Franciaországba készülnek az U18-asok

   

40 fős keretet hirdetett Glen Williamson szövetségi edző az ifjúsági válogatottnál. A keret jövő hétfőn találkozik, és kétnapos felkészülés után hárommérkőzéses franciaországi túrára indul. 4 kapus, 12 hátvéd és 24 csatár névsorát találják itt:

Az ifjúsági válogatott játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Berényi Balázs 1995 Fehérvár
Daoda Olivér 1996 Huddinge (SWE)
Kornakker Dániel 1996 Fehérvár
Zaka Norbert 1995 MAC
Védők:
Csiki Zoltán 1995 Fehérvár
Dörök Bence 1995 Vasas
Garát Zsombor 1997 MAC
Herner Olivér 1996 MAC
Inglis Ákos 1996 MAC
Jászai Dávid 1996 MAC
Kiss András 1995 EHC Freiburg (GER)
Láday Tamás 1996 Fehérvár
Lakatos Levente 1996 MAC
Pados László 1995 Fehérvár
Pál Zalán 1996 Fehérvár
Szaller Márk 1996 Fehérvár
Támadók:
Bödök Bence 1996 MAC
Burai Péter 1996 Peterborough (GBR)
Erőss Zoltán 1995 Kiekko-Vantaa (FIN)
Felföldy Philipp 1996 Düsseldorf (GER)
Fodor András 1995 MTK
Galló Vilmos 1996 Flemingsberg (SWE)
Godó Dániel 1995 Miskolc
Hári Norbert 1995 Mora (SWE)
Herszényi András 1996 MAC
Kiss Zsombor 1997 SC Bern (SUI)
Köllő Roland 1996 Vasas
Majoross Kristóf 1995 MAC
Mocsári Attila 1995 Debrecen
Németh Árpád 1995 MAC
Pápa Márton 1996 Vasas
Prácser Ádám 1996 Fehérvár
Schmál Kristóf 1995 MAC
Szabó Krisztián 1996 Fehérvár
Szepessy Bálint 1995 DAB
Szepessy Máté 1995 DAB
Terbócs István 1996 MAC
Tóth Richárd 1995 MAC
Varga Balázs 1996 UTE
Vokla Roland 1996 Fehérvár

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
április 14., szombat
NVB 16:30 HUNDEN 3-0VÉGE
VB18 19:00 HUNROM 5-0VÉGE
április 15., vasárnap
VB18 19:00 HUNITA 4-0VÉGE
április 16., hétfő
NU16 11:05 HUNCZE 2-4VÉGE
NU16 16:05 HUNFIN 0-2VÉGE
VÁL 18:00 POLUKR 4-2VÉGE
április 17., kedd
NU16 14:20 HUNJPN 1-0VÉGE
VÁL 18:00 POLJPN 5-2VÉGE
VB18 19:00 HUNUKR 3-4VÉGE
NU16 19:20 HUNAUT 0-1 BVÉGE
április 18., szerda
NU16 13:00 HUNNOR 5-2VÉGE
VB18 15:30 HUNJPN 2-3 BVÉGE
VÁL 17:30 HUNUKR 5-4 BVÉGE
    • SPORT 1
április 19., csütörtök
NU16 09:30 HUNGER 0-4VÉGE
április 20., péntek
VB18 15:30 HUNAUT 0-4VÉGE
KHL 18:30 CSZAKB 
    • SPORT 2
április 22., vasárnap
VB 12:30 GBRSLO 
VB 16:00 HUNKAZ 
    • SPORT 1
VB 19:30 POLITA 
április 23., hétfő
VB 16:00 SLOPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAHUN 
    • SPORT 1
április 24., kedd
VB 16:00 KAZGBR 
    • SPORT 1
április 25., szerda
VB 12:30 ITAKAZ 
    • SPORT 1
VB 16:00 GBRPOL 
    • SPORT 1
VB 19:30 SLOHUN 
    • SPORT 1
április 26., csütörtök
VB 19:00 POLHUN 
    • SPORT 1
április 27., péntek
VB 16:00 KAZSLO 
    • SPORT 1
VB 19:30 ITAGBR 
    • SPORT 1
április 28., szombat
VB 12:30 KAZPOL 
VB 16:00 SLOITA 
VB 19:30 HUNGBR 
    • SPORT 1
Partnerünk