Slovan-verés Robitaille-duplával

 

Győzelmével a Kuznya megelőzte a Szalavat Julajevet. A Metallurg Novokuznyeck szombaton a Slovanhoz látogatott, a szibériai csapat a KHL második legkeletibb együttese, míg a pozsonyiak a második legnyugatiabbak. A novokuznyeckieken nem látszódott a nagy utazás, a kanadai Randy Robitaille két góljával legyőzték a Slovant.

A Lokomotiv visszavette a Taraszov-divízió első helyét a CSZKA-tól, miután legyőzte a Szeversztalt. Utóbbi csapat kapusa, Vaszilij Kosecskin elismerést érdemel, ugyanis végigvédte a cserepoveciek mind a húsz mérkőzését.

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

6-5 (1-2, 3-1, 1-2, 1-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:58 Zsergyev Andersson
0-2 08:40 PP Koszmacsov Engqvist Zsergyev
1-2 15:35 PP Jakupov Mamasev
2-2 25:16 Cibak Milovzorov
2-3 26:56 Ignatuskin Andersson Zsergyev
3-3 29:29 Jakupov Netik Mamasev
4-3 37:21 Szubbotin Poligalov
4-4 42:24 PP Engqvist Zsergyev
4-5 44:32 SH Gluhov Andersson
5-5 52:23 Poligalov Szubbotin Belov
6-5 63:53 PP Osala
46 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 10
Szokolov Kapusok Hudobin
40:00-tól Davidov

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-0 (0-0, 1-0, 1-0)

Szeversztal Cserepovec

KHL. Cserepovec, 9012 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 33:04 PP Plotnyikov Flood Anyiszimov
2-0 40:24 Csernyikov Petrov Kronwall
22 Kapura lövések száma 24
35 Kiállításpercek 4
Varlamov Kapusok Kosecskin

 

Slovan Bratislava

2-4 (1-0, 1-2, 0-2)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:37 Bliznák Vondrka Visnovsky
1-1 25:46 Csernyih Zsafjarov Megalinszkij
1-2 27:12 Robitaille Bumagin Kagarlickij
2-2 30:26 PP Vondrka Visnovsky
2-3 46:01 Robitaille Kagarlickij Bumagin
2-4 59:48 Viglazov Lazarjev
33 Kapura lövések száma 18
6 Kiállításpercek 4
Janus Kapusok Lazusin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC INFO
U18 16:00 PEFMIS INFO
U18 17:05 GEPVAS INFO
U20 17:20 ETOAVS 
U18 17:40 AVSSCC INFO
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE INFO
U18 19:00 SZDETO INFO
U20 19:00 UTEVAS INFO
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk