Az UTE-Vasas legyőzte a Fehérvárt

Két szoros és egy sima mérkőzésre került sor a juniorbajnokság szerdai teljes fordulójában.Az élre az UTE-Vasas?Ocskay Gábor JA mérkőzés kívánkozik. Varga Arnold góljával sokáig vezettek a vendégek, egészen pontosan 25 másodperccel a rendes játékidő letelte előttig. Ekkor a Fehérvárról éppen a nyáron visszatért Kovács Viktor egyenlített. Mivel a rendes játékidőben és a hosszabbításban sem esett gól, következhettek a büntetők, amelyben a budapesti csapat bizonyult jobbnak. A győztes gól Maszlov érdeme, a végeredmény 2-1. A Debrecen az MTK-FTC vendége volt a délelőtti mérkőzésen, és Könczei 2, valamint Mocsári, Balázs Zsombor és Kuriljuk 1-1 góljával 5-3-ra nyert. Az ellenfélnél Léránt, Géczi és Hegyi Dominik volt eredményes. A debreceniek első gólja kettős emberhátrányban született. A nap utolsó összecsapásán a meglehetősen kevés játékossal érkező Dab.Docler HK próbálta megszerezni első pontjait a MAC ellen. A felnőtt csapat keretéből ezúttal csak Strenk Hunor játszott vissza, rajta kívül játszott az Újpest ellen első felnőtt bajnokiján játszó Mátyásy Bence. Ők ketten sem segíthettek sokat, a MAC a 16. percben már 4-0-ra vezetett, végeredményben 7-2-re nyert. Tóth Richárd 3, Mach 2, Plavsic és Silló 1-1 gólt szerzett a MAC-nak, a vendégeknél Strenk és Komáromi volt eredményes. A Dab.Docler HK továbbra is pont nélkül áll.