Év végi KHL-es meccsdömping

 

Szinte minden napra jut mérkőzés az év végéig a Sport Tv-n. A nemzetközi szünet után a sportadó belehúz, és soha nem látott mennyiségű KHL-mérkőzést tűz képernyőre. December 19. és december 30. között 12 KHL-meccset láthatnak a televíziónézők, egy kivételével az összeset élőben.

Karácsony és szilveszter között pedig az Eurosport2-n idén is műsorra kerül a davosi Spengler-kupa, ahol a Szalavat Julajev próbálja meg visszaszerezni a KHL-es csapatok becsületét a tavalyi döntő után.

A Sport TV KHL-mérkőzései:
December 19., szerda, 16:30: Atlant–Metallurg Magnyitogorszk
December 20., csütörtök, 16:30: CSZKA–Ak Barsz
December 21., péntek, 9:00: Amur–SZKA
December 21., péntek, 16:30: Atlant–Traktor
December 22., szombat, 12:00: Dinamo Riga–Avangard
December 24., hétfő, 16:00: CSZKA–Szalavat Julajev (felvételről, a mérkőzést december 23-án játsszák)
December 25., kedd, 18:00: Donbassz–Vityaz
December 26., szerda, 16:30: SZKA–CSZKA
December 27., csütörtök, 17:00: Dinamo Minszk–Donbassz
December 28., péntek, 13:00: Avangard–Torpedo
December 29., szombat, 16:30: Vityaz–Dinamo Riga
December 30., vasárnap, 12:00: DInamo Moszkva–CSZKA

Az Eurosport Spengler-kupa mérkőzései:
December 26., 15:00: Fribourg-Gottéron–Szalavat Julajev
December 26., 20:15:  Team Canada–Adler Mannheim
December 27., 15:00: Vítkovice Steel–FG/SZJ
December 27., 20:15: HC Davos–CAN/ADM
December 28., 15:00:  FG/SZJ–Vítkovice Steel
December 28., 20:15: CAN/ADM–HC Davos
December 29., 15:00: negyeddöntő (csúsztatva)
December 29., 20:15: negyeddöntő
December 30., 15:00: elődöntő
December 30., 20:15: elődöntő
December 31., 12:00: döntő

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1ÉLŐ
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk