Négy másodperccel a vége előtt egyenlített az Avangard

   

A tavalyi döntős emberhátrányból mentett egy pontot. Az Avangard a Szeversztalhoz látogatott, és a végén úgy tűnt, otthon tartja a három pontot a cserepoveci csapat, ám 59:56-nál egyenlítettek az omszkiak.  A hosszabbításban nem esett gól, a büntetőknél pedig a nyolcadik párban született meg a döntés. A Dinamo Moszkvában végül nem debütált Backström, új csapata viszont nélküle is tudott nyerni az Atlant ellen.

Szeversztal Cserepovec

2-3 (1-0, 0-1, 1-1, 0-0, 0-1)

Avangard Omszk

KHL. Cserepovec, 5650 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:24 Ketov Sipacsov
1-1 33:43 Ivanov Mozer Volkov
2-1 47:08 PP Sipacsov Ketov
2-2 59:56 SH Belov Záborsky Nyikityin
2-3 65:00 GWS Kosztyicin
39 Kapura lövések száma 37
8 Kiállításpercek 8
Kosecskin Kapusok Rejzvih

 

Atlant Mityiscsi

1-4 (0-1, 1-2, 0-1)

Dinamo Moszkva

KHL. Mityiscsi, 6500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:09 Ovecskin Pesztunov Moszaljov
0-2 20:27 PP Gorohov Anyiszin Gorovikov
1-2 28:18 Andersson Kablukov
1-3 29:42 PP Gorovikov Gorohov Kvapil
1-4 47:55 K. Volkov Kaszjancsuk
26 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 4
Hudobin Kapusok Jerjomenko
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
február 15., péntek
ELF 17:30 SCCUTE 2-3VÉGE
EXL 17:30 ZILMAC 3-2VÉGE
U18 17:30 ETOSCC 5-6 HVÉGE
EBEL 18:00 AVSKAC 1-4VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EXL 18:30 MISNZÁ 1-2 BVÉGE
U20 19:05 KMHSAP 3-2VÉGE
február 16., szombat
U18 12:00 ETOVIC 4-2VÉGE
U18 12:40 DHKKAC 0-5VÉGE
U18 13:20 FTCOKW 0-9VÉGE
U18 15:00 UTEEHC 5-4 BVÉGE
U20 16:20 KMHSAP 2-4VÉGE
U18 17:15 VSVVAS 6-3VÉGE
ELA 17:30 GYETIT 4-2VÉGE
ELA 17:40 VASVC2 2-4VÉGE
U18 17:45 EASMIS 2-6VÉGE
ELA 18:00 DABHKB 4-6VÉGE
február 17., vasárnap
U20 14:00 EASDHK 4-2VÉGE
ELF 16:00 BRASCC 5-2VÉGE
EXL 16:00 POPMIS 2-1VÉGE
U20 17:00 UTEAVS 3-2 HVÉGE
EXL 17:30 MACKOS 3-1VÉGE
    • DIGI SPORT 2
EBEL 18:00 HCBAVS 5-2VÉGE
U20 19:10 MACETO 8-3VÉGE
február 18., hétfő
ELA 18:40 VASHKB INFO
ELF 20:00 FTCDEB INFO
    • M4 SPORT
február 19., kedd
U18 15:35 KMHVAS 
U20 19:00 MACDHK 
február 20., szerda
U18 15:30 DHKAVS 
U18 16:00 MISOKR 
U18 16:30 UTEFTC 
ELA 17:50 VC2GYE 
U18 18:20 KMHETO 
ELA 18:40 HKBTIT 
ELA 18:40 VASDAB 
U20 19:10 UTEDAB 
február 21., csütörtök
U18 15:10 DHKVAS 
U18 17:25 UTEMIS 
ELF 17:30 BRAFTC 
U18 18:40 MACETO 
ELF 19:00 DEBUTE 
U20 19:00 DHKKMM 
február 22., péntek
ELA 17:50 VC2HKB 
EBEL 18:00 AVSVIC 
    • DIGI SPORT 2
ELA 18:00 DABTIT 
ELF 18:00 UTEDEB 
EXL 18:00 ZVOMAC 
EXL 18:30 MISBBY 
ELA 18:40 VASGYE 
U20 19:00 ETOEAS 
Partnerünk