prucha Martensson
1-2 56:59 Drugov Lehtera
28 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 6
Glass Kapusok Bobrovszkij

 

Torpedo

3-1 (0-1, 2-0, 1-0)

Traktor

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 19:39 Karpov
1-1 21:11 Szjomin Ellison Varnakov
2-1 25:02 PP Szcsasztlivij Varnakov Szjomin
3-1 59:57 Varnakov Ellison
38 Kapura lövések száma 26
14 Kiállításpercek 12
Koval Kapusok Garnett

 

Lokomotiv

1-5 (1-1, 0-3, 0-1)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Jaroszlavl, 9013 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:21 Plotnyikov Kronwall
1-1 11:04 Zukkarello Hodgman Mihajlov
1-2 24:04 Platonov R. O’Reilly Kazionov
1-3 37:36 O’Reilly Zukkarello Bernackij
1-4 39:41 Zukkarello Antyipin Mozjakin
1-5 44:45 Bernackij Kazionov Malkin
27 Kapura lövések száma 41
22 Kiállításpercek 10
Sanford
48:02-től Varlamov
Kapusok Ahonen

 

Atlant

2-6 (0-3, 1-0, 1-3)

Avotmobiliszt

KHL. Mityiscsi, 5850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:57 V. Sztrelcov
0-2 09:47 Zsmakin Krjukov Lapenkov
0-3 17:33 PP Zsmakin Szokolov Lapenkov
1-3 27:30 PP Rukavisnyikov Stalberg
1-4 41:32 Makejev Spirko Szimakov
1-5 43:42 PP Mezei Krjukov Lapenkov
1-6 52:09 PP Spirko Szimakov
2-6 55:04 PP Stalberg Engqvist Tyutin
37 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 20
Galimov
20:00-tól Hudobin
Kapusok Holt

 

Szpartak

1-2 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Barisz

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2846 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 38:32 Dawes Novopasin
1-1 55:03 PP Junykov Nakládal Scsitov
1-2 65:00 GWS Dawes
33 Kapura lövések száma 27
17 Kiállításpercek 33
Boriszov Kapusok Lassila

 

CSZKA

4-1 (2-1, 1-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Moszkva, Megaszport, 7000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:04 PP Szergejev Grigorenko Kvasa
1-1 16:30 SH Gluhov
2-1 17:09 PP Rilov A. Radulov
3-1 28:50 Grabovszkij A. Radulov Dacjuk
4-1 59:00 SH Kvasa
20 Kapura lövések száma 21
10 Kiállításpercek 6
Brizgalov Kapusok Taraszov

 

Donbassz

0-2 (0-2, 0-0, 0-0)

Avangard

KHL. Donyeck, 3781 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:49 Ivanov Ljamin Kurjanov
0-2 17:49 PP Záborsky Kurjanov Belov
40 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 8
Laco Kapusok Ramö

 

Lev

2-3 (1-0, 0-1, 1-1, 0-1)

Nyeftyehimik

KHL. Prága, 5589 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:26 Rachunek Hossa Hunkes
1-1 29:20 PP Sz. Alsevszkij Hohrjakov J. Alsevszkij
1-2 58:10 SH Poligalov Koukal
2-2 59:49 PP Danielsson Klepis Nemec
2-3 62:32 Hohrjakov J. Alsevszkij
29 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 12
Pöpperle Kapusok Dalton
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk