Az oroszok készülnek az ufai juniorvébére

 

Mihail Varnakov kijelölte bő keretét az oroszországi tornára. Az orosz szövetségi edző megnevezte azt a 3 kapust, 11 védőt és 17 támadót, akik részt vesznek a december 7. és 20. közötti edzőtáborban. A játékosok között találni a Patriot ellen is jégre lépő játékost, mégpedig Diblenkót, de többségében a keleti csapatokból válogatott Varnakov, viszont találhatunk stabil KHL-játékosokat (Mironov, Djakov, Jakupov) a keretben.

Oroszország bő kerete az U20-as vb-re:

Kapusok: Igor Usztyinszkij (Sztalnije Liszi, MHL), Andrej Makarov (Saskatoon Blades, WHL) , Andrej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL)
Védők: Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Jaroszlav Diblenko (Atlanti, MHL), Mihail Naumenkov (Krasznaja Armija, MHL), Nyikita Nyesztyerov (Traktor), Artyom Szergejev (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Alekszej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL), Albert Jarullin (Ak Barsz), Andrej Mironov (Dinamo Moszkva), Kirill Djakov (Jugra), Pavel Koledov (Loko, MHL), Nyikita Zadorov (London Knights, OHL)
Támadók:  Jaroszlav Koszov (Metallurg Magnyitogorszk), Najil Jakupov (Nyeftyehimik), Anton Sjonfeld (Sztalnije Liszi, MHL), Vlagyimir Tkacsov (Barsz, MHL), Alekszandr Hohlacsov (Szpartak), Anton Szlepisev (Metallurg Novokuznyeck), Makszim Salunov (Traktor), Jevgenyij Mozer (Omszkije Jasztrebi, MHL), Anton Zlobin (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Andrej Szigarjov (SZKA-1946, MHL), Mihail Grigorenko (Québec Remparts, QMJHL), Nyikita Kucserov (Rouny-Noranda Huskies, QMJHL), Kirill Kapusztyin (Loko, MHL), Danyil Romancev (Loko, MHL), Danyijil Zsarkov (Belleville Bulls, OHL), Bogdan Jakimov (Dizel, MHL), Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Cimkék: ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
MOL 12:30 FTCBRA 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
január 27., péntek
U20   MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
U18   TVSMIS 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk