Vb-ellenfeleinkkel küzd Románia

   

Miközben a magyar válogatott Budapesten küzd az olimpiai selejtezőn, a jórészt magyar MOL Liga-játékosokból álló Románia Japánban teszi ugyanezt. A nikkói selejtező érdekessége, hogy Moldovánélk mindhárom ellenfele vendégünk lesz az áprilisi divízió 1/A csoportos világbajnokságon. Tom Skinner csapatának nem lesz tehát könnyű dolga péntektől kezdődően, amikor is sorrendben Japán, Nagy-Britannia és Dél-Korea lesz az ellenfele.

Románia játékoskerete:

Kapusok: Adrian Catrinoi (Steaua), Ruczuj Gellért (HSC Csíkszereda).
Hátvédek: Imecs Attila, Nagy Csaba (Brassó), Góga Attila, Kósa Endre, Molnár Szabolcs, Papp Szabolcs (HSC Csíkszereda).
Csatárok: Becze Tihamér, Bíró Ottó, Mihály Ede, Moldován Ervin, Molnár Zsolt, Péter Levente, Szőcs Szabolcs, Tranca Dániel (HSC Csíkszereda), Petres Tivadar, Virág Csanád, Zsók Levente (Brassó), Leonard Pascaru (Steaua), Roberto Gliga (Tingsryd, SWE).

Tom Skinner szövetségi kapitány, segítői Antal Előd és Victor Corduban.

A válogatott szerdán reggel indul útnak Bukarestből, Londonon keresztül repül Tokióba, ahonnan Nikkóba megy tovább, az olimpiai selejtező helyszínére.

Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 4-1VÉGE
U18 17:40 AVSKMH 11-1VÉGE
MK 18:00 UTEMIS 2-5VÉGE
U18 18:00 MISMAC 2-3VÉGE
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 7-2VÉGE
NU18 16:00 HUNSVK 1-2VÉGE
EL 18:00 FTCSCC 3-4 HVÉGE
EL 18:30 TITBRA 3-4VÉGE
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 8-0VÉGE
NU18 16:00 HUNCZE 0-4VÉGE
VB20 16:00 AUTHUN 5-2VÉGE
U18 16:30 DHKGEP 24-1VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCB 4-5VÉGE
EL 18:00 DABSCC 3-1VÉGE
EL 18:30 UTEBRA 4-1VÉGE
U18 18:30 MACETO 10-2VÉGE
december 17., vasárnap
NU18 16:00 HUNPOL 1-0VÉGE
EL 17:50 VC2FTC 2-1VÉGE
U18 19:30 MACZNO 8-2VÉGE
december 18., hétfő
EBEL 19:15 HCIAVS 
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
EBEL 19:45 HCBAVS 
december 20., szerda
U18   MISKMH 
U20   PEFMIS 
EL 18:30 MISDAB 
MK 18:30 TITKMH 
MK 19:00 MACFTC 
december 21., csütörtök
U20   ZNOETO 
U20 15:40 AVSDHK 
KHL 17:30 CSZMMG 
    • SPORT 2
EBEL 18:45 AVSHCI 
EL 20:00 MACUTE 
    • M4 SPORT
december 22., péntek
U18 17:40 VASKMH 
EL 18:00 DABTIT 
EL 18:00 FTCMIS 
december 23., szombat
U20 12:10 VASMAC 
Partnerünk