Győzelem után rúgta ki edzőjét az SZKA

 

Hiába nyertek a szentpéterváriak, a cseh edzőnek távoznia kellett. Milos Rihát a Vityaz elleni győzelem után menesztették. A távozás okát nem részletezték, a cseh mester szerint várható volt a szentpétervári vezetők döntése. A vasárnapi játéknap rangadóját az Avangard nyerte, miután 6-4-re diadalmaskodott a Traktor otthonában. A nap meglepetését a Slovan okozta, Pozsonyban 3-2-es hazai győzelem született a Lokomotiv Jaroszlavl felett.

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

4-5 (1-1, 2-3, 1-0, 0-1)

Barisz Asztana

KHL. Jekatyerinburg, 3350 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:49 Nyemolodisev Spirko
1-1 12:00 PP Sztarcsenko Novopasin
1-2 20:15 Upper Hedman
2-2 29:43 PP Straka Mezei Malihin
2-3 29:53 Zsajlauov Hedman
3-3 34:18 PP Krjukov
3-4 37:23 Boyd Lassila Hedman
4-4 44:58 Szokolov V. Sztrelcov
4-5 60:07 Dawes
21 Kapura lövések száma 33
10 Kiállításpercek 20
Lobanov Kapusok Lassila

 

Traktor Cseljabinszk

4-6 (1-1, 2-2, 1-3)

Avangard Omszk

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:42 Bulis Jakucenya
1-1 14:46 Perezsogin Belov
2-1 28:34 Kuznyecov Jakucenya
2-2 33:28 PS Záborsky
3-2 36:13 PP Belov Kontiola
3-3 38:41 Kalinyin Szjomin Piganovics
4-3 42:54 PP Bulis Quint Kuznyecov
4-4 48:12 Volkov Kuparinen Kalinyin
4-5 50:05 Ljamin Záborsky Ivanov
4-6 59:59 SH Kosztyicin Nyikityin
21 Kapura lövések száma 28
4 Kiállításpercek 14
Mezin
50:05-től Fokin
Kapusok Ramö

 

Metallurg Magnyitogorszk

1-2 (0-1, 0-1, 1-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Magnyitogorszk, 5457 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 39:49 PP Szkorohodov But Grebeskov
1-1 48:35 PP Malkin Mozjakin Kuljomin
1-2 61:23 But Troncinsky Kriszanov
40 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 16
Gelasvili Kapusok Masalskis

 

Szalavat Julajev Ufa

7-3 (1-0, 5-2, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Ufa, 7620 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 14:57 Filatov Zubarjev Parsin
1-1 21:14 Giroux Nizivijs Szczechura
2-1 23:37 Zubarjev Mirnov
3-1 27:06 Mirnov Proskin
4-1 30:59 PP Pihlström Blaták Kajgorodov
5-1 34:52 PP Szaprikin Zinovjev
5-2 36:11 PP Porejs Galvins Karsums
6-2 37:24 SH Pihström Zubarjev Kajgorodov
6-3 45:23 PP Karsums Galvins Porejs
7-3 47:25 PP Pihlström Zubarjev Mirnov
41 Kapura lövések száma 21
12 Kiállításpercek 12
Tarkki
53:01-től Vasziljevszkij
Kapusok Jucers
40:00-tól Tellqvist

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Nyizsnyekamszk, 4700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:34 PP Koukal Jakupov Mamasev
2-0 31:06 PP Szelujanov Jakupov Mamasev
2-1 59:43 Mamkin Junykov Szuglobov
40 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 36
Dalton Kapusok Boriszov

 

Ak Barsz Kazany

6-4 (2-1, 3-1, 1-2)

Donbassz Donyeck

KHL. Kazany, 3960 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 03:25 Zaripov Kapanen
1-1 06:02 Wilson Nedorost Kiiskinen
2-1 17:27 PP Jemelin Pesonen
3-1 22:43 Obuhov Immonen
4-1 30:17 Morozov Nyikulin Zaripov
5-1 35:28 Petrov
5-2 39:03 PP Nedorost Dadonov Kiiskinen
5-3 43:30 PP Peretyagin Fedotenko Varlamov
6-3 53:18 Morozov Zaripov Medvegyev
6-4 55:09 Kiiskinen Ponikarovszkij Fedotenko
21 Kapura lövések száma 56
16 Kiállításpercek 31
Barulin Kapusok Laco

 

Szeversztal Cserepovec

4-3 (0-0, 1-1, 2-2, 0-0, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Cserepovec, 4700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 24:39 Laine Stapleton Sztasz
1-1 30:31 PP Bergfors Lehtonen Rjazancev
1-2 44:38 Kulakov
1-3 45:58 Irgl Pavelski Csernook
2-3 48:29 Kazakovcev Kovirsin Kazionov
3-3 57:22 Berdnyikov Vandell
4-3 65:00 GWS Berdnyikov
39 Kapura lövések száma 21
2 Kiállításpercek 10
Kosecskin Kapusok Rinne

 

SZKA Szentpétervár

4-3 (0-1, 0-1, 4-1)

Vityaz Csehov

KHL. Szentpétervár, 12100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:57 Koroljov Koroljuk
0-2 23:44 Koroljuk Koroljov
1-2 41:04 PP Thoresen Kalinyin
2-2 47:16 Ribin Makarov Alekszandrov
3-2 48:36 Prucha Martensson Thoresen
4-2 51:09 Martensson Kalinyin Thoresen
4-3 57:48 PP Hennessy Tyimkin Panarin
38 Kapura lövések száma 26
12 Kiállításpercek 8
Bobrovszkij Kapusok Kaszutyin

 

Slovan Bratislava

3-2 (1-0, 1-2, 1-0)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:02 Hudacek Bartovic Bliznák
1-1 20:38 PP Galimov Anyiszimov Kronwall
2-1 31:04 PP Visnovsky Stajnoch
2-2 36:31 Hagman Kronwall Kaljuzsnij
3-2 40:34 PP Hudacek Vondrka Bliznák
39 Kapura lövések száma 35
18 Kiállításpercek 14
Janus Kapusok Kolesznyik
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
KHL 13:00 BAADMO 3-5VÉGE
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk