Az UTE-Vasas élcsapatot vert

A szlovák U20-as bajnokság vasárnapi fordulójában az UTE-Vasas a liga egyik élcsapatát, a szombaton a MAC-ot 7-6 arányban legyőző Vágbesztercét fogadta. A 42. percben már 3-0-ra vezetett a magyar csapat, utána azonban 9 perc alatt két gólt lőtt a vendégcsapat, így az utolsó 10 percre teljesen nyílttá vált a mérkőzés. Az eredmény azonban a mérkőzés hátralévő részében már nem változott, így maradt a 3-2-es hazai siker, melyből Fliszár 1+2-vel, Ódry 2 góllal vette ki a részét.

A MAC simán verte a Privigyét, a különbség harmadról harmadra nőtt a két csapat között, az elsőt még csak 1-0-ra, a másodikat 3-2-re, a harmadikat már 6-2-re nyerte a magyar csapat. A vége 10-4 lett. Tóth Richárd három gólt is lőtt, Németh Árpád egy gólja mellé két gólpasszt is kiosztott.

A mérkőzés folyamán kétszer vezetett, a hosszabbítás harmadik percében kapott góllal mégis kikapott a Debrecen, amely a Pöstyént fogadta. A debreceni gólokat Könczei Áron és Balázs Zsombor szerezte.

A 16 csapatos bajnokságban jelen pillanatban a debreceniek állnak a legjobb helyen a tabellán, ők a hetedikek, az UTE-Vasas kilencedik, míg a MAC 14.