Brabenec ötöt lőtt a HKM Zvolenben

 

A cseh támadó élete legjobb szezonját futja. Kamil Brabenec már idáig is pont per meccs átlag fölött teljesített második zólyomi szezonjában, vasárnap viszont ihletett formában játszott, az SKP Poprad elleni mérkőzésen öt gólt lőtt és egy gólpasszt is adott a HKM Zvolen által 7-3-ra megnyert mérkőzésen, de annál a gólnál is a jégen tartózkodott, amelyiknél nem szerzett pontot.

A DEL-ben Pat Cortina klubcsapata nyert az NHL-esek vezényletével, Paul Stastny egy gólt lőtt, míg Blake Wheeler két gólpasszt és egy találatot is jegyzett az 5-0-ra megnyert találkozón, így Jochen Reimer shutoutnak örülhetett, a szezon során először.

Csehországban prágai rangadót rendeztek, ahol a tabellán utolsó előtti Sparta kezdett jobban, a 14. percben már két góllal vezetett a házigazda. A második harmad végére viszont kiegyenlített a Slavia, majd pedig az utolsó két percben két gólt lőve eldöntötte a mérkőzést a vendég együttes, 4-2-re nyert a Slavia. A Rytíri Kladnóhoz a PSG Zlín látogatott, a vendégeknél a 21 éves Antonín Honejsek mesterhármast lőtt, a zlíniek 4-1-re nyertek, Jágr és Plekanec is -2-es mutatóval zárta a mérkőzést. A kladnóiaknak nem jött jól a nemzetközi szünet, a bő egyhetes pihenő utáni három mérkőzésen csak egyetlen pontot tudtak szerezni Jágrék.

Extraliga (Csehország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

SM-liiga (Finnország)
aktuális forduló
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

DEL (Németország)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

NLA (Svájc)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

Elitserien (Svédország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Extraliga (Szlovákia)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 16., szombat
EWHL 11:30 INGKMH 3-4VÉGE
U18 12:00 ETOMAC 2-5VÉGE
U18 14:40 MISVAS 4-2VÉGE
U20 14:40 MACUTE 4-2VÉGE
U18 16:10 AVSKMH 12-1VÉGE
EL 17:30 BRATIT 6-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSPO 17-1VÉGE
SVK3 18:00 ISKKMH 4-3VÉGE
EBJL 18:20 UTEZNO 3-4VÉGE
szeptember 17., vasárnap
ROM 10:30 SCCSPO 18-0VÉGE
EWHL 12:15 MEMKMH 3-4 HVÉGE
EBYSL 13:40 AVSVSV 5-0VÉGE
EBYSL 14:00 ETOSLL 5-3VÉGE
U20 16:00 MISVAS 1-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSZNO 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCDAB 5-1VÉGE
EL 18:30 UTEMAC 1-5VÉGE
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
U18 18:40 KMHSCC ÉLŐ
U18 19:00 DHKVAS ÉLŐ
szeptember 21., csütörtök
U20 12:55 KMHZNO 
U18 14:20 UTESCC 
KHL 15:00 AVGSZK 
    • SPORT 2
U18 16:00 PEFAVS 
U20 17:40 AVSETO 
U20 17:40 VASDHK 
U18 17:45 SZDKMH 
U18 18:00 ZEGMIS 
U20 18:30 UTEMAC 
szeptember 22., péntek
U18   EHLMIS 
U18   RBSMAC 
U18   VSVETO 
U18   ZASAVS 
U18 16:30 PEFSCC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:30 MISSCC 
EL 18:30 TITUTE 
EL 19:00 MACFTC 
szeptember 23., szombat
U18   EHLAVS 
U18   KACVAS 
U18   OHWKMH 
U18   RBSMIS 
U18   VICUTE 
U18   VSVMAC 
U18   ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
szeptember 24., vasárnap
U18   EHLMAC 
U18   RBSETO 
U18   VSVAVS 
U18   ZASMIS 
U20   DHKAVS 
U20   ZNOUTE 
U20 12:10 KMHVAS 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk