Tíz mérkőzésen öt döntetlen a KHL-ben

   

A vasárnapi mérkőzések fele a rendes játékidőn túl dőlt el. A címvédő Dinamo Moszkva a Dinamo Minszkhez látogatott, ahol Tolpeko és Stapleton két-két gólt lőtt a rendes játékidőben, majd pedig a ráadásban Ovecskin döntötte el a két pont sorsát.

A Donbassz Donyeck, miután pénteken legyőzte a Szalavat Julajevet, a KHL másik korábbi bajnokát, az Ak Barszt is le tudta gyűrni hosszabbítás után, ezzel pedig rájátszást érő helyre ugrott, a Lev Prahát letaszítva. A nap rangadóján a Lokomotiv a CSZKA ellen nyert, ezzel beérte pontszámban a listavezető Dinamo Moszkvát.

Avangard Omszk

3-0 (1-0, 1-0, 1-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Omszk, 8270 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:21 PP Szjomin Záborsky Belov
2-0 39:58 Ivanov Kurjanov Belov
3-0 46:53 Frolov Kosztyicin
34 Kapura lövések száma 31
2 Kiállításpercek 20
Rejzvih Kapusok Holt

 

Barisz Asztana

3-5 (2-2, 1-3, 0-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Asztana, 4071 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:08 Misarin
1-1 10:21 Sztarcsenko Novopasin Hedman
2-1 12:09 Rahmanov Boyd
2-2 17:16 SH Malkin
3-2 24:00 Dawes Bochenski
3-3 30:03 Mozjakin Misarin
3-4 34:17 PP Antyipin Mozjakin Malkin
3-5 35:26 Malkin
39 Kapura lövések száma 30
25 Kiállításpercek 23
Lassila,
35:26-tól Poluektov
Kapusok Ahonen

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-1 (0-0, 1-0, 0-1, 1-0)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Hanti-Manszijszk, 4800 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 25:30 Bocsarov Buljanszkij
1-1 56:59 Katyicsev Rjabikin Dugin
2-1 61:29 Troncinsky Magogin
34 Kapura lövések száma 35
4 Kiállításpercek 8
Birjukov Kapusok Garnett
28:32-től Mezin

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

3-2 (0-1, 2-0, 0-1, 0-0, 1-0)

Slovan Bratislava

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 18:38 Kukumberg Dravecky
1-1 21:47 PS Varnakov
2-1 39:02 PP Thörnberg Kousa Ellison
2-2 53:52 Miklik Kukumberg Visnovksy
3-2 65:00 GWS Makarov
30 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 12
Koval Kapusok Janus
Szeversztal Cserepovec

4-3 (1-1, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)

SZKA Szentpétervár

KHL. Cserepovec, 5669 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:13 PP Ketov
1-1 14:56 Makarov Burdaszov
2-1 22:16 Nurgyinov Kazakovcev Fedoszejev
2-2 24:29 SH Martensson Thoresen
3-2 28:28 Fedoszejev Alekszejev
3-3 48:54 Artyuhin
4-3 65:00 GWS Medvegyev
36 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 16
Kosecskin Kapusok Bobrovszkij

 

Lokomotiv Jaroszlavl

3-2 (0-2, 3-0, 0-0)

CSZKA Moszkva

KHL. Jaroszlavl, 8994 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 06:44 Rilov
0-2 19:29 PP Grabovszkij Dacjuk A. Radulov
1-2 20:15 Plotnyikov Galimov
2-2 21:11 Petrov Visnyevszkij Csernyikov
3-2 23:31 Anyiszimov Galimov
27 Kapura lövések száma 41
10 Kiállításpercek 10
Varlamov Kapusok Stana
24:08-tól Brizgalov

 

Atlant Mityiscsi

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Lev Praha

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:49 Ribakov Rukavisnyikov
2-0 37:02 Mihnov
2-1 49:02 Vrana Rachunek
26 Kapura lövések száma 34
6 Kiállításpercek 2
Galimov Kapusok Pöpperle

 

Szpartak Moszkva

2-1 (0-0, 0-0, 2-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 2965 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 51:20 Hohrjakov Sz. Alsevszkij
1-1 56:03 Lewandowski Radivojevic Junykov
2-1 59:58 Lewandowski Radivojevic
32 Kapura lövések száma 33
27 Kiállításpercek 6
Boriszov Kapusok Dalton

 

Donbassz Donyeck

3-2 (1-0, 1-1, 0-1, 1-0)

Ak Barsz Kazany

KHL. Donyeck, 4022 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:41 Peretyagin Ponikarovszkij Varlamov
2-0 26:42 Kocsetkov
2-1 34:10 PP Kornyejev Morozov Nyikulin
2-2 43:26 PP Zaripov Morozov
3-2 60:58 Dadonov Nedorost
27 Kapura lövések száma 30
12 Kiállításpercek 12
Laco Kapusok Barulin

 

Dinamo Minszk

2-3 (0-0, 1-2, 1-0, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:32 PP Tolpeko Gorohov Backström
0-2 23:34 Tolpeko Backström
1-2 39:24 Stapleton Platt Laine
2-2 59:49 PS Stapleton
2-3 62:45 PP Ovecskin Jalasvaara Tolpeko
31 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 6
Rinne Kapusok A. Volkov
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC ÉLŐ
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk