Az oroszok készülnek az ufai juniorvébére

 

Mihail Varnakov kijelölte bő keretét az oroszországi tornára. Az orosz szövetségi edző megnevezte azt a 3 kapust, 11 védőt és 17 támadót, akik részt vesznek a december 7. és 20. közötti edzőtáborban. A játékosok között találni a Patriot ellen is jégre lépő játékost, mégpedig Diblenkót, de többségében a keleti csapatokból válogatott Varnakov, viszont találhatunk stabil KHL-játékosokat (Mironov, Djakov, Jakupov) a keretben.

Oroszország bő kerete az U20-as vb-re:

Kapusok: Igor Usztyinszkij (Sztalnije Liszi, MHL), Andrej Makarov (Saskatoon Blades, WHL) , Andrej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL)
Védők: Nyikita Trjamkin (Avtomobiliszt), Jaroszlav Diblenko (Atlanti, MHL), Mihail Naumenkov (Krasznaja Armija, MHL), Nyikita Nyesztyerov (Traktor), Artyom Szergejev (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Alekszej Vasziljevszkij (Tolpar, MHL), Albert Jarullin (Ak Barsz), Andrej Mironov (Dinamo Moszkva), Kirill Djakov (Jugra), Pavel Koledov (Loko, MHL), Nyikita Zadorov (London Knights, OHL)
Támadók:  Jaroszlav Koszov (Metallurg Magnyitogorszk), Najil Jakupov (Nyeftyehimik), Anton Sjonfeld (Sztalnije Liszi, MHL), Vlagyimir Tkacsov (Barsz, MHL), Alekszandr Hohlacsov (Szpartak), Anton Szlepisev (Metallurg Novokuznyeck), Makszim Salunov (Traktor), Jevgenyij Mozer (Omszkije Jasztrebi, MHL), Anton Zlobin (Val d’Or Foreurs, QMJHL), Andrej Szigarjov (SZKA-1946, MHL), Mihail Grigorenko (Québec Remparts, QMJHL), Nyikita Kucserov (Rouny-Noranda Huskies, QMJHL), Kirill Kapusztyin (Loko, MHL), Danyil Romancev (Loko, MHL), Danyijil Zsarkov (Belleville Bulls, OHL), Bogdan Jakimov (Dizel, MHL), Valerij Nyicsuskin (Traktor)

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 3-1VÉGE
VB 16:00 HUNKAZ 0-3VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 1-3VÉGE
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 2-4VÉGE
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 2-3VÉGE
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 6-1VÉGE
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 3-0VÉGE
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 2-1ÉLŐ
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk