Brabenec ötöt lőtt a HKM Zvolenben

 

A cseh támadó élete legjobb szezonját futja. Kamil Brabenec már idáig is pont per meccs átlag fölött teljesített második zólyomi szezonjában, vasárnap viszont ihletett formában játszott, az SKP Poprad elleni mérkőzésen öt gólt lőtt és egy gólpasszt is adott a HKM Zvolen által 7-3-ra megnyert mérkőzésen, de annál a gólnál is a jégen tartózkodott, amelyiknél nem szerzett pontot.

A DEL-ben Pat Cortina klubcsapata nyert az NHL-esek vezényletével, Paul Stastny egy gólt lőtt, míg Blake Wheeler két gólpasszt és egy találatot is jegyzett az 5-0-ra megnyert találkozón, így Jochen Reimer shutoutnak örülhetett, a szezon során először.

Csehországban prágai rangadót rendeztek, ahol a tabellán utolsó előtti Sparta kezdett jobban, a 14. percben már két góllal vezetett a házigazda. A második harmad végére viszont kiegyenlített a Slavia, majd pedig az utolsó két percben két gólt lőve eldöntötte a mérkőzést a vendég együttes, 4-2-re nyert a Slavia. A Rytíri Kladnóhoz a PSG Zlín látogatott, a vendégeknél a 21 éves Antonín Honejsek mesterhármast lőtt, a zlíniek 4-1-re nyertek, Jágr és Plekanec is -2-es mutatóval zárta a mérkőzést. A kladnóiaknak nem jött jól a nemzetközi szünet, a bő egyhetes pihenő utáni három mérkőzésen csak egyetlen pontot tudtak szerezni Jágrék.

Extraliga (Csehország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

SM-liiga (Finnország)
aktuális forduló
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

DEL (Németország)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

NLA (Svájc)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

Elitserien (Svédország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Extraliga (Szlovákia)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
május 14., hétfő
VB 16:15 KORNOR 0-3VÉGE
VB 16:15 RUSSVK 4-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CANLAT 2-1 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 CZEAUT 4-3VÉGE
május 15., kedd
VB 12:15 FINUSA 6-2VÉGE
    • SPORT 1
VB 12:15 SUIFRA 5-1VÉGE
VB 16:15 BLRSVK 4-7VÉGE
VB 16:15 CANGER 3-0VÉGE
VB 20:15 LATDEN 1-0VÉGE
VB 20:15 RUSSWE 1-3VÉGE
    • SPORT 1
május 17., csütörtök
VB 16:15 RUSCAN 4-5 HVÉGE
    • SPORT 2
VB 16:15 USACZE 3-2VÉGE
VB 20:15 FINSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2
VB 20:15 SWELAT 3-2VÉGE
május 19., szombat
VB 15:15 SWEUSA 6-0VÉGE
    • SPORT 2
VB 19:15 CANSUI 2-3VÉGE
    • SPORT 2 (22:45)
május 20., vasárnap
VB 15:45 USACAN 4-1VÉGE
    • SPORT 2 (18:15)
VB 20:15 SWESUI 3-2 BVÉGE
    • SPORT 2
Partnerünk