A svédek a svájci másodosztályból is behívtak

 

Hörnqvist személyében a Red Ice Martigny is ad játékost Svédországnak. Kihirdette mind a négy válogatott a keretét a november 8. és 11. között rendezésre kerülő Karjala-kupára. A finn keret tele van légiósokkal, a KHL-eseken kívül a cseh és a svájci ligából is hívtak be játékost. Az oroszoknál a legutóbbi kerethez képest egy változás történt, Dmitrij Kulikov helyére Gyenyisz Gyenyiszov került.

Csehország:
Kapusok: Ondrej Pavelec (Bílí Tygri Liberec), Alexandr Salák (Farjestad, SWE)
Védők: Marek Zidlicky (Rytíri Kladno), Ladislav Smíd (Bílí Tygri Liberec), Petr Cáslava (Szeversztal, KHL), Jakub Nakládal (Szpartak Moszkva, KHL), Filip Novák (Dinamo Moszkva, KHL), Jakub Kindl (Pojistovna Pardubice), Jakub Krejcík (Lev, KHL), Lukás Galvas (Ocelári Trinec)
Támadók: Tomás Plekanec, Jirí Tlusty (mindketten Rytíri Kladno), Martin Hanzal (Mountfield Ceské Budejovice), Petr Nedved (Bílí Tygri Liberec), Martin Ruzicka (Ocelári Trinec), Jirí Novotny (Lev, KHL), Zbynek Irgl (Dinamo Minszk, KHL), Michal Vondrka (Slovan, KHL), Jakub Petruzálek (Amur, KHL), Petr Koukal (Nyeftyehimik, KHL), Petr Hubácek (JYP, FIN), Jan Kovár (Skoda Plzen), Jakub Svoboda (Kometa Brno), Tomás Hertl (Slavia Praha).

Finnország:
Kapusok: Pekka Rinne (Dinamo Minszk, KHL), Tuukka Rask (Skoda Plzen, CZE)
Védők: Teemu Laakso (Szevesztal, KHL), Petteri Nummelin (Lugano, SUI), Ossi Vaananen (Jokerit), Teemu Eronen (Jokerit), Mikko Kousa (Torpedo, KHL), Juuso Hietanan (Torpedo, KHL), Janne Jalasvaara (Dinamo Moszkva, KHL), Ilkka Heikkinen (Lugano, SUI)
Támadók: Mikko Koivu (TPS), Niklas Hagman (Lokomotiv, KHL), Jori Lehtera (Szibir, KHL), Jesse Joenssuu (Assat), Jani Tuppurainen (Donbassz, KHL), Sakari Salminen (KalPa), Jonas Enlund (Szibir, KHL), Petri Kontiola (Traktor, KHL), Teemu Laine (Dinamo Minszk, KHL), Joha-Pekka Haataja (Karpat), Antti Pihlström (Szalavat Julajev, KHL), Teemu Ramstedt (Blues), Ilari Filppula (Jokerit)

Oroszország:
Kapusok: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz), Szergej Bobrovszkij (SZKA)
Védők: Jurij Alekszandrov, Makszim Csugyinov (mindketten SZKA), Anton Belov (Avangard), Jevgenyij Birjukov (Metallurg Magnyitogorszk), Gyenyisz Gyenyiszov (CSZKA), Jevgenyij Medvegyev, Ilja Nyikulin (mindketten Ak Barsz), Jevgenyij Rjaszenszkij (CSZKA)
Támadók: Artyom Anyiszimov (Lokomotiv), Jevgenyij Dadonov (Donbassz), Nyikolaj Zsergyev (Atlant), Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Igor Makarov, Vlagyimir Taraszenko, Viktor Tyihonov (mindhárman SZKA), Kirill Petrov, Alekszej Tyerescsenko (mindketten Ak Barsz), Alekszandr Radulov (CSZKA), Alekszandr Szvitov (Szalavat Julajev), Vagyim Sipacsov (Szeversztal)

Svédország: 
Kapusok: Gustaf Wesslau (HV71), Johan Holmqvist (Brynas)
Védők: Niclas Burström (Skelleftea), Staffan Kronwall (Lokomotiv, KHL), Daniel Fernholm (HV71), Oscar Fantenberg (HV71), Tobias Viklund (AIK), Jonas Ahnelöv (Modo), Victor Hedman (Barisz, KHL)
Támadók: Tony Martensson (SZKA, KHL), Fredrik Pettersson (Donbassz, KHL), Richard Gynge (Dinamo Moszkva, KHL), Melker Karlsson (Skelleftea), Carl Söderberg (Linköping), Jesper Fasth (HV71), Calle Jarnkrok (Brynas), Oscar Lindberg (Skelleftea), Patric Hörnqvist (Red Ice, SUI-2), Joel Lundqvist (Frölunda), Mikael Backlund (Vasteras, SWE-2), Carl Hagelin (Södertalje), Martin Thörnberg (Torpedo, KHL), Gabriel Landeskog (Djugarden)

 

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC INFO
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk