Év végi KHL-es meccsdömping

 

Szinte minden napra jut mérkőzés az év végéig a Sport Tv-n. A nemzetközi szünet után a sportadó belehúz, és soha nem látott mennyiségű KHL-mérkőzést tűz képernyőre. December 19. és december 30. között 12 KHL-meccset láthatnak a televíziónézők, egy kivételével az összeset élőben.

Karácsony és szilveszter között pedig az Eurosport2-n idén is műsorra kerül a davosi Spengler-kupa, ahol a Szalavat Julajev próbálja meg visszaszerezni a KHL-es csapatok becsületét a tavalyi döntő után.

A Sport TV KHL-mérkőzései:
December 19., szerda, 16:30: Atlant–Metallurg Magnyitogorszk
December 20., csütörtök, 16:30: CSZKA–Ak Barsz
December 21., péntek, 9:00: Amur–SZKA
December 21., péntek, 16:30: Atlant–Traktor
December 22., szombat, 12:00: Dinamo Riga–Avangard
December 24., hétfő, 16:00: CSZKA–Szalavat Julajev (felvételről, a mérkőzést december 23-án játsszák)
December 25., kedd, 18:00: Donbassz–Vityaz
December 26., szerda, 16:30: SZKA–CSZKA
December 27., csütörtök, 17:00: Dinamo Minszk–Donbassz
December 28., péntek, 13:00: Avangard–Torpedo
December 29., szombat, 16:30: Vityaz–Dinamo Riga
December 30., vasárnap, 12:00: DInamo Moszkva–CSZKA

Az Eurosport Spengler-kupa mérkőzései:
December 26., 15:00: Fribourg-Gottéron–Szalavat Julajev
December 26., 20:15:  Team Canada–Adler Mannheim
December 27., 15:00: Vítkovice Steel–FG/SZJ
December 27., 20:15: HC Davos–CAN/ADM
December 28., 15:00:  FG/SZJ–Vítkovice Steel
December 28., 20:15: CAN/ADM–HC Davos
December 29., 15:00: negyeddöntő (csúsztatva)
December 29., 20:15: negyeddöntő
December 30., 15:00: elődöntő
December 30., 20:15: elődöntő
December 31., 12:00: döntő

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
május 18., csütörtök
VB 16:15 RUSCZE 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:15 USAFIN 0-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANGER 2-1VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SUISWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1 (23:30)
május 20., szombat
INL 09:00 MSKPHC 5-3VÉGE
INL 10:00 PHCMAC 3-7VÉGE
INL 11:00 MACMSK 2-5VÉGE
INL 12:15 ETOSZE 12-1VÉGE
INL 13:05 SZEROK 0-17VÉGE
INL 13:40 ROKETO 1-3VÉGE
VB 15:15 CANRUS 4-2VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 SWEFIN 4-1VÉGE
    • SPORT 2
május 21., vasárnap
VB 16:15 RUSFIN 5-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:45 CANSWE 1-2 BVÉGE
    • C8 (SPORT 2 22:00)
május 30., kedd
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
június 1., csütörtök
NHL 02:00 PITNSH 
    • SPÍLER TV
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk