Ausztria és Szlovénia a serdülők pénteki ellenfele

   

Kiváló háromnapos négyes torna rendezünk Kaposváron a szomszédos országok – Ausztria, Szlovákia és Szlovénia a vendégünk – serdülőválogatottjaival. Glen Williamson edző a közel 50 fős keretet leszűkítette, pénteken 12.30-kor Ausztriával kezdünk, este 8-kor Szlovénia következik.

Adósak vagyunk még az U16-os szelekció szakmai stábjával, tehát Williamson munkáját Jánosi Csaba, Mayer Péter és Szilassy Zoltán segíti, a kapusedző Farkas Tamás, a felszerelésekkel Magyar Péter foglalkozik, Nagy Attila pedig csapatvezető.

A serdülőválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergő 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Garát Zsombor 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Stipsicz Bence 1997 MAC
Takács Bence 1997 Fehérvár
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Nagy Zoltán 1997 Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szanyó Márk 1997 Jarfalla (SWE)
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk