Innsbruck?Fehérvár 0-9

Munro mind a 32 lövést hárította, hibátlanul védett, ráadásul sorozatban második mérkőzésén adott gólpasszt. Kiválóan kezdte a Fehévár hárommeccses idegenbeli túráját Innsbruckban. Az utóbbi időben felvett jó szokásához híven, hamar vezetést szerzett a Fehérvár, hiszen Banham már a harmadik percben betalált Machreich kapujába. Ekkor még nem sok minden látszott abból, hogy mi vár az Innsbruckra, hiszen több gól ebben a harmadban nem esett. Nem úgy a másodikban! A 23. percben Horváth András lőtte be Ladányi passzát emberelőnyben, majd két és fél perccel később Sofron tette ugyanezt, immár egyenlő létszám mellett, amivel 3-0-ra vezetett a magyar csapat. A 35. percben Metcalfe növelte az előnyt, ő is emberfórból volt eredményes. Két perccel később Sikorcin volt eredményes, Tokaji és Kovács passzából, amivel már 5-0-ra vezettek Neliba mester tanítványai. Ekkor azonban még nem volt vége, hiszen Pratt kiállításából Ladányi szerzett emberhátrányos gólt, 0-6.

A harmadik harmadra annyi kérdés maradt, hogy mekkora lesz a különbség, illetve hogy sikerül-e kapott gól nélkül lehozni a mérkőzést. A különbség növeléséről a fiatalok gondoskodtak, hiszen a 45. percben Benk, a 48.-ban Hajós volt eredményes, ezzel már 8-0-ra vezetett a Fehérvár. Érdekesség, hogy Benk góljánál Munro adta a passzt, ezzel már sorozatban második meccsén szerzett pontot a kapus. Metcalfe az 53. percben megszerezte saját maga második, csapata kilencedik gólját. A hátralévő hét és fél percben újabb gól már nem esett, így fölényes, 9-0-s győzelmet aratott a Fehérvár.