Backström vezényletével fordított a Dinamo

   

A születésnapos csatár négy pontot jegyzett a Szeversztal ellen. A Dinamo Moszkva a 27. percben háromgólos hátrányba került, ám hét percen belül egyenlítettek, sőt a harmad végén már vezetettek is Ovecskinék. A nagy fordítás közepette a 25. életévét pénteken betöltő Nicklas Backström három gólpasszt adott, a záró húsz perc egyetlen gólja pedig az ő nevéhez fűződik.

A játéknap meglepetését a Lev Praha okozta, a cseh KHL-csapat 7-3-ra legyőzte a liga egyik legjobb csapatát, a Lokomotivot.

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

3-6 (1-1, 1-1, 1-4)

Avangard Omszk

KHL. Jekatyerinburg, 4700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:11 Valentyenko Szjomin
1-1 10:03 Trjamkin Lupul Malihin
1-2 25:04 Frolov Kosztyicin Pujacs
2-2 35:05 Spirko Guszev Lapenkov
2-3 40:42 Záborsky Popov Belov
2-4 47:14 Szjomin Belov Frolov
2-5 49:34 PP Kosztyicin Piganovics
2-6 51:37 Szjomin Kosztyicin Frolov
3-6 54:22 Straka Makarov
31 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 6
Lobanov Kapusok Rejzvih

 

Traktor Cseljabinszk

2-1 (0-0, 2-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:16 Dugin
2-0 39:39 Jakucenya Kuznyecov
2-1 52:40 Beljajev Ibragimov
32 Kapura lövések száma 18
12 Kiállításpercek 6
Mezin Kapusok Birjukov

 

Metallurg Magnyitogorszk

5-1 (2-1, 3-0, 0-0)

Barisz Asztana

KHL. Magnyitogorszk, 5231 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:07 O’Reilly Mozjakin Goncsar
1-1 09:47 PP Szpiridonov Antropov Bochenski
2-1 15:00 Kuljomin Mozjakin
3-1 30:12 PP Kazionov Mozjakin Goncsar
4-1 34:15 PP Kuljomin Mozjakin Goncsar
5-1 36:01 Kazionov Hodgman Tverdovszkij
30 Kapura lövések száma 29
24 Kiállításpercek 18
Ahonen Kapusok Lassila
36:01-től Poluektov

 

Szalavat Julajev Ufa

5-1 (2-1, 2-0, 1-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Ufa, 6850 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:24 Muszatov Sztyepanov
1-1 09:04 Wilson Ponikarovszkij Varlamov
2-1 15:12 Mirnov Pihlström Kajgorodov
3-1 22:20 Pihlström Mirnov Kajgorodov
4-1 22:56 Filatov Trubacsov Parsin
5-1 47:03 PP Konyev Hlisztov Proskin
22 Kapura lövések száma 21
14 Kiállításpercek 10
Tarkki Kapusok Laco

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

0-1 (0-0, 0-1, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Nyizsnyekamszk, 4200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 25:24 Szczechura Karsums Nizivijs
47 Kapura lövések száma 16
22 Kiállításpercek 18
Dalton Kapusok Tellqvist

 

Ak Barsz Kazany

2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Kazany, 3880 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 16:31 PP Szuglobov Nakládal
1-1 21:43 Pesonen Immonen
1-2 22:50 Romanovszkij Hohlacsov
2-2 57:15 PP Jemelin Immonen Medvegyev
2-3 63:28 Radivojevic Scsitov
34 Kapura lövések száma 39
22 Kiállításpercek 10
Barulin Kapusok Jahin

 

SZKA Szentpétervár

3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 31:51 Taraszenko Jezsov Nyeprjajev
2-0 32:10 Martensson Kalinyin
2-1 39:08 Linglet Karalahti Murphy
2-2 49:31 PP Karalahti Gyenyiszov
3-2 63:53 Alekszandrov Thoresen
38 Kapura lövések száma 38
8 Kiállításpercek 8
Jezsov Kapusok Rinne

 

Dinamo Moszkva

5-3 (0-0, 4-3, 1-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 5701 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:12 Rjazancev Ketov
0-2 23:24 PP Kiszelevics Sipacsov Ketov
0-3 26:39 Laakso Ketov Vandell
1-3 27:48 Pesztunov Kokarjev Gorohov
2-3 28:37 Ovecskin Backström Komarov
3-3 33:23 PP Novák Backström Komarov
4-3 37:40 Ovecskin Backström Mironov
5-3 54:59 PP Backström Novák Moszaljov
27 Kapura lövések száma 18
12 Kiállításpercek 12
A. Volkov Kapusok Kosecskin

 

CSZKA Moszkva

3-2 (0-0, 0-1, 2-1, 0-0, 1-0)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Moszkva, LDSZ CSZKA, 2371 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:47 Gorbunov Szjomin
0-2 45:33 PP Makarov Hietanen Ellison
1-2 49:16 A. Radulov Dacjuk Grabovszkij
2-2 53:11 Dacjuk Grabovszkij
3-2 65:00 GWS Sirokov
41 Kapura lövések száma 18
6 Kiállításpercek 6
Stana Kapusok Koval

 

Slovan Bratislava

3-2 (1-1, 1-1, 1-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:52 Ölvecky Mikus
1-1 18:53 PP Mihnov Ozolins
1-2 30:52 Bobrov Ribakov Dorofejev
2-2 32:15 Dano Svarny Ölvecky
3-2 54:57 Kukumberg Kytnár Dravecky
39 Kapura lövések száma 35
18 Kiállításpercek 8
Janus Kapusok Hudobin

 

Lev Praha

7-3 (1-0, 4-2, 2-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Prága, 8632 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:25 Cervenka Novotny
2-0 24:42 PP Surovy Nemec Skoula
3-0 27:30 PP Skoula Hossa Nemec
4-0 31:25 Bartecko Klepis Porseland
4-1 32:47 Kaljuzsnij Apalkov
5-1 35:39 Klepis Bartecko Vrana
5-2 37:00 Plotnyikov Galimov Anyiszimov
5-3 43:10 SH Petrov Csernyikov Flood
6-3 49:00 Bartecko Vrana Klepis
7-3 57:23 Repík Christensen
33 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 10
Stepánek Kapusok Sanford
27:30-tól Kolesznyik
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk