Ifjúsági válogatottunk is komoly tornára megy

   

Szlovénia, Ukrajna és Románia U18-as szelekciója lesz a két ünnep közötti négyes tornán Budapest vendége. December 28. és 30. között a Megyeri úton zajlik majd az ifik versenye. Glen Williamson szövetségi edző a következő bő játékoskeretnek tart edzőtábort 27-én, a nap végén jelöli ki a tornán részt vevők névsorát.

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Arany Gergely 1996 MAC
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Lajcs Marcell 1995 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kovács Attila 1996 Notre Dame (CAN)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Nagy Patrik 1995 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Erőss Zoltán 1995 Kiekko-Vantaa (FIN)
Felföldy Philipp 1996 Düsseldorf (GER)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Fischer Noel 1995 USA
Keresztury Erik 1996 Düsseldorf (GER)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Majoross Kristóf 1995 MAC
Németh Árpád 1995 MAC
Odnoga Mátyás 1995 Debrecen
Pápa Márton 1996 Vasas
Reisz Áron 1995 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 25., szombat
U20 12:15 DHKAVS 5-7VÉGE
U20 18:00 MACVAS 4-0VÉGE
március 26., vasárnap
ROM 17:30 SCCBRA 3-4VÉGE
U16 18:00 AVSMAC 3-1VÉGE
március 27., hétfő
U18 18:10 UTESCC 3-2 HVÉGE
március 28., kedd
U18 18:40 SCCUTE INFO
március 29., szerda
NHL 01:00 BOSNSH 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 SJSNYR 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
U14   UTEAVS 
NHL 02:05 PITCHI 
    • SPÍLER TV
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
március 31., péntek
NHL 02:05 NSHTOR 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 VSVAVS 
ROC 16:10 MISVIC 
április 1., szombat
NHL 01:05 NYRPIT 
    • SPÍLER TV
ROC 15:40 MÜNAVS 
ROC 16:10 MISSLL 
április 2., vasárnap
NHL 01:05 TBLMTL 
    • SPÍLER TV
NHL 04:00 EDMANA 
    • SPÍLER TV
ROC 10:10 OLLAVS 
ROC 13:10 MISRIT 
NHL 21:05 BUFNYI 
    • SPÍLER TV
április 3., hétfő
U14   AVSUTE 
NHL 00:05 CBJWSH 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 HUNSLO 
VÁL 19:00 HUNSWE 
április 4., kedd
U18 13:10 HUNSLO 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk