Kógerék kikaptak, Hetényi nem védett

A hétvégén két mérkőzést is játszott a South Carolina Stingrays. Kógerék mindkét alkalommal kikaptak, mindkétszer egy pontot mentve. Pénteken két harmad után már 4-1-re is vezetett a Greenville Road Warriors, a Stingrays innen kezdte meg a felzárkózást, és a záró periódusban három gólt ütve, kiegyenlítettek. A hosszabbításban nem született újabb gól, a szétlövésben pedig a Greenville volt a szerencsésebb, így alakult ki az 5-4-es végeredmény.

Szombaton a Gwinnett Gladiators otthonába látogattak Kógerék. 1-1-es első harmad után, a második harmadban sikerült ugyan megszerezni a vezetést, ám 22 másodperccel a meccs vége előtt egyenlítettek a házigazdák, sőt, a hosszabbítás 4. percében a győzelmet jelentő találatot is megszerezték, a vége 3-2 lett. Kóger Dániel pontot nem szerzett, mindkét mérkőzésen mínusz eggyel zárt.

Hetényi Zoltán csapata, a Cincinnati Cyclones a Florida Everbladeset fogadta pénteken. A magyar kapus társa, Brian Foster rosszul kezdett, hiszen az első harmadban nyolc lövésből két gólt is kapott. Hiába lőttek sokkal többet kapura a hazaiak, csak felzárkózni sikerült egy, a második harmadban szerzett emberelőnyös találattal, a vége 2-1 maradt.