Magyarország–Spanyolország 6-2

A japán és a román válogatotthoz hasonlóan az első harmadot ellenünk is szoros eredménnyel húzta ki a spanyol együttes, de a vége ismét sima lett. Megvan a második győzelmünk a brassói juniorvébén.

Az 1-1-es első húsz perc után sem volt könnyű dolgunk, és igazából csak a 39. percben sikerült eldönteni a meccset, akkor már 4-1-re vezettünk. Az 57. percig maradt is ez az eredmény, amikor is egyazon emberhátrányból két gólt is lőttünk. A végén kaptunk még egyet, az utolsó percben, így alakult ki a 6-2.

A meccset 13. csatárként kezdő Tóth Gergő mesterhármast ért el, Nagy Krisztián duplázott, a hatodikat Kocsis Ferenc ütötte. Ágoston Olivér 90,5%-kal védett. 16 perc kiállítást szedtünk össze, ez elég sok egy ilyen meccsen. Mindkét gólt azonos létszám mellett kaptuk.

Csütörtökön nyilvánvalóan nehezebb feladat vár a magyar csapatra, akkor Hollandiát kell legyőzni.