Ausztria és Szlovénia a serdülők pénteki ellenfele

   

Kiváló háromnapos négyes torna rendezünk Kaposváron a szomszédos országok – Ausztria, Szlovákia és Szlovénia a vendégünk – serdülőválogatottjaival. Glen Williamson edző a közel 50 fős keretet leszűkítette, pénteken 12.30-kor Ausztriával kezdünk, este 8-kor Szlovénia következik.

Adósak vagyunk még az U16-os szelekció szakmai stábjával, tehát Williamson munkáját Jánosi Csaba, Mayer Péter és Szilassy Zoltán segíti, a kapusedző Farkas Tamás, a felszerelésekkel Magyar Péter foglalkozik, Nagy Attila pedig csapatvezető.

A serdülőválogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergő 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Bernáth Milán 1997 Miskolc
Garát Zsombor 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Stipsicz Bence 1997 MAC
Takács Bence 1997 Fehérvár
Zekov Áron 1997 MTK
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 Vasas
Nagy Zoltán 1997 Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szanyó Márk 1997 Jarfalla (SWE)
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS ÉLŐ
U18 09:15 ZASMIS ÉLŐ
EWHL 09:50 HVIKMH 
U20 12:10 KMHVAS INFO
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO INFO
EL 17:00 DABVC2 INFO
EL 17:30 TITMIS INFO
U20 17:30 DHKAVS INFO
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA INFO
EL 18:30 UTESCC INFO
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk