Év végi KHL-es meccsdömping

 

Szinte minden napra jut mérkőzés az év végéig a Sport Tv-n. A nemzetközi szünet után a sportadó belehúz, és soha nem látott mennyiségű KHL-mérkőzést tűz képernyőre. December 19. és december 30. között 12 KHL-meccset láthatnak a televíziónézők, egy kivételével az összeset élőben.

Karácsony és szilveszter között pedig az Eurosport2-n idén is műsorra kerül a davosi Spengler-kupa, ahol a Szalavat Julajev próbálja meg visszaszerezni a KHL-es csapatok becsületét a tavalyi döntő után.

A Sport TV KHL-mérkőzései:
December 19., szerda, 16:30: Atlant–Metallurg Magnyitogorszk
December 20., csütörtök, 16:30: CSZKA–Ak Barsz
December 21., péntek, 9:00: Amur–SZKA
December 21., péntek, 16:30: Atlant–Traktor
December 22., szombat, 12:00: Dinamo Riga–Avangard
December 24., hétfő, 16:00: CSZKA–Szalavat Julajev (felvételről, a mérkőzést december 23-án játsszák)
December 25., kedd, 18:00: Donbassz–Vityaz
December 26., szerda, 16:30: SZKA–CSZKA
December 27., csütörtök, 17:00: Dinamo Minszk–Donbassz
December 28., péntek, 13:00: Avangard–Torpedo
December 29., szombat, 16:30: Vityaz–Dinamo Riga
December 30., vasárnap, 12:00: DInamo Moszkva–CSZKA

Az Eurosport Spengler-kupa mérkőzései:
December 26., 15:00: Fribourg-Gottéron–Szalavat Julajev
December 26., 20:15:  Team Canada–Adler Mannheim
December 27., 15:00: Vítkovice Steel–FG/SZJ
December 27., 20:15: HC Davos–CAN/ADM
December 28., 15:00:  FG/SZJ–Vítkovice Steel
December 28., 20:15: CAN/ADM–HC Davos
December 29., 15:00: negyeddöntő (csúsztatva)
December 29., 20:15: negyeddöntő
December 30., 15:00: elődöntő
December 30., 20:15: elődöntő
December 31., 12:00: döntő

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk