Az oroszok kereteket hirdettek

 

A felnőttek között világbajnoki címvédő négy eseményre is megnevezte játékosait. Az orosz válogatottak igencsak aktívak lesznek novemberben, a legjobb felnőttek Finnországba utaznak, a B válogatott a franciákkal és a lettekkel játszik, a juniorok krémje Kanadába utazik, míg a második vonal Svédországba látogat.

Oroszország – Euro Hockey Tour, Karjala-kupa, Finnország (2012. november 8-11.):
Kapusok: Konsztantyin Barulin (Ak Barsz), Szergej Bobrovszkij (SZKA)
Védők: Jurij Alekszandrov, Makszim Csugyinov (mindketten SZKA), Anton Belov (Avangard), Jevgenyij Birjukov (Metallurg Magnyitogorszk), Dmitrij Kulikov (Lokomotiv), Jevgenyij Medvegyev, Ilja Nyikulin (mindketten Ak Barsz), Jevgenyij Rjaszenszkij (CSZKA)
Támadók: Artyom Anyiszimov (Lokomotiv), Jevgenyij Dadonov (Donbassz), Nyikolaj Zsergyev (Atlant), Gyenyisz Kokarjev (Dinamo Moszkva), Jevgenyij Kuznyecov (Traktor), Igor Makarov, Vlagyimir Taraszenko, Viktor Tyihonov (mindhárman SZKA), Kirill Petrov, Alekszej Tyerescsenko (mindketten Ak Barsz), Alekszandr Radulov (CSZKA), Alekszandr Szvitov (Szalavat Julajev), Vagyim Sipacsov (Szeversztal)

Oroszország – barátságos mérkőzések (2012. november 6.: FRA, 2012. november 9. és 10.: LAT):
Kapusok: Szergej Boriszov (Szpartak), Ilja Jezsov (SZKA)
Védők: Viktor Antyipin (Metallurg Magnyitogorszk), Ivan Visnyevszkij, Roman Rukavisnyikov (mindketten Atlant), Nyikita Zajcev (Szibir), Andrej Zubarjev (Szalavat Julajev), Alekszej Marcsenko (CSZKA), Alekszandr Oszipov (Amur), Nyikita Pivcakin (Avangard), Jegor Jakovlev (Lokomotiv)
Támadók: Jegor Averin, Alekszej Krucsinyin, Dmitrij Malcev, Szergej Plotnyikov (mind a négyen Lokomotiv), Jevgenyij Bodrov, Artyom Lukojanov (mindketten Ak Barsz), Anton Burdaszov, Alekszandr Kucserjavenko (mindketten SZKA), Vlagyimir Zsarkov, Ilja Zubov (mindketten CSZKA), Dmitrij Kagarlickij (Metallurg Novokuznyeck), Makszim Karpov (Traktor), Pjotr Hohrjakov (Nyeftyehimik)

Oroszország – U20, Subway Super Series, Kanada:
Kapusok: Igor Usztyinszkij (Sztalnije Liszi), Andrej Vasziljevszkij (Tolpar)
Védők: Jaroszlav Diblenko (Atlanti), Mihail Naumenkov (Kraszana Armija), Nyikita Nyesztyerov (Traktor), Leonyid Szuhorucskin (Tolpar), Alekszej Vasziljevszkij (Tolpar), Albert Jarullin (Ak Barsz), Andrej A. Mironov (Dinamo Moszkva),  Kirill Djakov (Jugra), Pavel Koledov (Loko), Ilja Ljubuskin (Loko)
Támadók: Jaroszlav Koszov: (Metallurg Magnyitogorszk), Najil Jakupov (Nyeftyehimik), Anton Sjonfeld (Sztalnije Liszi), Vlagyimir Tkacsov (Ak Barsz), Alekszandr Hohlacsov (Szpartak), Damir Zsafjarov (Metallurg Novokuznyeck), Makszim Salunov (Cselmet), Jevgenyij Mozer (Avangard), Alekszandr Kagyejkin (Atalnti), Andrej Szigarjev (SZKA), Eduard Gimaatov (Avtomobiliszt), Kirill Kazpusztyin (Loko), Bulat Bajkejev (Barsz), Bogdan Jakimov (Dizel), Valerij Nyicsuskin (Cselmet)

Oroszország – U20, Négy Nemzet Tornája, Svédország:
Kapusok: Vaszilij Gyemcsenko (Bjelije Medvegyi), Ivan Nalimov (SZKA-1946), Gyenyisz Perevozcsikov (Barsz)
Védők: Sztanyiszlav Garejev (Tolpar), Nyikita Trjamkin (Avto), Alekszej Bereglazov (Sztalnije Liszi), Anton Jefremov (Reaktor), Damir Galin (Barsz), Ilja Nyekolenko (Atlanti), Danyijil Sztalnov (Csajka), Vszevolod Szorokin (MHK Szpartak)
Támadók: Igor Levickij (Atlanti), Alekszandr Timirjov (Krasznaja Armija), Alekszandr Barabakov (SZKA-1946), Vjacseszlav Osznovin (Bjelije Medvegyi), Dmitirj Mihajlov (Sztalnije Liszi), Georgij Burdaszov (Dizel), Alekszej Bivalcev (Kazcink-Torpedo), Nyikita Szosnyikov (Atlanti), Danyil Romancev (Loko), Vagyim Hlopotov (Loko), Bulat Hammatov (Tolpar)

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
december 10., vasárnap
DEBL 11:35 MACGRZ 4-3 BVÉGE
DEBL 14:25 KMHLNZ 7-0VÉGE
EWHL 15:00 SSTKMH 0-8VÉGE
U18 15:00 AVSVAS 7-3VÉGE
ROM 17:30 GALSTE 9-6VÉGE
VB20 18:00 HUNLAT 1-4VÉGE
december 11., hétfő
U20 13:00 OHCUTE 4-1VÉGE
ROM 17:30 SCCSTE 9-3VÉGE
VB20 19:00 FRAHUN 4-3 HVÉGE
EL 20:00 DABTIT 5-3VÉGE
    • M4 SPORT
december 12., kedd
U18 15:00 DHKPEF 6-4VÉGE
U18 17:20 ETOUTE 6-3VÉGE
ROM 17:30 STESCC 1-8VÉGE
EL 18:30 MISMAC 2-0VÉGE
U18 18:40 VASMIS 3-2VÉGE
EBEL 19:15 MZAAVS 2-3 HVÉGE
december 13., szerda
VB20 15:30 HUNKAZ 3-5VÉGE
EL 17:50 VC2MAC 1-5VÉGE
MK 18:00 DABVAS 9-3VÉGE
U18 18:00 SZDDHK 0-13VÉGE
U18 19:00 ZNOUTE 6-2VÉGE
december 14., csütörtök
U18 16:00 PEFZEG 
U18 17:40 AVSKMH 
MK 18:00 UTEMIS 
U18 18:00 MISMAC 
december 15., péntek
VB20 13:00 GERHUN 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:30 TITBRA 
december 16., szombat
U18 13:40 AVSMIS 
U18 15:00 SZDZEG 
VB20 16:00 AUTHUN 
U18 16:30 DHKGEP 
EBEL 17:45 AVSHCB 
EL 18:00 DABSCC 
EL 18:30 UTEBRA 
U18 18:30 MACETO 
december 17., vasárnap
EL 17:50 VC2FTC 
december 18., hétfő
EL 20:00 UTEMIS 
    • M4 SPORT
december 19., kedd
DEBL 19:15 GEPMAC 
Partnerünk