Év végi KHL-es meccsdömping

 

Szinte minden napra jut mérkőzés az év végéig a Sport Tv-n. A nemzetközi szünet után a sportadó belehúz, és soha nem látott mennyiségű KHL-mérkőzést tűz képernyőre. December 19. és december 30. között 12 KHL-meccset láthatnak a televíziónézők, egy kivételével az összeset élőben.

Karácsony és szilveszter között pedig az Eurosport2-n idén is műsorra kerül a davosi Spengler-kupa, ahol a Szalavat Julajev próbálja meg visszaszerezni a KHL-es csapatok becsületét a tavalyi döntő után.

A Sport TV KHL-mérkőzései:
December 19., szerda, 16:30: Atlant–Metallurg Magnyitogorszk
December 20., csütörtök, 16:30: CSZKA–Ak Barsz
December 21., péntek, 9:00: Amur–SZKA
December 21., péntek, 16:30: Atlant–Traktor
December 22., szombat, 12:00: Dinamo Riga–Avangard
December 24., hétfő, 16:00: CSZKA–Szalavat Julajev (felvételről, a mérkőzést december 23-án játsszák)
December 25., kedd, 18:00: Donbassz–Vityaz
December 26., szerda, 16:30: SZKA–CSZKA
December 27., csütörtök, 17:00: Dinamo Minszk–Donbassz
December 28., péntek, 13:00: Avangard–Torpedo
December 29., szombat, 16:30: Vityaz–Dinamo Riga
December 30., vasárnap, 12:00: DInamo Moszkva–CSZKA

Az Eurosport Spengler-kupa mérkőzései:
December 26., 15:00: Fribourg-Gottéron–Szalavat Julajev
December 26., 20:15:  Team Canada–Adler Mannheim
December 27., 15:00: Vítkovice Steel–FG/SZJ
December 27., 20:15: HC Davos–CAN/ADM
December 28., 15:00:  FG/SZJ–Vítkovice Steel
December 28., 20:15: CAN/ADM–HC Davos
December 29., 15:00: negyeddöntő (csúsztatva)
December 29., 20:15: negyeddöntő
December 30., 15:00: elődöntő
December 30., 20:15: elődöntő
December 31., 12:00: döntő

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL 5-0VÉGE
U20 17:45 ZNOMAC 4-6VÉGE
U20 18:45 UTEDHK 4-1VÉGE
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE ÉLŐ
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
Partnerünk