Stana Csehországban is győzelemre vezette a CSZKA-t

   

A szlovák kapus a Slovan után a Lev otthonában is 3-2-es győzelem részese lehetett. Radulovék kedden Pozsonyba látogattak, két nappal később pedig Prágában az O2 Arénában léptek jégre. A mérkőzés alakulása hasonlít a keddihez, így cseh-szlovák túráján hat pontot gyűjtött a CSZKA. Két csapat is a legjobb nyolc közé került a főcsoportjában, a Szalavat Julajev a Szibir elleni, míg a Donbassz a Traktor elleni győzelmével lépett rájátszást érő helyre.

Amur Habarovszk

2-3 (2-2, 0-0, 0-0, 0-0, 0-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 02:06 PP Immonen Medvegyev Jemelin
1-1 10:54 PP Oszipov Pyörala Petruzalek
2-1 12:20 PP Ozsiganov Hytönen Petruzalek
2-2 19:49 Petrov Tyerescsenko Lukojanov
2-3 65:00 GWS Morozov
41 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 16
Murigin Kapusok Barulin

 

Szibir Novoszibirszk

0-2 (0-0, 0-0, 0-2)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Novokuznyeck, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 45:48 Parsin
0-2 56:17 PP Proskin Zinovjev Hlisztov
23 Kapura lövések száma 23
10 Kiállításpercek 20
Gajducsenko Kapusok Tarkki

 

Donbassz Donyeck

3-2 (1-0, 1-1, 0-1, 0-0, 1-0)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Donyeck, 3951 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 08:57 PP Wilson Dadonov
1-1 36:10 Kuznyecov
2-1 39:07 Wilson Kiiskinen
2-2 51:50 Kosztyicin Kontiola
3-2 65:00 GWS Pettersson
25 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 12
Ersberg Kapusok Garnett

 

Lev Praha

2-3 (0-0, 0-2, 2-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Prága, 12731 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 24:08 Marcsenko Kondratyev
0-2 31:51 PP Grabovszkij Rjaszenszkij Dacjuk
1-2 46:14 PP Surovy Vrana Chara
1-3 46:32 I. Radulov Grigorenko A. Radulov
2-3 58:10 PP Surovy 71. Mikus
34 Kapura lövések száma 29
12 Kiállításpercek 12
Pöpperle Kapusok Stana
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 12., péntek
VBN18 17:00 HUNAUT 0-1VÉGE
EL 17:30 BRAFTC 2-1 BVÉGE
ROM 17:30 SCCGAL 9-4VÉGE
EL 17:50 VC2TIT 2-5VÉGE
EL 18:00 DABUTE 4-1VÉGE
EL 19:00 MACMIS 4-3 HVÉGE
EBEL 19:15 G99AVS 7-2VÉGE
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 GALSCC 
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
BL 17:00 TRIJYP 
    • SPORT 2
U20 17:00 MISPEF 
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk