A Slovan meglepte a Szalavat Julajevet

   

A pozsonyi mérkőzésen csak a büntetőkből estek gólok. Szerdán folytatódtak a KHL küzdelmei a nemzetközi szünet után. Két korábbi Gagarin-kupát nyerő csapat is vereséget szenvedett, a Szibir az utolsó két percben két gólt lőtt, így hosszabbításra mentette a Dinamo Moszkva elleni mérkőzést, végül pedig Kulda győztes büntetőjével nyertek is a novoszibirszkiek. A 2011-es bajnok Szalavat Julajev pedig Pozsonyba látogatott, ahol gólképtelen volt mindkét csapat, végül a büntetőkből a hazaiak jöttek ki jobban, így a Slovan otthon tartott két pontot.

Metallurg Novokuznyeck

1-4 (0-1, 1-2, 0-1)

SZKA

KHL. Novokuznyeck, 4000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:52 Taraszenko Tyihonov Kovalcsuk
0-2 21:46 Tyihonov Kalinyin
0-3 28:28 Fjodorov Burdaszov
1-3 29:25 Robitaille Bumagin
1-4 42:56 PP Csugyinov Thoresen Martensson
22 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 10
Lazusin Kapusok Bobrovszkij

 

Szibir

4-3 (0-1, 0-1, 3-1, 0-0, 1-0)

Dinamo Moszkva

KHL. Novoszibirszk, 7300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:22 Ovecskin Szolovjov Backström
0-2 35:41 Knyazev Szojin
1-2 47:30 Romanov Kopejkin Kudroc
1-3 53:03 PP Backström Komarov
2-3 58:57 Lehtera Enlund Kudroc
3-3 59:38 Lekomcev Lehtera Romanov
4-3 65:00 GWS Kulda
40 Kapura lövések száma 37
14 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Saricsenkov

 

Torpedo

2-1 (0-0, 1-1, 1-0)

Avtomobiliszt

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 24:01 PP Szjomin Varnakov
1-1 34:22 PP Straka Spirko Guszev
2-1 52:44 PP Varlamov Csernov Szjomin
27 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 14
Koval Kapusok Holt

 

Lokomotiv

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Traktor

KHL. Jaroszlavl, 8886 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 13:31 Anyiszimov Averin
2-0 26:46 Plotnyikov Anyiszimov Kaljuzsnij
2-1 40:53 Kuznyecov Csisztov Razin
27 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 4
Sanford Kapusok Garnett

 

Atlant

3-5 (1-1, 2-1, 0-3)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:55 Gluhov Batirsin
1-1 07:33 Malkin Mozjakin
2-1 21:52 PP Gluhov Szemjonov Ozolins
2-2 36:05 Malkin Mozjakin Hodgman
3-2 39:40 PP Majorov
3-3 50:27 PP Hodgman Zukkarello
3-4 50:56 PP Mozjakin Kuljomin Malkin
3-5 59:57 ENG Malkin
26 Kapura lövések száma 34
27 Kiállításpercek 10
Hudobin Kapusok Ahonen

 

Szpartak

0-3 (0-1, 0-1, 0-1)

Avangard

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3569 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 12:49 Frolov Ivanov
0-2 21:18 Volkov Kurjanov
0-3 53:31 Pervusin Kurjanov
32 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 10
Boriszov
21:18-tól Jahin
Kapusok Ramö

 

Donbassz

4-2 (0-1, 3-1, 1-0)

Jugra

KHL. Donyeck, 3565 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:07 Kuzmin
1-1 23:50 SH Nedorost
1-2 33:43 Glazacsev Videll Altarjov
2-2 38:29 Kocsetkov Nyikiforov Wilson
3-2 39:59 Podhradksy Dadonov Kaspar
4-2 43:43 Kaspar Dadonov Nedorost
28 Kapura lövések száma 37
12 Kiállításpercek 10
Laco Kapusok Birjukov

 

Dinamo Minszk

3-1 (0-0, 2-1, 1-0)

Nyeftyehimik

KHL. Minszk, 12823 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 20:53 Pavelski Gyenyiszov Laine
1-1 25:18 PP Mamasev Szelujanov
2-1 36:02 PP Pavelski Stapleton Murphy
3-1 45:05 Stapleton Platt Krajicek
34 Kapura lövések száma 34
14 Kiállításpercek 20
Haugen Kapusok Szokolov

 

Dinamo Riga

2-3 (2-0, 0-1, 0-1, 0-1)

Barisz

KHL. Riga, 4250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:45 PP Johnson Galvins K. Redlihs
2-0 15:56 Dzerins Meija
2-1 28:33 Szavcsenko Krasznoszlobodcev
2-2 59:33 PP Bochenski Antropov
2-3 63:39 Rugyenko
26 Kapura lövések száma 19
2 Kiállításpercek 10
Tellqvist Kapusok Jeremejev

 

Slovan

1-0 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 1-0)

Szalavat Julajev

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 65:00 GWS Vondrka
25 Kapura lövések száma 38
31 Kiállításpercek 8
Janus Kapusok Tarkki
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk