Kuljomin öt pontot szerzett

 

Malkin is négy pontig jutott szerdán. A KHL-ben 12 mérkőzést rendeztek, csak a CSZKA és a Slovan nem lépett jégre, mivel kedden játszottak. A Metallurg Magnyitogorszk támadói mostanában termelik a gólokat, a Dinamo Riga ellen Nyikolaj Kuljomin két gólig és három asszisztig, míg Jevgenyij Malkin egy gólig és három gólpasszig jutott. A nyugati rangadón a két divízióelső találkozott, ahol a Dinamo Moszkva diadalmaskodott a Lokomotiv ellen.

Avangard Omszk

5-3 (0-0, 4-2, 1-1)

Dinamo Minszk

KHL. Omszk, 6300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 24:06 PP Perezsogin Nyikityin Kurjanov
2-0 28:51 Frolov Kosztyicin
2-1 29:21 Laine Irgl
3-1 33:23 PP Piganovics Kosztyicin Frolov
3-2 39:09 SH Kulakov Kitarov
4-2 39:59 PP Kuparinen Nyikityin Záborsky
4-3 46:18 PP Pavelski Stapleton Murphy
5-3 54:44 Szjomin Frolov Pivcakin
36 Kapura lövések száma 23
18 Kiállításpercek 18
Rejzvih Kapusok Lalande

 

Barisz Asztana

3-0 (2-0, 0-0, 1-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Asztana, 2176 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:08 Boyd Dawes Poliscsuk
2-0 01:36 Bochenski Antropov
3-0 55:54 Sztarcsenko Rugyenko Upper
34 Kapura lövések száma 23
12 Kiállításpercek 10
Jeremejev Kapusok Kosecskin

 

Jugra Hanti-Manszijszk

4-5 (1-2, 0-2, 3-1)

Vityaz Csehov

KHL. Hanti-Manszijszk, 2500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:03 But Kriszanov Starosta
1-1 01:35 Bagyukov Belouszov Hafizullin
1-2 08:07 Belouszov Bagyukov
1-3 25:49 Bagyukov Tyimkin
1-4 33:35 Lesznuhin Kuljomin
2-4 51:59 PP Magogin Szkorohodov Szitnyikov
2-5 52:20 Panarin A. Markov Koroljuk
3-5 55:45 Kuzmin Djakov
4-5 59:18 Kriszanov But Starosta
45 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 22
Masalskis Kapusok Kaszutyin

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

1-0 (0-0, 0-0, 1-0)

Szpartak Moszkva

KHL. Jekatyerinburg, 3000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 48:28 Spirko Guszev Szimakov
15 Kapura lövések száma 32
12 Kiállításpercek 6
Lobanov Kapusok Boriszov

 

Traktor Cseljabinszk

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Donbassz Donyeck

KHL. Cseljabinszk, 6750 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 27:25 PP Kuznyecov Rjabikin
1-1 32:45 Nedorost Varlamov
1-2 45:38 PS Tuppurainen
25 Kapura lövések száma 25
2 Kiállításpercek 6
Fokin Kapusok Laco

 

Metallurg Magnyitogorszk

7-2 (2-1, 1-1, 4-0)

Dinamo Riga

KHL. Magnyitogorszk, 4450 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:07 SH Meija
1-1 12:43 PP Mozjakin Kuljomin Goncsar
2-1 18:07 Goncsar Kuljomin Malkin
2-2 35:51 Bukarts Meija
3-2 39:50 PP Kuljomin Malkin
4-2 47:24 PP Malkin Mozjakin
5-2 51:10 PP Kuljomin Goncsar Malkin
6-2 51:45 Mozjakin Platonov
7-2 58:14 Liszin Kuljomin Misarin
33 Kapura lövések száma 25
18 Kiállításpercek 16
Ahonen Kapusok Jucers

 

Szalavat Julajev Ufa

6-4 (2-1, 2-1, 2-2)

Amur Habarovszk

KHL. Ufa, 7125 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:21 Taraszov Lindgren Petruzalek
1-1 07:31 Hlisztov Zinovjev Rolinek
2-1 18:48 Pihlström Mirnov Kajgorodov
2-2 29:55 PP Petruzalek Jaakola Oszipov
3-2 32:11 Muszatov Gluhov
4-2 37:13 PP Proskin Atyusov Parsin
4-3 42:43 SH Fiszenko
5-3 43:38 Pihlström Konyev Kajgorodov
6-3 46:07 PP Proskin Atyusov Pankov
6-4 54:07 Junykov Korotkov Sityikov
31 Kapura lövések száma 34
29 Kiállításpercek 10
Tarkki Kapusok Murigin

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-3 (2-1, 1-1, 1-1)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:33 J. Alsevszkij Mamasev Sz. Alsevszkij
1-1 11:17 Viglazov Csernih Mitrjakov
2-1 16:26 Sz. Alsevszkij Plehanov Belov
2-2 21:07 SH Lazarjev Romanov Mereszkin
3-2 33:58 PP Pesztusko Koukal Milovzorov
4-2 50:59 SH Pesztusko Koukal
4-3 58:53 PP Kagarlickij Robitaille Bumagin
38 Kapura lövések száma 36
67 Kiállításpercek 8
Dalton Kapusok Lazusin

 

Ak Barsz Kazany

5-4 (1-3, 1-0, 2-1, 0-0, 1-0)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Kazany, 3400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:34 Sumakov
1-1 13:47 Obuhov Nyikulin Immonen
1-2 18:56 PP Kutuzov Zajcev Lehtera
1-3 19:56 PP Drugov Kopejkin
2-3 32:58 Tyerescsenko Darzins Petrov
3-3 44:02 PP Medvegyev Jemelin Pesonen
3-4 45:20 Alekszejev Enlund
4-4 54:36 Zaripov Morozov Kuljas
5-4 65:00 GWS Immonen
49 Kapura lövések száma 36
10 Kiállításpercek 8
Garipov
20:00-tól Barulin
Kapusok Gajducsenko

 

SZKA Szentpétervár

4-3 (1-1, 2-1, 1-1)

Atlant Mityiscsi

KHL. Szentpétervár, 11700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:36 Kolcov Kablukov Gluhov
1-1 17:07 Dallman Afinogenov Fjodorov
1-2 21:04 Engqvist Zsergyev
2-2 33:40 Klimenko
3-2 39:57 Kovalcsuk Taraszenko Kalinyin
3-3 46:28 Engqvist Szemjonov
4-3 55:20 SH Kovalcsuk Dallman Alekszandrov
42 Kapura lövések száma 24
18 Kiállításpercek 4
Bobrovszkij Kapusok Hudobin

 

Dinamo Moszkva

3-1 (1-0, 2-1, 0-0)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Moszkva, Megaszport, 7757 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:07 Komarov Ovecskin Backström
2-0 26:52 Moszaljov Novák
3-0 29:38 PP Gorohov Gorovikov Tolpeko
3-1 32:07 Anyiszimov
34 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 12
Saricsenkov Kapusok Sanford

 

Lev Praha

4-2 (1-0, 2-0, 1-2)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Prága, 5118 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:52 Klepis
2-0 22:40 Rachunek Nemec
3-0 27:26 PP Bartecko Karamkov
3-1 47:47 PP Varnakov Szjomin Ellison
3-2 48:21 Csernov
4-2 59:29 Vorácek Christensen Rachunek
34 Kapura lövések száma 46
16 Kiállításpercek 14
Stepánek Kapusok Koval

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 2-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-1ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-1ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk