Az Ak Barsz legyőzte a CSZKA-t

   

Brizgalov negyedik KHL-meccsén harmadszor kapott négy gólt. A szerdai rangadón az Ak Barsz a CSZKA-t fogadta, az izgalmas összecsapáson hazai győzelem született, a kazanyiak az utolsó tíz percben három gólt lőttek. A játéknap során több mérkőzésen is nagy fordításokat láthattak a nézők, a Jugra háromgólos hátrányból fordított a Dinamo Riga ellen, míg a Traktor és a Lokomotiv is kétgólos hátrányból állt föl, bár utóbbi csak hosszabbítás után tudott nyerni a sereghajtó Avtomobiliszt otthonában.

Avangard Omszk

5-3 (1-0, 1-2, 3-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Omszk, 9600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:10 Belov Taratuhin Nyesztyerov
2-0 20:35 SH Perezsogin
2-1 32:03 PP Bodrov Ruzicka
2-2 35:40 Voronyin Nyikoncev
3-2 51:09 PP Szjomin Frolov Pivcakin
4-2 53:38 Pervusin Mozer
5-2 59:32 SH Kosztyicin Frolov
5-3 59:59 PP Nyikoncev Sefer Bodrov
40 Kapura lövések száma 25
12 Kiállításpercek 10
Ramö Kapusok Boriszov

 

Barisz Asztana

6-1 (1-1, 1-0, 4-0)

Donbassz Donyeck

KHL. Asztana, 2684 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 15:53 Wilson
1-1 19:13 Krasznoszlobodcev Hutchkinson
2-1 32:30 Bochenski Hedman Szolarjov
3-1 45:05 Szavcsenko Zsajlauov Kraszonoszlobodcev
4-1 53:14 Szpiridonov Bochenski Upper
5-1 56:13 Bochenski McDonagh
6-1 56:47 Sztarcsenko Grigorjev Hedman
37 Kapura lövések száma 20
14 Kiállításpercek 14
Lassila Kapusok Ersberg

 

Jugra Hanti-Manszijszk

4-3 (0-0, 4-3, 0-0)

Dinamo Riga

KHL. Hanti-Manszijszk, 3100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:30 Indrasis Johnson
0-2 27:47 Karsums Indrasis
0-3 30:27 PP Nizivijs Daugavins
1-3 32:43 Szkorohodov Szitnyikov Magogin
2-3 35:33 Gyemagin But
3-3 37:37 Golovin Videll Pepeljajev
4-3 39:33 PP Lekomcev But Pepeljajev
32 Kapura lövések száma 36
18 Kiállításpercek 14
Masalskis Kapusok Tellqvist
40:00-tól Jucers

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

3-4 (2-1, 0-2, 1-0, 0-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Jekatyerinburg, 3965 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 05:15 PP Szokolov Szimakov
2-0 07:31 PP Malihin Guszev
2-1 19:55 PP Kulikov Petrov Guszkov
2-2 30:24 Jakovlev Anyiszimov
2-3 39:22 Hagman Kaljuzsnij Galimov
3-3 50:29 PP Zsmakin Mezei
3-4 64:59 PP Kulikov Hagman
40 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 22
Holt Kapusok Varlamov

 

Traktor Cseljabinszk

6-3 (0-2, 3-0, 3-1)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:22 PP Thörnberg Hietanen Makarov
0-2 18:17 Thörnberg Makarov
1-2 30:03 Katyicsev Kuznyecov
2-2 37:21 PP Quint Kontiola Jakucenya
3-2 39:03 Panov
4-2 43:06 Jakucenya Kontiola Kosztyicin
4-3 50:16 Zajnullin Nilsson Jevszejenkov
5-3 53:32 Kontiola Kosztyicin
6-3 57:38 SH Jakucenya Katyicsev Kontiola
34 Kapura lövések száma 29
6 Kiállításpercek 14
Garnett Kapusok Koval

 

Metallurg Magnyitogorszk

3-1 (0-0, 1-1, 2-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Magnyitogorszk, 5726 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 27:10 Liszin Malkin
1-1 31:18 Andersson Ignatuskin Rukavisnyikov
2-1 49:51 Liszin Hodgman Misarin
3-1 59:59 Malkin Liszin
39 Kapura lövések száma 19
6 Kiállításpercek 6
Gelasvili Kapusok Hudobin

 

Szalavat Julajev Ufa

4-2 (3-1, 0-1, 1-0)

Lev Praha

KHL. Ufa, 6700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 04:21 Mikus Skoula Surovy
1-1 13:07 PP Mirnov Kolcov
2-1 17:18 Parsin Atyusov Zinovjev
3-1 18:09 Filatov
3-2 34:53 Klepis Vrana Chara
4-2 49:03 PP Szvitov Mirnov Muszatov
25 Kapura lövések száma 27
12 Kiállításpercek 12
Tarkki Kapusok MacIntyre

