Háromgólos előnyt tékozoltak el Radulovék

   

És a másik katonacsapat, az SZKA is meglepő vereséget szenvedett el.

Moszkvában már három góllal vezetett két harmad után a CSZKA Moszkva, ám a záró húsz percben a Metallurg Novokuznyeck felzárkózott, egyenlített, majd fordított, hiába váltotta Proszkurjakovot Brizgalov a kapuban.

Szentpéterváron az SZKA veszte Miks Indrasis volt, aki a kezdés után és a vége előtt is nyolc másodperccel betalált, így aktívan részt vett abban, hogy a Dinamo Riga elmozduljon a Nyugati-főcsoport utolsó helyéről. A Lev Praha nyolc vesztes mérkőzés után diadalmaskodott, utoljára október elsején hagyhatták el győztesen a jeget a csehek.

Barisz Asztana

3-5 (2-1, 0-2, 1-2)

Avangard Omszk

KHL. Asztana, 4072 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:09 PP Rugyenko Poliscsuk Sztarcsenko
1-1 08:06 Perezsogin Popov Záborsky
2-1 19:03 PP Szpiridonov Bochenski
2-2 20:18 Perezsogin Popov
2-3 30:06 Frolov Kosztyicin
2-4 52:39 PS Kuparinen
3-4 53:01 Boyd Hutchkinson Antropov
3-5 59:28 Szjomin Kosztyicin Frolov
25 Kapura lövések száma 19
2 Kiállításpercek 6
Lassila Kapusok Ramö

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

4-5 (1-1, 1-1, 2-2, 0-0, 0-1)

Vityaz Csehov

KHL. Jekatyerinburg, 3300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:08 Dvurecsenszkij Bagyukov
1-1 19:51 Straka Szokolov Malihin
1-2 25:04 Hennessy Tyimkin
2-2 35:51 PP Guszev Piros
2-3 45:41 Koroljov Troscsinszkij
3-3 53:11 PP Malihin Guszev
4-3 54:03 Mezei Szokolov Straka
4-4 59:31 PP Csernov Fahey Panarin
4-5 65:00 GWS Panarin
39 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 22
Holt Kapusok Kaszutyin

 

Traktor Cseljabinszk

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Dinamo Minszk

KHL. Cseljabinszk, 7400 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 39:50 Jakucenya Kontiola Kosztyicin
2-0 59:47 SH Bulis Csisztov
23 Kapura lövések száma 27
6 Kiállításpercek 6
Mezin Kapusok Haugen

 

Metallurg Magnyitogorszk

5-2 (1-1, 2-0, 2-1)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Magnyitogorszk, 4373 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:35 Mozjakin Bondarjev O’Reilly
1-1 12:45 Gy. Kazionov Sipacsov
2-1 20:46 PP D. Kazionov Hodgman Zukkarello
3-1 35:36 Liszin Malkin
4-1 44:21 PP Antyipin Kuljomin Malkin
4-2 45:23 Medvegyev Zemcsenko
5-2 48:58 Liszin Kuljomin Malkin
31 Kapura lövések száma 27
4 Kiállításpercek 6
Ahonen Kapusok Kosecskin

 

Szalavat Julajev Ufa

5-3 (2-1, 1-0, 2-2)

Atlant Mityiscsi

KHL. Ufa, 7520 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:46 Zsergyev Ozolins Andersson
1-1 06:27 PP Sztyepanov Gluhov Gurkin
2-1 19:33 PP Mirnov Zubarjev Blaták
3-1 27:43 Parsin Filatov Gurkin
3-2 41:34 Lemtyugov
4-2 45:46 Parsin Trubacsov Filatov
4-3 56:40 Majorov Kablukov Rukavisnyikov
5-3 59:31 Sztyepanov Blaták Kajgorodov
30 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 18
Tarkki Kapusok Hudobin

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-2 (0-0, 2-1, 2-1)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:45 Szjomin
1-1 33:02 Jakupov Koukal Mamasev
2-1 37:44 PP Szelujanov Jakupov Mamasev
2-2 42:22 Gorbunov M. Potapov Zajnullin
3-2 51:30 Szubbotin Plehanov
4-2 59:28 Jakupov Szubbotin
39 Kapura lövések száma 49
20 Kiállításpercek 8
Dalton Kapusok Koval

 

Ak Barsz Kazany

1-2 (0-0, 1-1, 0-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Kazany, 4810 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 23:57 Visnyevszkij Averin Petrov
1-1 26:11 Pesonen Medvegyev
1-2 59:00 Anyiszimov Plotnyikov
35 Kapura lövések száma 31
6 Kiállításpercek 6
Barulin Kapusok Sanford

 

SZKA Szentpétervár

3-4 (1-3, 1-0, 1-1)

Dinamo Riga

KHL. Szentpétervár, 12300 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:08 Indrasis Karsums Johnson
1-1 08:38 Martensson Kovalcsuk Thoresen
1-2 12:07 K. Redlihs Karsums Indrasis
1-3 18:52 Szczechura Nizivijs
2-3 28:23 PP Dallman Alekszandrov
3-3 41:28 Taraszenko Tyihonov
3-4 59:52 Indrasis Johnson Karsums
36 Kapura lövések száma 35
4 Kiállításpercek 6
Jezsov Kapusok Tellqvist

 

Dinamo Moszkva

4-2 (2-0, 1-1, 1-1)

Donbassz Donyeck

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 4285 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 06:27 Kaszjancsuk Knyazev
2-0 19:42 K. Volkov Barancev Cvetkov
3-0 22:02 K. Volkov Bojkov
3-1 24:40 PP Podhradsky Nedorost Dadonov
3-2 45:31 Pettersson Beluhin Dadonov
4-2 51:43 Cvetkov K. Volkov
19 Kapura lövések száma 29
4 Kiállításpercek 4
A. Volkov Kapusok Ersberg

 

CSZKA Moszkva

3-5 (1-0, 2-0, 0-5)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Moszzka, LSZK CSZKA, 2380 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 15:01 Sprukts Barbasev
2-0 20:14 PP Grabovszkij Dacjuk
3-0 38:05 PP A. Radulov Rilov
3-1 41:06 SH Romanov Lazarjev
3-2 45:26 Mereszkin Jefimov
3-3 48:34 Csernyih Sopel
3-4 58:49 Robitaille Bumagin Kagarlickij
3-5 59:58 Kagarlickij
26 Kapura lövések száma 22
6 Kiállításpercek 10
Proszkurjakov
48:34-től Brizgalov
Kapusok Lazusin

 

Lev Praha

5-2 (1-2, 2-0, 2-0)

Amur Habarovszk

KHL. Prága, 4711 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:58 Christensen Klepis Skoula
1-1 18:55 PP Oszipov Petruzalek Jaakola
1-2 19:52 Pyörala Hytönen
2-2 20:54 Surovy Porseland
3-2 33:35 PP Surovy 71. Mikus
4-2 52:19 PP Nemec Klepis Repík
5-2 59:20 SH 66. Mikus
36 Kapura lövések száma 24
10 Kiállításpercek 43
Pöpperle Kapusok Murigin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP ÉLŐ
MK 18:00 DABUTE ÉLŐ
MK 19:30 MACTIT ÉLŐ
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
   H I R D E T É S
Partnerünk