Scandella kihirdette a 22 fős keretet

   

A magyar válogatott szövetségi kapitánya hat játékos munkáját köszönte meg. 2 kapussal, 7 hátvéddel és 13 csatárral várjuk a pénteken kezdődő olimpiai selejtezőt.

Magyarország játékoskerete az olimpiai selejtezőre:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bálizs Bence 1990 Fehérvár
Budai Krisztián 1979 Miskolc
Védők:
Hegyi Ádám 1986 Miskolc
Hetényi Péter 1991 Fehérvár
Horváth András 1976 Fehérvár
Orbán Attila 1990 Fehérvár
Pozsgai Tamás 1988 Fehérvár
Szélig Viktor 1975 Briancon (FRA)
Tokaji Viktor 1977 Fehérvár
Támadók:
Bartalis István 1990 Troja/Ljungby (SWE)
Benk András 1987 Fehérvár
Galanisz Nikandrosz 1988 Dab.Docler
Hári János 1992 Modo (SWE)
Kóger Dániel 1989 South Carolina Stingrays (ECHL)
Kovács Csaba 1984 Fehérvár
Ladányi Balázs 1976 Fehérvár
Magosi Bálint 1989 Fehérvár
Mihály Árpád 1980 Fehérvár
Sikorcin Ladislav 1985 Fehérvár
Sofron István 1988 Fehérvár
Vas János 1984 Dijon (FRA)
Vas Márton 1980 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
november 17., péntek
U20 15:40 EHLETO 4-3 HVÉGE
U20 15:40 RBSAVS 3-5VÉGE
KK 16:00 NOMMIS 1-2 BVÉGE
EL 17:30 BRASCC 3-2VÉGE
EL 18:00 UTEMAC 3-2VÉGE
EL 18:30 TITVC2 4-1VÉGE
U20 18:55 KMHUTE 8-4VÉGE
EBEL 19:15 VICAVS 0-1VÉGE
KK 20:00 RITGRN 2-0VÉGE
november 18., szombat
U20 12:40 RBSETO 3-0VÉGE
EWHL 13:00 KMHSAV 2-0VÉGE
U18 13:40 AVSUTE 3-6VÉGE
KK 16:00 GRNMIS 1-2 HVÉGE
U20 16:00 HCIAVS 1-2 HVÉGE
U18 16:10 VASZNO 2-10VÉGE
U18 16:40 KMHMAC 1-10VÉGE
U18 17:20 ETOMIS 8-5VÉGE
KK 20:00 NOMRIT 3-1VÉGE
november 19., vasárnap
U20 09:40 EHLAVS 1-6VÉGE
U20 09:40 HCIETO 2-4VÉGE
DEBL 12:30 KMHGEP 7-1VÉGE
U20 14:40 VASG99 ÉLŐ
U20 15:00 ZNODHK ÉLŐ
KK 16:00 GRNNOM 0-1ÉLŐ
EBEL 17:30 VSVAVS 
EL 17:30 SCCBRA INFO
EL 18:00 FTCVC2 INFO
U20 19:00 VICUTE 
KK 20:00 MISRIT 
november 20., hétfő
U20   OHCUTE 
EL 20:00 TITDAB 
    • M4 SPORT
november 21., kedd
EBEL 18:45 AVSKAC 
november 22., szerda
U18   ETOOKR 
U20   PEFETO 
U20 15:00 DHKKMH 
MK 18:00 DABMAC 
MK 18:00 FTCVAS 
MK 18:30 MISKMH 
MK 18:30 TITUTE 
november 23., csütörtök
U18   DHKAVS 
U18   GEPMAC 
U18   PEFUTE 
U18   SZDVAS 
U20   KMHETO 
U20   ZNOAVS 
U18 18:00 ZEGKMH 
U20 18:40 MACUTE 
november 24., péntek
EL 17:50 VC2SCC 
EL 18:00 DABFTC 
EL 18:30 MISBRA 
EBEL 18:45 AVSMZA 
EL 19:00 MACTIT 
   H I R D E T É S
Partnerünk