Franciaországba készülnek az U18-asok

   

40 fős keretet hirdetett Glen Williamson szövetségi edző az ifjúsági válogatottnál. A keret jövő hétfőn találkozik, és kétnapos felkészülés után hárommérkőzéses franciaországi túrára indul. 4 kapus, 12 hátvéd és 24 csatár névsorát találják itt:

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Daoda Olivér 1996 Huddinge (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Csiki Zoltán 1995 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kiss András 1995 EHC Freiburg (GER)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Burai Péter 1996 Peterborough (GBR)
Erőss Zoltán 1995 Kiekko-Vantaa (FIN)
Felföldy Philipp 1996 Düsseldorf (GER)
Fodor András 1995 MTK
Galló Vilmos 1996 Flemingsberg (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hári Norbert 1995 Mora (SWE)
Herszényi András 1996 MAC
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Köllő Roland 1996 Vasas
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Pápa Márton 1996 Vasas
Prácser Ádám 1996 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-3ÉLŐ
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk