Öt mérkőzés után nyert újra a Metallurg Novokuznyeck

 

A szibériaiak a Slovant gyűrték le. A Metallurg Novokuznyeck utoljára november 15-én nyert az Amur ellen, azóta öt mérkőzésen pontot sem szereztek, így lecsúsztak a playoffot érő helyről. A szlovák KHL-csapat elleni győzelemmel egy pontra kerültek a bűvös nyolcadik pozíciótól keleten. A másik szibériai csapat, a Szibir is szerzett pontot, Novoszibirszkben a CSZKA nyert Alekszandr Radulov győztes büntetőjével.

Amur Habarovszk

2-3 (1-1, 0-1, 1-1)

Lev Praha

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:05 Sityikov V. Loginov Junykov
1-1 15:29 71. Mikus Hossa
1-2 33:32 Christensen Porseland
1-3 49:01 Christensen Rachunek Vorácek
2-3 58:53 Lindgren Oszipov
39 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 12
Murigin Kapusok Pöpperle

 

Metallurg Novokuznyeck

3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

Slovan Bratislava

KHL. Novokuznyeck, 3050 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 08:39 PP Dravecky Visnovsky
1-1 12:43 Jezsov Lazarjev
1-2 30:36 PP Sekera Stajnoch Bartovic
2-2 33:55 PP Kagarlickij Bumagin Robitaille
3-2 43:47 Kagarlickij Bumagin Megalinszkij
24 Kapura lövések száma 32
10 Kiállításpercek 14
Lazusin Kapusok Janus

 

Szibir Novoszibirszk

2-3 (0-2, 1-0, 1-0, 0-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Novoszibirszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:01 Zsarkov Davis Grabovszkij
0-2 19:35 Persson A. Radulov Zubov
1-2 35:49 PP Kopejkin Nyikulin Kulda
2-2 59:13 Kudroc Lehtera
2-3 65:00 GWS A. Radulov
37 Kapura lövések száma 24
4 Kiállításpercek 14
Glass Kapusok Stana
Torpedo Nyizsnyij Novgorod

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:18 PP Ellison Vasziljev Hietanen
1-1 25:40 PP Rolinek Atyusov Hlisztov
1-2 45:32 Gluhov Muszatov Szaprikin
1-3 47:06 PP Mirnov Kolcov Kajgorodov
30 Kapura lövések száma 23
14 Kiállításpercek 39
Koval Kapusok Tarkki

 

Lokomotiv Jaroszlavl

3-1 (1-0, 0-0, 2-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Jaroszlavl, 8754 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:01 SH Anyiszimov Visnyevszkij
2-0 44:40 PP Kronwall Plotnyikov Galimov
2-1 47:28 Osala Cibak Mamasev
3-1 55:53 Plotnyikov Anyiszimov Galimov
36 Kapura lövések száma 24
14 Kiállításpercek 12
Sanford Kapusok Szokolov
Atlant Mityiscsi

2-3 (1-0, 0-3, 1-0)

Ak Barsz Kazany

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:21 Zsergyev Hudobin Ozolins
1-1 21:05 Zaripov Kapanen
1-2 32:00 PP Nyikulin Zaripov Kapanen
1-3 33:17 PP Immonen Nyikulin Morozov
2-3 50:42 Engqvist
27 Kapura lövések száma 28
10 Kiállításpercek 16
Hudobin Kapusok Barulin

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
október 31., kedd
U20 12:15 DHKVAS 
   H I R D E T É S
Partnerünk