 

Ak Barsz Kazany

5-2 (2-0, 0-1, 3-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Kazany, 6060 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:34 Zaripov Morozov Kapanen
2-0 15:03 Immonen Obuhov Pesonen
2-1 34:22 Grabovszkij Kvasa
2-2 46:55 PP A. Radulov Dacjuk Rilov
3-2 50:39 Zaripov Kapanen
4-2 51:56 Immonen Pesonen Obuhov
5-2 58:31 ENG Pesonen
29 Kapura lövések száma 28
6 Kiállításpercek 8
Barulin Kapusok Brizgalov

 

Szeversztal Cserepovec

6-0 (1-0, 2-0, 3-0)

Slovan Bratislava

KHL. Cserepovec, 3193 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:41 PP Laasko Wandell Lehtonen
2-0 22:35 PP Kazionov Wandell Lehtonen
3-0 24:23 Gimbatov Fedoszejev Kiszelevics
4-0 41:29 Berdnyikov Nurtgyinov
5-0 45:00 PP Kazionov Sipacsov Ketov
6-0 52:08 Lehtonen Wandell Sztoljarov
39 Kapura lövések száma 18
16 Kiállításpercek 28
Kosecskin Kapusok Janus

 

Dinamo Minszk

3-1 (0-0, 1-1, 2-0)

Vityaz Csehov

KHL. Minszk, 15060 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:32 Koroljuk Fahey Hennessy
1-1 27:16 PP Niskala Murphy Irgl
2-1 48:17 Platt Niskala Laine
3-1 57:07 Platt Laine
36 Kapura lövések száma 24
12 Kiállításpercek 10
Rinne Kapusok Kaszutyin
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 4-3VÉGE
U18 12:40 ZASETO 0-10VÉGE
EWHL 15:00 KMHHVI 8-0VÉGE
U18 16:00 EHLAVS 4-9VÉGE
U18 16:00 KACVAS 7-0VÉGE
U18 16:00 RBSMIS 13-1VÉGE
U18 18:00 VICUTE 6-0VÉGE
U18 18:55 OHWKMH 4-2VÉGE
EBEL 19:15 HCIAVS 4-2VÉGE
szeptember 24., vasárnap
U18 09:15 VSVAVS 8-2VÉGE
U18 09:15 ZASMIS 0-3VÉGE
EWHL 09:50 HVIKMH 1-5VÉGE
U20 12:10 KMHVAS 1-5VÉGE
U18 12:20 EHLMAC 0-8VÉGE
U18 12:20 RBSETO 11-2VÉGE
U20 12:40 ZNOUTE 7-1VÉGE
U20 14:40 MACETO 5-2VÉGE
EL 17:00 DABVC2 7-2VÉGE
EL 17:30 TITMIS 3-4 BVÉGE
U20 17:30 DHKAVS 7-5VÉGE
EBEL 18:00 HCBAVS 7-2VÉGE
EL 18:00 FTCBRA 5-4VÉGE
EL 18:30 UTESCC 4-2VÉGE
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 1-4VÉGE
EL 20:00 MACBRA 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
U20 16:30 ETOMIS 
U20 17:40 KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
MK 18:55 KMHVAS 
szeptember 28., csütörtök
U18 17:15 ETOVAS 
U18 17:40 AVSMAC 
U18 18:00 ZEGPEF 
U18 19:00 DHKSZD 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
EBEL 18:45 AVSRBS 
    • M4 SPORT
U20 19:10 DHKEHL 
szeptember 30., szombat
NŐI 12:00 HUNPOL 
U20 12:40 AVSVIC 
U20 12:40 MACOHC 
U18 13:00 MISUTE 
U20 13:10 DHKHCI 
U20 15:00 UTERBS 
U18 15:40 KMHZNO 
GÁLA 16:00 HUNFIN 
U20 16:10 KMHG99 
U20 16:40 VASEHL 
ROM 17:30 SCCGAL 
ROM 17:30 SSTPRO 
VÁL 19:00 HUNPOL 
október 1., vasárnap
U20 09:40 DHKRBS 
U20 10:10 UTEEHL 
ROM 10:30 SSTPRO 
U20 13:10 MACG99 
U20 13:40 KMHOHC 
U20 13:40 VASHCI 
U20 15:30 ETOVSV 
U20 15:40 AVSHDJ 
EBEL 17:30 EHLAVS 
ROM 17:30 SCCGAL 
október 2., hétfő
ROM 17:30 STEBRA 
október 3., kedd
ROM 17:30 SCCPRO 
BL 18:30 HVJTRI 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
Partnerünk