Két légióssal érkezhetnek a hollandok

 

A budapesti olimpiai előselejtező torna harmadik vendégcsapata, Hollandia, szinte kizárólag a hazai bajnokságban játszókra épít. Az előzetesen megadott keretben mindössze két légiós található, az egyik a norvég Stavanger Oilersben játszó Michael Brandasu, a másik pedig a CHL-es Allen Americans támadója, Jamie Schaafsma. Többen is ismerősek lehetnek a magyar szurkolóknak, hiszen a keret nagy része járt Budapesten a 2011-es divízió 1-es VB-n is.

Kapusok:
Ian Meierdres (23) – Destil Trappers Tilburg
Fabian Schotel (23) – Hys The Hague
Martijn Oosterwijk (22) – Friesland Flyers
Deniz Mollen (19) – Eindhoven Kemphanen

Védők:
Michael Brandasu (26) – Stavanger Oilers, NOR-1
Joy Turpijn (24) – Amsterdam G’s
Wesley Hendriks (26) – Eindhoven Kemphanen
Jurryt Smid (21) – Friesland Flyers
Nick de Jong (31) – Hys The Hague
Jordy van Oorschot (25) – Hys The Hague
Mike Overweg (20) – Eindhoven Kemphanen
Dax van de Velden (20) – Amsterdam G’s
Ivy van den Heuvel (24) – Destil Trappers Tilburg

Csatárok:
Ritchie van Hulten (23) – Destil Trappers Tilburg
Akim Ramoul (26) – Ruijters Eaters Geleen
Lars van Sloun (22) – Ruijters Eaters Geleen
Jan-Jaap Natte (33) – Hys The Hague
Raphael Joly (24) – Hys The Hague
Levi Houkes (21) – Hys The Hague
Peter van Biezen (29) – Destil Trappers Tilburg
Kevin Bruijsten (25) – Friesland Flyers
Marcel Kars (35) – Amsterdam G’s
Marco Postma (29) – Hys The Hague
Mickey Bastings (20) – Destil Trappers Tilburg
Bjorn Willemse (28) – Destil Trappers Tilburg
Jamie Schaafsma (29) – Allen Americans, CHL
Diederick Hagemeijer (24) – Destil Trappers Tilburg
Tony Demelinne (25) – Friesland Flyers
Eric Tummers (27) – Ruijters Eaters Geleen
Joey Oosterveld (23) – Amsterdam G’s
Ronald Wurm (25) – Hys The Hague

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL ÉLŐ
U20 17:45 ZNOMAC ÉLŐ
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk