A Lev kitömte a Szalavat Julajevet

 

A cseh KHL-csapat svéd újonca négy ponttal debütált. Nicklas Danielsson a hét folyamán igazolt a Lev Prahához, debütáló mérkőzésén pedig meg is mutatta, nem hiába érkezett. Az SC Bernben idén 23 meccsen csak négy gólig és négy gólpasszig jutott, első KHL-mérkőzésén pedig NLA-ponttermésének felét meg is szerezte. A Lev végül a svéd vezérletével kitömte a 2011-es bajnok Szalavat Julajevet, aki Pozsonyból is már csak egy pontot tudott elhozni. A Metallurg Magnyitogorszk pedig izgalmas találkozót játszott a Torpedo otthonában, Malkinék kétgólos hátrányból álltak föl Szjominék ellen.

Amur

2-6 (0-2, 0-1, 2-3)

SZKA

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:14 Tyihonov Dallman Taraszenko
0-2 17:56 PP Dallman Kovalcsuk Taraszenko
0-3 33:55 Nyeprjajev Fjodorov Burdaszov
0-4 42:32 Makarov Klimenko
0-5 47:42 Tyihonov Kalinyin
1-5 51:41 Jaakola Guszev
1-6 52:12 Taraszenko Tyihonov Kovalcsuk
2-6 58:42 Lahti Hytönen
33 Kapura lövések száma 35
14 Kiállításpercek 16
Kuznyecov Kapusok Jezsov

 

Metallurg Novokuznyeck

2-4 (2-1, 0-2, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Novokuznyeck, 4200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:25 Iszlamov Lazarjev
1-1 04:01 PP Granák Gorohov Ovecskin
2-1 09:59 Szkladnyicsenko
2-2 22:38 Szojin Scsagyilov Konykov
2-3 39:43 PP Backström Ovecskin
2-4 52:01 Ovecskin Komarov Backström
20 Kapura lövések száma 33
4 Kiállításpercek 2
Lazusin Kapusok Saricsenkov

 

Torpedo

3-5 (3-1, 0-1, 0-3)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:09 Szcsasztlivij M. Potapov
1-1 03:37 Kuljomin Malkin
2-1 04:12 Szjomin Varnakov
3-1 11:32 Smolenak Thörnberg
3-2 31:03 Hodgman Zukkarello Antyipin
3-3 57:38 R. O’Reilly Bondarjev
3-4 58:44 Kuljomin Goncsar Mozjakin
3-5 59:29 Malkin R. O’Reilly
18 Kapura lövések száma 38
12 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Gelasvili
11:32-től Ahonen

 

Lokomotiv

4-1 (1-1, 1-0, 2-0)

Avtomobiliszt

KHL. Jaroszlavl, 8234 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:40 PP Zsmakin Szokolov Lapenkov
1-1 17:32 Anyiszimov
2-1 29:24 Trunyov Apalkov
3-1 45:29 Plotnyikov Kulikov Galimov
4-1 50:55 Malcev Jakovlev Trunyov
29 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 8
Varlamov Kapusok Holt

 

Atlant

3-4 (1-2, 2-1, 0-0, 0-0, 0-1)

Traktor

KHL. Mityiscsi, 5600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:50 PP Majorov Engqvist Ozolins
1-1 07:56 Kosztyicin Plakszin Panov
1-2 17:34 Kuznyecov Dugin
2-2 23:52 Majorov Engqvist Ozolins
3-2 33:19 Lemtyugov Batirsin Tocsickij
3-3 36:51 Kuznyecov Belov
3-4 65:00 GWS Kuznyecov
29 Kapura lövések száma 37
4 Kiállításpercek 35
Hudobin Kapusok Garnett

 

Szpartak

0-1 (0-0, 0-0, 0-1)

Jugra

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2463 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 51:59 PP Szitnyikov Szkorohodov Pepeljajev
22 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 16
Jahin Kapusok Birjukov

 

Donbassz

2-4 (1-2, 1-1, 0-1)

Barisz

KHL. Donyeck, 3556 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:53 Upper Rugyenko
1-1 10:48 PP Kaspar
1-2 17:27 PP Bochenski M. Szpiridonov Grigorjev
1-3 37:10 PP Antropov M. Szpiridonov
2-3 39:11 Bartulis Fedotenko Varlamov
2-4 59:41 Rugyenko
32 Kapura lövések száma 40
6 Kiállításpercek 8
Laco Kapusok Jeremejev

 

Lev

6-1 (1-1, 2-0, 3-0)

Szalavat Julajev

KHL. Prága, 6732 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:06 Danielsson Christensen
1-1 18:10 Zubarjev Pankov
2-1 34:25 PP Klepis Nemec
3-1 34:44 Vorácek Danielsson Christensen
4-1 50:27 Danielsson Vorácek
5-1 56:24 SH Bartecko Danielsson
6-1 57:47 Vorácek
15 Kapura lövések száma 39
18 Kiállításpercek 8
Stepánek Kapusok Tarkki

 

Slovan

1-2 (1-0, 0-0, 0-1, 0-0, 0-1)

Nyeftyehimik

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 17:50 Svarny Kukumberg
1-1 59:15 Poligalov Szelujanov Milovzorov
1-2 65:00 GWS Koukal
29 Kapura lövések száma 44
8 Kiállításpercek 6
Janus Kapusok Dalton
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT INFO
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk