Ovecskin, Dacjuk, Kovalcsuk sor az All Star-gálán

   

A KHL-gálán 10 orosz, 2 légiós szerepel a kezdő csapatokban, közülük 8-an az NHL-ből érkeztek.

Véget ért a KHL All Star-gála szavazásának első köre. A bekerült tizenkét játékos közül tíz orosz, kettő pedig légiós, a védő Zdeno Charát és a már évek óta Oroszországban védő Miachel Garnettet érte a megtiszteltetés, hogy a KHL 2013-as gálájának kezdősorába jelöljék. A sorokat természetesen felboríthatja egy esetleges megegyezés az NHL-ben, akkor ugyanis nem léphetnének jégre a lockoutosok, akik nyolcan vannak. A házigazda Traktorból két játékos került be, a kapus Garnett és a támadó Kuznyecov.

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának kezdősorai (ha egész szezonos lesz a lockout):
Nyugat: Szemjon Varlamov (Lokomotiv/NHL) – Zdeno Chara (Lev/NHL), Alekszandr Rjazancev (Szeversztal) – Pavel Dacjuk (CSZKA/NHL), Alekszandr Ovecskin (Dinamo Moszkva/NHL), Ilja Kovalcsuk (SZKA/NHL)
Kelet: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Szergej Goncsar (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), – Jevgenyij Malkin (Metallurg Magnyitogorszk/NHL), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Szergej Kosztyicin (Avangard/NHL)

A KHL 2013-as, cseljabinszki All Star-gálájának kezdősorai (ha megegyeznének az NHL-ben):
Nyugat: Vaszilij Kosecskin (Szeversztal) – Alekszandr Rjazancev (Szeversztal), Janne Niskala (Dinamo Minszk) – Alekszandr Radulov (CSZKA), Tim Stapleton (Dinamo Minszk), Jevgenyij Dadonov (Donbassz)
Kelet: Miachel Garnett (Traktor) – Ilja Nyikulin (Ak Barsz), Anton Belov (Avangard) – Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Andrej Kosztyicin (Traktor), Szergej Mozjakin (Metallurg Magnyitogorszk)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS INFO
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
január 30., kedd
EL 18:30 TITSCC 
Partnerünk