Így kezdünk Spanyolország ellen

   

Tim Kehler kihirdette a szerdai sorösszeállítást.

A kapuban Ágoston kezd, Pleszkán a csere.

Hátvédpárok:

3 Arany, 5 Reiter
11 Bojkó, 17 Könczei
7 Léránt, 12 Vojtkó
10 Árkovics

Csatársorok:

24 Ritó, 21 Miskolczi, 8 Sárpátki
9 Kocsis, 13 Nagy K., 16 Vincze
23 Fliszár, 6 Erdély, 18 Szabó
14 Gágyor, 2 Dömötör, 4 Hamvai
22 Tóth G.

 

A junior-világbajnokság menetrendje:

december 9. Magyarország–Japán
december 10. Litvánia–Magyarország
december 12. Magyarország–Spanyolország
december 13. Hollandia–Magyarország
december 15. Magyarország–Románia

A juniorválogatott aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Ágoston Olivér 1994 Espoo (FIN)
Pleszkán József 1993 UTE
Védők:
Arany Máté 1994 Fehérvár
Árkovics Bálint 1993 Fehérvár
Bojkó Bálint 1993 MAC
Könczei Áron 1994 Debrecen
Léránt René 1994 FTC
Reiter Attila 1994 Fehérvár
Vojtkó Mátyás 1993 Nové Zámky (SVK)
Támadók:
Dömötör Róbert 1993 UTE
Erdély Csanád 1996 Fehérvár
Fliszár Zalán 1994 Vasas
Gágyor Péter 1994 Vasas
Hamvai Szilárd 1995 Fehérvár
Kocsis Ferenc 1995 Fehérvár
Miskolczi Márk 1993 Miskolc
Nagy Krisztián 1994 Miskolc
Sárpátki Tamás Róbert 1994 Fehérvár
Szabó Dániel 1995 Fehérvár
Ritó László 1994 Miskolc
Tóth Gergő 1993 Fehérvár
Vincze Péter 1995 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
NU18 16:00 HUNSVK 
EL 18:00 FTCSCC INFO
EL 18:30 TITBRA INFO
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
NU18 16:00 HUNCZE 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
Partnerünk