Fehérvár?Linz 5-0

A csoportmásodikat is kiütötte, hatalmas előnnyel vezet a Fehérvár a junior EBEL-ben.

Magabiztos győzelmet aratott a Fehérvár a Linz ellen az EBYSL szombati játéknapján. Sokáig szoros volt az állás, hiszen Kocsis 12. percben született gólja után 24 percet kellett várni az újabb hazai találatra, ekkor Tóth Gergő emberelőnyből volt eredményes, 2-0-val mehettek a második szünetre a csapatok.

A záró periódusban aztán felőrölte ellenfelét a Fehérvár, újabb három góllal terhelte meg az egész meccsen 46 lövést kapó Janny kapuját. Sorrendben Sofron Ádám, Rusk és Vincze voltak a gólszerzők. A vége 5-0 lett. Mivel csoportonként az első kettő jut az elődöntőbe, megállapíthatjuk, elképzelhetetlen fordulatnak kell bekövetkeznie, hogy a magyar csapat ne legyen ott a legjobb 4 között.