Az oroszok készülnek az ufai juniorvébére

 

Mihail Varnakov kijelölte bő keretét az oroszországi tornára. Az orosz szövetségi edző megnevezte azt a 3 kapust, 11 védőt és 17 támadót, akik részt vesznek a december 7. és 20. közötti edzőtáborban. A játékosok között találni a Patriot ellen is jégre lépő játékost, mégpedig Diblenkót, de többségében a keleti csapatokból válogatott Varnakov, viszont találhatunk stabil KHL-játékosokat (Mironov, Djakov, Jakupov) a keretben.

Oroszország bő kerete az U20-as vb-re:

Kapusok: Igor Usztyinszkij (Sztalnije Liszi, MHL), Andrej Makarov (Saskatoon Blades, WHL) , Andrej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL)
Védők: Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Jaroszlav Diblenko (Atlanti, MHL), Mihail Naumenkov (Krasznaja Armija, MHL), Nyikita Nyesztyerov (Traktor), Artyom Szergejev (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Alekszej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL), Albert Jarullin (Ak Barsz), Andrej Mironov (Dinamo Moszkva), Kirill Djakov (Jugra), Pavel Koledov (Loko, MHL), Nyikita Zadorov (London Knights, OHL)
Támadók:  Jaroszlav Koszov (Metallurg Magnyitogorszk), Najil Jakupov (Nyeftyehimik), Anton Sjonfeld (Sztalnije Liszi, MHL), Vlagyimir Tkacsov (Barsz, MHL), Alekszandr Hohlacsov (Szpartak), Anton Szlepisev (Metallurg Novokuznyeck), Makszim Salunov (Traktor), Jevgenyij Mozer (Omszkije Jasztrebi, MHL), Anton Zlobin (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Andrej Szigarjov (SZKA-1946, MHL), Mihail Grigorenko (Québec Remparts, QMJHL), Nyikita Kucserov (Rouny-Noranda Huskies, QMJHL), Kirill Kapusztyin (Loko, MHL), Danyil Romancev (Loko, MHL), Danyijil Zsarkov (Belleville Bulls, OHL), Bogdan Jakimov (Dizel, MHL), Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk