Backström vezényletével fordított a Dinamo

   

A születésnapos csatár négy pontot jegyzett a Szeversztal ellen. A Dinamo Moszkva a 27. percben háromgólos hátrányba került, ám hét percen belül egyenlítettek, sőt a harmad végén már vezetettek is Ovecskinék. A nagy fordítás közepette a 25. életévét pénteken betöltő Nicklas Backström három gólpasszt adott, a záró húsz perc egyetlen gólja pedig az ő nevéhez fűződik.

A játéknap meglepetését a Lev Praha okozta, a cseh KHL-csapat 7-3-ra legyőzte a liga egyik legjobb csapatát, a Lokomotivot.

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

3-6 (1-1, 1-1, 1-4)

Avangard Omszk

KHL. Jekatyerinburg, 4700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:11 Valentyenko Szjomin
1-1 10:03 Trjamkin Lupul Malihin
1-2 25:04 Frolov Kosztyicin Pujacs
2-2 35:05 Spirko Guszev Lapenkov
2-3 40:42 Záborsky Popov Belov
2-4 47:14 Szjomin Belov Frolov
2-5 49:34 PP Kosztyicin Piganovics
2-6 51:37 Szjomin Kosztyicin Frolov
3-6 54:22 Straka Makarov
31 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 6
Lobanov Kapusok Rejzvih

 

Traktor Cseljabinszk

2-1 (0-0, 2-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:16 Dugin
2-0 39:39 Jakucenya Kuznyecov
2-1 52:40 Beljajev Ibragimov
32 Kapura lövések száma 18
12 Kiállításpercek 6
Mezin Kapusok Birjukov

 

Metallurg Magnyitogorszk

5-1 (2-1, 3-0, 0-0)

Barisz Asztana

KHL. Magnyitogorszk, 5231 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:07 O’Reilly Mozjakin Goncsar
1-1 09:47 PP Szpiridonov Antropov Bochenski
2-1 15:00 Kuljomin Mozjakin
3-1 30:12 PP Kazionov Mozjakin Goncsar
4-1 34:15 PP Kuljomin Mozjakin Goncsar
5-1 36:01 Kazionov Hodgman Tverdovszkij
30 Kapura lövések száma 29
24 Kiállításpercek 18
Ahonen Kapusok Lassila
36:01-től Poluektov

 

Szalavat Julajev Ufa

5-1 (2-1, 2-0, 1-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Ufa, 6850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:24 Muszatov Sztyepanov
1-1 09:04 Wilson Ponikarovszkij Varlamov
2-1 15:12 Mirnov Pihlström Kajgorodov
3-1 22:20 Pihlström Mirnov Kajgorodov
4-1 22:56 Filatov Trubacsov Parsin
5-1 47:03 PP Konyev Hlisztov Proskin
22 Kapura lövések száma 21
14 Kiállításpercek 10
Tarkki Kapusok Laco

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

0-1 (0-0, 0-1, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Nyizsnyekamszk, 4200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 25:24 Szczechura Karsums Nizivijs
47 Kapura lövések száma 16
22 Kiállításpercek 18
Dalton Kapusok Tellqvist

 

Ak Barsz Kazany

2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Kazany, 3880 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:31 PP Szuglobov Nakládal
1-1 21:43 Pesonen Immonen
1-2 22:50 Romanovszkij Hohlacsov
2-2 57:15 PP Jemelin Immonen Medvegyev
2-3 63:28 Radivojevic Scsitov
34 Kapura lövések száma 39
22 Kiállításpercek 10
Barulin Kapusok Jahin

 

SZKA Szentpétervár

3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 31:51 Taraszenko Jezsov Nyeprjajev
2-0 32:10 Martensson Kalinyin
2-1 39:08 Linglet Karalahti Murphy
2-2 49:31 PP Karalahti Gyenyiszov
3-2 63:53 Alekszandrov Thoresen
38 Kapura lövések száma 38
8 Kiállításpercek 8
Jezsov Kapusok Rinne

 

Dinamo Moszkva

5-3 (0-0, 4-3, 1-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 5701 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:12 Rjazancev Ketov
0-2 23:24 PP Kiszelevics Sipacsov Ketov
0-3 26:39 Laakso Ketov Vandell
1-3 27:48 Pesztunov Kokarjev Gorohov
2-3 28:37 Ovecskin Backström Komarov
3-3 33:23 PP Novák Backström Komarov
4-3 37:40 Ovecskin Backström Mironov
5-3 54:59 PP Backström Novák Moszaljov
27 Kapura lövések száma 18
12 Kiállításpercek 12
A. Volkov Kapusok Kosecskin

 

CSZKA Moszkva

3-2 (0-0, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 2371 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:47 Gorbunov Szjomin
0-2 45:33 PP Makarov Hietanen Ellison
1-2 49:16 A. Radulov Dacjuk Grabovszkij
2-2 53:11 Dacjuk Grabovszkij
3-2 65:00 GWS Sirokov
41 Kapura lövések száma 18
6 Kiállításpercek 6
Stana Kapusok Koval

 

Slovan Bratislava

3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:52 Ölvecky Mikus
1-1 18:53 PP Mihnov Ozolins
1-2 30:52 Bobrov Ribakov Dorofejev
2-2 32:15 Dano Svarny Ölvecky
3-2 54:57 Kukumberg Kytnár Dravecky
39 Kapura lövések száma 35
18 Kiállításpercek 8
Janus Kapusok Hudobin

 

Lev Praha

7-3 (1-0, 4-2, 2-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Prága, 8632 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:25 Cervenka Novotny
2-0 24:42 PP Surovy Nemec Skoula
3-0 27:30 PP Skoula Hossa Nemec
4-0 31:25 Bartecko Klepis Porseland
4-1 32:47 Kaljuzsnij Apalkov
5-1 35:39 Klepis Bartecko Vrana
5-2 37:00 Plotnyikov Galimov Anyiszimov
5-3 43:10 SH Petrov Csernyikov Flood
6-3 49:00 Bartecko Vrana Klepis
7-3 57:23 Repík Christensen
33 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 10
Stepánek Kapusok Sanford
27:30-tól Kolesznyik
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 13., péntek
EL 17:30 BRAVC2 4-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 2-4VÉGE
EL 18:00 DABFTC 4-2VÉGE
EL 18:00 SCCMAC 5-3VÉGE
EL 18:30 MISTIT 6-4VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 
U20 20:00 UTEPEF 
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk