Williamson kihirdette az U18-as keretet

   

A 40-es bő kontingens hétfőn és kedden gyakorolt a Jégpalotában, s már útnak is indult Franciaországba.A fiatalok Meribelbe buszoznak, ahol csütörtöktől három nap alatt három mérkőzést játszanak a franciák U18-as szelekciójával. Érdekesség, hogy a keret tagja Hári Norbert, akire számít a szakvezetés, és az IIHF végső döntéséig – amelynek várható időpontja november 20. – is bizalmat szavaz a Svédországban légióskodó csatárnak. Barátságos mérkőzésen addig is minden korlátozás nélkül jégre léphet.

A csapatból hiányoznak azok az 1995-ös születésű játékosok, akik a juniorválogatottnál jönnek számításba, mivel az U20-as csapat élvez elsőbbséget, hiszen az ő vb-jük decemberben esedékes.

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Daoda Olivér 1996 Huddinge (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Védők:
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Herszényi András 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kiss András 1995 EHC Freiburg (GER)
Lakatos Levente 1996 MAC
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Erőss Zoltán 1995 Kiekko-Vantaa (FIN)
Felföldy Philipp 1996 Düsseldorf (GER)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hári Norbert 1995 Mora (SWE)
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Köllő Roland 1996 Vasas
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Pápa Márton 1996 Vasas
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Tóth Richárd 1995 MAC
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék: , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk