Tavares győzelemre vezette a Bernt

 

A kanadai támadó újabb három pontot szerzett pénteken. Lukas Meili nem fogja a pénteki játéknapot a kedvencei közé tenni, ugyanis az SC Bern ellen 31 lövésből 6 gólt kapott a 20 éves kapus, köztük Tavares is betalált a fiatal svájci hálóőrnek. A berniek hat gólját hat különböző játékos lőtte, így az ötödik helyen öt pontra megléptek a legyőzött csapattól.

A DEL-ben Pat Cortina klubcsapata, az EHC München meglepetésgyőzelmet aratott, a második helyen álló Kölner Haie ellen tudott nyerni 4-1-re. A mérkőzés képéről sokat elárul, hogy 24 lövésből érte el a négy gólt a müncheni csapat, míg a kölniek 42 lehetőségükből csak egyet tudtak gólra váltani. Ezzel Cortina csapata a tizenegyedik helyre lépett előre, jelenleg négy pont a lemaradása a rájátszást érő tizedik helytől.

Extraliga (Csehország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

SM-liiga (Finnország)
aktuális forduló
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

DEL (Németország)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

NLA (Svájc)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

Elitserien (Svédország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Extraliga (Szlovákia)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 0-4ÉLŐ
MK 18:00 DABVAS 7-3ÉLŐ
U18 18:00 SZDDHK ÉLŐ
U18 19:00 ZNOUTE 
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk