Jukka Jalonen az SZKA új edzője

   

A világbajnok finn edző új csapata Donyeckben szenvedett vereséget. A Donbassz Donyeck utáni vereség után jelentették be az SZKA új vezetőedzőjét, aki az aktuális finn szövetségi kapitány, Jukka Jalonen.

Koukal mesterhármast lőtt a Nyeftyehimikben a Torpedo ellen, ezzel csapatát három ponthoz segítve. Az Ak Barsz pedig nyert a Lokomotiv ellen 68 másodperccel a vége előtt megszerezve a győztes gólt, ezzel a Keleti-főcsoport első helyére ugrott.

A játéknap meglepetését a Vityaz okozta, miután hosszabbításban gyűrte le a Metallurg Magnyitogorszkot, Malkin kis büntetését gólra váltva.

Amur Habarovszk

3-0 (0-0, 1-0, 2-0)

Slovan Bratislava

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 22:42 Junykov Sityikov
2-0 50:31 Lugin V. Loginov
3-0 58:48 Lahti Hytönen Guszev
28 Kapura lövések száma 14
8 Kiállításpercek 10
Murigin Kapusok Konrád

 

Metallurg Novokuznyeck

1-4 (1-1, 0-1, 0-2)

CSZKA Moszkva

KHL. Novokuznyeck, 5800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:12 Viglazov
1-1 13:37 Barbasev Szergejev
1-2 26:34 Sirokov Dacjuk Rilov
1-3 47:07 Sprukts Barbasev Davis
1-4 49:42 Zsarkov Zubov
21 Kapura lövések száma 33
2 Kiállításpercek 14
Lazusin Kapusok Stana

 

Szibir Novoszibirszk

2-1 (1-0, 1-1, 0-0)

Lev Praha

KHL. Novoszibirszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:43 Glazacsev Lehtera Enlund
2-0 23:36 Lehtera Enlund Glazacsev
2-1 26:00 Hossa 71. Mikus Surovy
27 Kapura lövések száma 28
30 Kiállításpercek 8
Glass Kapusok Pöpperle

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

3-4 (2-1, 0-2, 1-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:53 Mamasev Cibak Milovzorov
1-1 09:49 Ellison Hietanen
2-1 13:44 PP Thörnberg Makarov Hietanen
2-2 24:32 Koukal Netik
2-3 31:09 Koukal Mamasev Jakupov
2-4 48:15 Koukal Jakupov Netik
3-4 51:57 PP Vasziljev Hietanen Makarov
24 Kapura lövések száma 37
4 Kiállításpercek 12
Koval Kapusok Dalton

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-3 (1-0, 1-1, 0-2)

Ak Barsz Kazany

KHL. Jaroszlavl, 9046 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:55 Galimov Anyiszimov
1-1 23:39 PP Morozov Nyikulin Kornyejev
2-1 25:31 PP Anyiszimov Plotnyikov Kronwall
2-2 41:24 PP Pesonen Immonen Medvegyev
2-3 58:52 Zaripov Panyin Morozov
36 Kapura lövések száma 33
18 Kiállításpercek 12
Sanford Kapusok Garipov

 

Szeversztal Cserepovec

4-3 (2-1, 1-2, 0-0, 0-0, 1-0)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Cserepovec, 3775 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:33 SH Sipacsov Jegorsev
2-0 10:25 PP Berdnyikov Kiszelevics Bergfors
2-1 16:50 Karpov Nyicsuskin
2-2 25:46 Dugin Nyicsuskin
2-3 29:50 Katyicsev Jakucenya Bulis
3-3 39:15 PP Alekszejev Sipacsov Ketov
4-3 65:00 GWS Kazionov
42 Kapura lövések száma 26
10 Kiállításpercek 39
Kosecskin Kapusok Mezin
10:25-től Fokin

 

Vityaz Csehov

4-3 (1-1, 1-1, 1-1, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Csehov, 3200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:02 Zukkarello Hodgman Misarin
1-1 17:00 PP Koroljuk Troscsinszkij
2-1 38:02 Bagyukov Tyimkin Szeleznyov
2-2 39:55 Kuljomin Antyipin Mozjakin
3-2 41:06 Dvurecsenszkij Szeleznyov
3-3 57:39 PP Antyipin Mozjakin
4-3 63:35 PP Fahey Koroljuk
20 Kapura lövések száma 49
40 Kiállításpercek 32
Liszutyin Kapusok Ahonen

 

Atlant Mityiscsi

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Szalavat Julajev Ufa

KHL.  Mityiscsi, 6250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 38:24 Zsergyev Stalberg Engqvist
2-0 58:34 Zsergyev Visnyevszkij Ignatuskin
24 Kapura lövések száma 26
20 Kiállításpercek 8
Hudobin Kapusok Tarkki

 

Donbassz Donyeck

3-2 (1-1, 2-0, 0-1)

SZKA Szentpétervár 

KHL. Donyeck, 4004 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:14 Kovalcsuk Kalinyin
1-1 10:14 Kiiskinen Dadonov
2-1 29:58 Pettersson Tuppurainen Podhradsky
3-1 39:42 Wilson Tuppurainen
3-2 53:25 Ribin
32 Kapura lövések száma 31
8 Kiállításpercek 6
Laco Kapusok Bobrovszkij

 

Dinamo Minszk

3-6 (2-1, 0-4, 1-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Minszk, 12088 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:43 A. Sztrelcov
1-1 09:56 PP Pavelski Irgl Pivko
2-1 11:49 PP Niskala Laine
2-2 25:04 PP Spirko Szimakov Guszev
2-3 29:05 V. Sztrelcov Malihin
2-4 30:02 PP Lupul Mezei Lapenkov
2-5 32:10 A. Sztrelcov Pronyin
3-5 55:32 PP Stapleton Murphy Laine
3-6 58:18 PP Lapenkov Lupul Szokolov
47 Kapura lövések száma 21
24 Kiállításpercek 14
Rinne Kapusok Lobanov
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 13., péntek
U18 15:00 SCCAVS 3-7VÉGE
MOL 18:00 DHKBEO 5-3VÉGE
MOL 18:00 SCCMAC 0-7VÉGE
MOL 18:00 UTEFTC 4-5VÉGE
MOL 18:30 TITMIS 1-7VÉGE
EBEL 19:30 VSVAVS 5-3VÉGE
január 14., szombat
EBJL 13:00 DMJVIC 5-2VÉGE
EBYSL 13:15 G99AVS 1-9VÉGE
EBJL 14:00 HKBEHL 5-1VÉGE
EBJL 14:40 AVSKAC 7-6 HVÉGE
EBJL 15:10 UTEOHC 5-1VÉGE
EBJL 15:45 ZASETO 1-4VÉGE
EBJL 15:50 MACMRB 16-0VÉGE
EBYSL 16:10 VASDMJ 6-3VÉGE
MOL 18:30 MISBEO 9-1VÉGE
EBYSL 18:40 ZNOHKB 4-3 HVÉGE
EBYSL 18:50 MACRBS 3-2VÉGE
NU18 19:00 HUNAUT 3-0VÉGE
január 15., vasárnap
EBYSL 12:10 MACRBS 3-4 HVÉGE
EBYSL 14:30 MZAAVS 2-3 HVÉGE
EBYSL 16:20 VSVDMJ 3-2VÉGE
EBYSL 16:40 VASSLL 1-2VÉGE
EBEL 17:00 AVSG99 1-5VÉGE
EBYSL 17:00 HKBZNO 1-5VÉGE
MOL 17:00 GALMAC 1-7VÉGE
MOL 18:30 DHKTIT 4-3VÉGE
január 16., hétfő
U18 17:15 MISPEF 10-2VÉGE
MOL 17:30 BRAMAC 0-3VÉGE
MOL 18:00 UTEDAB 4-1VÉGE
    • M4 SPORT
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 
MOL 18:30 MISFTC 
január 18., szerda
U20   KMHMIS 
U20   MACZEG 
NHL 00:55 BOSNYI 
    • SPÍLER TV
NHL 04:05 ANATBL 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAVG 
    • SPORT 2
január 19., csütörtök
EBYSL   AVSVIC 
NHL 01:35 MTLPIT 
    • SPÍLER TV
NHL 04:30 LAKSJS 
    • SPÍLER TV
U18 15:30 DHKPEF 
U18 16:00 AVSUTE 
U18 16:00 ETOMIS 
EBYSL 17:40 VASMZA 
MOL 18:00 DABBRA 
U18 18:10 VASMAC 
január 20., péntek
EBJL   HKBMAC 
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
MOL 19:00 FTCGAL 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
MOL 18:00 MACGAL 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
MOL 18:30 MISSCC 
EBJL 18:55 VSVAVS 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
EBYSL   SLLAVS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk