Morozov az 1000. pontját szerezte

   

A kazanyi támadó jubileumi találata egyben az Ak Barsz győztes gólját is jelentette. Alekszej Morozov a pályafutása során játszott a Krilja Szovjetovban, a Pittsburgh Penguinsben és 2004 óta az Ak Barszban. 1993 óta tartó felnőtt pályafutása során most érte el az ezredik pontját. A keddi játéknapon az Amur legyőzte a Szalavat Julajevet, a 2011-es bajnok továbbra is botrányos formában játszik. A Slovanon pedig egy szlovák kapus fogott ki, a pozsonyi mérkőzésen Rastislav Stana volt az egyetlen szlovák, aki örülhetett.

Amur Habarovszk

5-2 (1-0, 2-1, 2-1)

Szalavat Julajev Ufa

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:41 Sityikov Junykov
2-0 23:42 Lugin Buturlin Litovcsenko
2-1 26:58 Baranka Muszatov
3-1 33:57 PP Oszipov Hytönen
4-1 47:02 Oszipov Taraszov Sztyepanov
4-2 49:09 PP Muszatov Mirnov
5-2 53:45 Taraszov
35 Kapura lövések száma 31
20 Kiállításpercek 28
Murigin Kapusok Tarkki

 

Metallurg Novokuznyeck

1-2 (1-0, 0-0, 0-2)

Ak Barsz Kazany

KHL. Novokuznyeck, 6160 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 01:48 PP Sopel Zsafjarov
1-1 43:12 PP Kornyejev Kapanen Zaripov
1-2 45:42 Morozov
23 Kapura lövések száma 27
20 Kiállításpercek 16
Sexsmith Kapusok Barulin

 

Szibir Novoszibirszk

4-5 (1-0, 2-4, 1-1)

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

KHL. Novoszibirszk, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 11:24 Glazacsev Lehtera Enlund
1-1 22:24 J. Alsevszkij Sz. Alsevszkij
2-1 28:36 Kopejkin
3-1 28:53 Drugov
3-2 34:56 Milovzorov Szelujanov Osala
3-3 35:59 Blohin Cibak Milovzorov
3-4 39:42 SH Belov
4-4 51:29 Glazacsev Lehtera
4-5 59:50 Jakupov Koukal Netik
32 Kapura lövések száma 26
4 Kiállításpercek 8
Glass
40:00-tól Gajducsenko
Kapusok Szokolov

 

Dinamo Riga

3-5 (0-1, 2-0, 1-4)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Riga, 6370 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 19:08 Karpov
1-1 35:42 Cibulskis Johnson
2-1 38:24 PP Giroux Szczechura Nizivijs
2-2 40:41 Antyipov Kuznyecov
3-2 42:51 Dzerins Daugavins Galvins
3-3 43:16 Kontiola Belov
3-4 45:38 Jakucenya Kosztyicin
3-5 59:52 Belov Kontiola
29 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 10
Tellqvist Kapusok Mezin

 

Slovan Bratislava

2-3 (0-2, 2-1, 0-0)

CSZKA Moszkva

KHL. Pozsony, 10055 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:42 Marcsenko Persson
0-2 15:36 I. Radulov A. Radulov
1-2 24:28 Visnovsky Hudacek Miklik
1-3 28:17 Rilov A. Radulov
2-3 29:11 Satan Bliznák
24 Kapura lövések száma 37
6 Kiállításpercek 18
Janus Kapusok Stana
Cimkék: ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC 2-1VÉGE
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 2-7VÉGE
U20 12:40 VSVKMH 5-0VÉGE
KK 13:30 MISCZB 4-1VÉGE
U20 14:45 G99DHK 1-3VÉGE
U20 15:50 SLLMAC 1-3VÉGE
EWHL 17:30 SKPKMH 0-4VÉGE
KK 17:30 BRATXU 4-1VÉGE
U18 18:00 ETOKMH 7-1VÉGE
U18 18:30 MACMIS 5-0VÉGE
U18 19:00 UTEVAS 3-2VÉGE
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 4-2VÉGE
U18 12:45 VSVKMH 11-0VÉGE
U20 12:50 HDJKMH 4-5VÉGE
EWHL 13:00 KMHNEH 7-0VÉGE
KK 13:30 CZBTXU 2-3 HVÉGE
KK 17:30 MISBRA 3-0VÉGE
EBEL 17:45 AVSEHL 1-4VÉGE
EL 17:50 VC2DAB 0-3VÉGE
EL 18:00 FTCMAC 4-3VÉGE
U20 18:00 VICVAS 0-3VÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-2VÉGE
október 24., kedd
U18 18:40 AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U20   ZNOMAC 
EBEL 16:00 RBSAVS 
U18 16:00 PEFDHK 
U18 17:30 SZDGEP 
U20 19:00 UTEAVS 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
EBEL 19:15 DECAVS 
október 28., szombat
U18 12:40 AVSZNO 
U18 13:10 KMHKAC 
U18 14:00 MACVIC 
U18 16:10 UTEOKR 
U18 16:40 VASOKW 
EWHL 19:00 BOZKMH 
október 29., vasárnap
U20   DHKVIC 
U20   OHCVAS 
U18 10:10 UTEOKW 
EWHL 11:30 BOZKMH 
U20 12:40 MACMIS 
U18 13:10 KMHOKR 
U18 13:40 VASVIC 
U20 15:20 UTEG99 
EL 17:00 DABVC2 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
EL 19:00 MACTIT 
október 30., hétfő
EL 18:30 TITBRA 
EL 20:00 MISSCC 
    • M4 SPORT
   H I R D E T É S
Partnerünk