Backström győzelemre vezette a Dinamót

   

A Lev győzelméből pedig Cervenka vette ki a részét. A 25. születésnapját ünneplő Tomás Záborsky két assziszttal tette emlékezetesebbé az eseményt, ezzel az Avangardot győzelemhez segítve. A Lev Prahában a KHL-be visszatérése alkalmából Cervenka is győztes csapat tagja volt a Torpedo otthonában, Jan Laco pedig két ponthoz segítette a Donbasszt, felépülése után. Az ukrán KHL-csapat győzelméből Ruszlan Fedotenko két assziszttal és egy győztes büntetővel vette ki a részét, míg Nicklas Backström eddigi legjobb KHL-es mérkőzését produkálva két gólt és egy győztes büntetőt jegyzett.

Avangard Omszk

3-2 (0-1, 2-0, 0-1, 1-0)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Omszk, 10318 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:32 PP Mozjakin Antyipin
1-1 28:34 Popov Záborsky
2-1 31:04 PP Kosztyicin Nyikityin Záborsky
2-2 48:56 Kazionov
3-2 64:30 Ljamin Nyikityin Kosztyicin
30 Kapura lövések száma 33
8 Kiállításpercek 22
Ramö Kapusok Ahonen

 

Barisz Asztana

3-6 (0-2, 3-3, 0-1)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Asztana, 3077 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:41 Karpov Popov
0-2 13:27 Kosztyicin Quint Razin
1-2 26:25 Upper Litvinyenko Rugyenko
1-3 27:14 Glinkin Bulis
1-4 29:23 Jakucenya Kontiola Panov
2-4 32:05 Zsajlauov Litvinyenko Puskarjov
2-5 34:22 Panov Dugin Antyipov
3-6 53:12 Dugin
27 Kapura lövések száma 32
40 Kiállításpercek 6
Jeremejev
34:22-től Poluektov
Kapusok Garnett

 

Jugra Hanti-Manszijszk

2-1 (0-0, 0-1, 1-0, 0-0, 1-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Hanti-Manszijszk, 3350 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:23 Zsmakin Pronyin
1-1 41:26 Szkorohodov Troncinsky
2-1 65:00 GWS Szkorohodov
26 Kapura lövések száma 41
31 Kiállításpercek 4
Birjukov Kapusok Lobanov

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

2-3 (1-2, 0-1, 1-0)

Lev Praha

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:25 PP Ugarov Ellison Varnakov
1-1 11:33 Klepis Nemec
1-2 13:55 PP Chara Novotny Vorácek
1-3 23:29 Novotny Cervenka Vorácek
2-3 50:46 Hietanen Makarov Jevszejenkov
26 Kapura lövések száma 24
34 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Pöpperle

 

Lokomotiv Jaroszlavl

4-0 (1-0, 1-0, 2-0)

Slovan Bratislava

KHL. Jaroszlavl, 8777 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:16 Trunyov Ljuducsin
2-0 26:49 Kaljuzsnij Kozlov
3-0 42:51 Anyiszimov Plotnyikov Jakovlev
4-0 43:51 Ljuducsin
31 Kapura lövések száma 32
8 Kiállításpercek 8
Varlamov Kapusok Konrád

 

Vityaz Csehov

3-4 (2-1, 1-0, 0-2, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Csehov, 3250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:10 Koroljuk Panarin Hafizullin
1-1 12:29 Backström Gynge Ovecskin
2-1 15:43 PP Fahey Malevics Hennessy
3-1 24:51 Koroljov Tyimkin
3-2 42:01 Backström Novák
3-3 54:39 K. Volkov Jalasvaara
3-4 64:21 Backström
27 Kapura lövések száma 41
12 Kiállításpercek 14
Kaszutyin Kapusok A. Volkov

 

Atlant Mityiscsi

0-2 (0-1, 0-0, 0-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Mityiscsi, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:26 PP A. Radulov Sirokov
0-2 41:46 Zubov A. Radulov Rjaszenszkij
14 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 8
Galimov Kapusok Stana

 

Szpartak Moszkva

2-3 (1-2, 0-0, 1-0, 0-0, 0-1)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3222 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:17 Zsukov Szuglobov
1-1 04:35 Trubacsov Filatov Parsin
1-2 05:47 Mirnov Pihlström Kajgorodov
2-2 42:01 SH Szuglobov
2-3 65:00 GWS Trubacsov
27 Kapura lövések száma 29
14 Kiállításpercek 20
Boriszov Kapusok Taraszov

 

Donbassz Donyeck

3-2 (1-0, 1-1, 0-1, 0-0, 1-0)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Donyeck, 3655 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:30 Varlamov Ponikarovszkij Fedotenko
2-0 28:01 Podhradsky Fedotenko Varlamov
2-1 34:44 Osala
2-2 50:40 PP Mamasev Pesztusko
3-2 65:00 GWS Fedotenko
40 Kapura lövések száma 35
12 Kiállításpercek 54
Laco Kapusok Dalton

 

Dinamo Minszk

1-4 (0-2, 1-0, 0-2)

SZKA Szentpétervár

KHL. Minszk, 15086 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:14 Thoresen
0-2 14:51 Ribin Thoresen Vorobjov
1-2 32:06 PP Laine Stapleton Murphy
1-3 40:41 PP Tyihonov Dallman Taraszenko
1-4 53:58 PP Kucserjavenko Makarov
44 Kapura lövések száma 28
22 Kiállításpercek 22
Rinne Kapusok Bobrovszkij

 

Dinamo Riga

0-3 (0-2, 0-0, 0-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Riga, 5980 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:19 Kapanen Nyikulin Morozov
0-2 17:42 Pesonen Obuhov Immonen
0-3 59:54 ENG Zaripov Morozov
28 Kapura lövések száma 33
12 Kiállításpercek 10
Tellqvist Kapusok Barulin
Cimkék:

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 20., péntek
U20 14:40 DHKAVS 6-5VÉGE
MOL 18:00 UTEBRA 6-2VÉGE
MOL 18:30 TITSCC 3-4 BVÉGE
EBJL 18:40 HKBMAC 0-6VÉGE
MOL 19:00 FTCGAL 9-0VÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 5-2VÉGE
január 21., szombat
EBJL 12:40 HKBVIC 3-4VÉGE
EBYSL 14:30 RBSHKB 6-2VÉGE
EBJL 15:00 UTEEHL 4-1VÉGE
SVK3 15:30 HKBTRB 4-5 HVÉGE
EBJL 16:10 MACOHC 5-1VÉGE
EBYSL 17:00 DMJOLL 10-7VÉGE
EBYSL 17:10 VASMZA 7-2VÉGE
EBYSL 18:00 EHLMAC 2-4VÉGE
EBJL 18:30 MRBDMJ 0-4VÉGE
EBJL 18:55 VSVAVS 3-4 HVÉGE
MOL 19:00 MACGAL 15-2VÉGE
MOL 19:00 MISSCC 7-2VÉGE
január 22., vasárnap
EBYSL 12:00 RBSMAC 5-0VÉGE
MOL 12:30 FTCBRA 6-2VÉGE
EBJL 15:30 RBSETO 5-1VÉGE
EBYSL 15:40 VASTRK 0-1VÉGE
EBYSL 15:40 ZNOHKB 8-4VÉGE
EBYSL 17:30 SLLAVS 2-0VÉGE
MOL 18:00 BEOTIT 2-0VÉGE
MOL 18:00 MACUTE 4-0VÉGE
EBEL 18:15 AVSVSV 6-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB INFO
MOL 18:00 DHKSCC INFO
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL INFO
január 24., kedd
KHL 14:00 AllStar
    • SPORT 1 (felv.)
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK 18:30 MISDAB 
U20 18:40 KMHVAS 
MK 19:00 MACDHK 
U20 19:15 DHKMAC 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   KMHMIS 
U18 14:30 PEFAVS 
KHL 17:30 JOKAVT 
    • SPORT 2
U18 17:40 VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
U18 19:30 DHKTVS 
január 27., péntek
U20 15:00 MACMIS 
MOL 18:00 SCCBEO 
EBEL 19:15 AVSOLL 
január 28., szombat
U18   ETOMAC 
U18   PEFDHK 
KHL 10:30 KUNMZA 
    • SPORT 2
EBYSL 12:15 DMJOHC 
EBYSL 13:40 AVSSLL 
U18 13:50 TVSMIS 
U18 14:40 AVSKMH 
MOL 17:00 GALBEO 
MK 17:30 döntő
U18 18:40 VASUTE 
EBYSL 19:40 VSVVAS 
január 29., vasárnap
EBYSL   DMJOHC 
EBYSL   HCIHKB 
EBYSL   MACZNO 
EBYSL   MZAVAS 
EBJL 13:10 AVSZAS 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 30., hétfő
MOL 17:30 BRABEO 
MOL 18:00 DABFTC 
    • M4 SPORT
MOL 18:00 DHKUTE 
MOL 18:30 TITBRA 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk