Ovecskin, Dacjuk, Kovalcsuk sor az All Star-gálán

   

A KHL-gálán 10 orosz, 2 légiós szerepel a kezdő csapatokban, közülük 8-an az NHL-ből érkeztek.

Véget ért a KHL All Star-gála szavazásának első köre. A bekerült tizenkét játékos közül tíz orosz, kettő pedig légiós, a védő Zdeno Charát és a már évek óta Oroszországban védő Miachel Garnettet érte a megtiszteltetés, hogy a KHL 2013-as gálájának kezdősorába jelöljék. A sorokat természetesen felboríthatja egy esetleges megegyezés az NHL-ben, akkor ugyanis nem léphetnének jégre a lockoutosok, akik nyolcan vannak. A házigazda Traktorból két játékos került be, a kapus Garnett és a támadó Kuznyecov.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának kezdősorai (ha egész szezonos lesz a lockout):
Nyugat: Szemjon Varlamov (Lokomotiv/NHL) – Zdeno Chara (Lev/NHL), Alekszandr Rjazancev (Szeversztal) – Pavel Dacjuk (CSZKA/NHL), Alekszandr Ovecskin (Dinamo Moszkva/NHL), Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL)
Kelet: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Szergej Goncsar (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), – Jevgenyij Malkin (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Kosztyicin (Avangard/NHL)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának kezdősorai (ha megegyeznének az NHL-ben):
Nyugat: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Alekszandr Rjazancev (Szeversztal), Janne Niskala (Dinamo Minszk) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Tim Stapleton (Dinamo Minszk), Jevgenyij Dadonov (Donbassz)
Kelet: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard) – Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Andrej Kosztyicin (Traktor), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk