Két légióssal érkezhetnek a hollandok

 

A budapesti olimpiai előselejtező torna harmadik vendégcsapata, Hollandia, szinte kizárólag a hazai bajnokságban játszókra épít. Az előzetesen megadott keretben mindössze két légiós található, az egyik a norvég Stavanger Oilersben játszó Michael Brandasu, a másik pedig a CHL-es Allen Americans támadója, Jamie Schaafsma. Többen is ismerősek lehetnek a magyar szurkolóknak, hiszen a keret nagy része járt Budapesten a 2011-es divízió 1-es VB-n is.

Kapusok:
Ian Meierdres (23) – Destil Trappers Tilburg
Fabian Schotel (23) – Hys The Hague
Martijn Oosterwijk (22) – Friesland Flyers
Deniz Mollen (19) – Eindhoven Kemphanen

Védők:
Michael Brandasu (26) – Stavanger Oilers, NOR-1
Joy Turpijn (24) – Amsterdam G’s
Wesley Hendriks (26) – Eindhoven Kemphanen
Jurryt Smid (21) – Friesland Flyers
Nick de Jong (31) – Hys The Hague
Jordy van Oorschot (25) – Hys The Hague
Mike Overweg (20) – Eindhoven Kemphanen
Dax van de Velden (20) – Amsterdam G’s
Ivy van den Heuvel (24) – Destil Trappers Tilburg

Csatárok:
Ritchie van Hulten (23) – Destil Trappers Tilburg
Akim Ramoul (26) – Ruijters Eaters Geleen
Lars van Sloun (22) – Ruijters Eaters Geleen
Jan-Jaap Natte (33) – Hys The Hague
Raphael Joly (24) – Hys The Hague
Levi Houkes (21) – Hys The Hague
Peter van Biezen (29) – Destil Trappers Tilburg
Kevin Bruijsten (25) – Friesland Flyers
Marcel Kars (35) – Amsterdam G’s
Marco Postma (29) – Hys The Hague
Mickey Bastings (20) – Destil Trappers Tilburg
Bjorn Willemse (28) – Destil Trappers Tilburg
Jamie Schaafsma (29) – Allen Americans, CHL
Diederick Hagemeijer (24) – Destil Trappers Tilburg
Tony Demelinne (25) – Friesland Flyers
Eric Tummers (27) – Ruijters Eaters Geleen
Joey Oosterveld (23) – Amsterdam G’s
Ronald Wurm (25) – Hys The Hague

Cimkék: , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB ÉLŐ
EL 18:00 DABMAC 1-6ÉLŐ
EL 18:00 UTEVC2 1-0ÉLŐ
EBEL 18:30 ZNOAVS 1-1ÉLŐ
EL 18:30 TITFTC 1-0ÉLŐ
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk