A Szibir legyőzte a listavezetőt

   

A Dinamo Moszkva hosszabbítás után kapott ki a Luzsnyikiben. A keddi rangadón a listavezető a keleti második helyezettet fogadta, sokáig úgy tűnt, egygólos hazai győzelem születik, ám két és fél perc alatt fordított a Szibir, de a moszkvaiak még egyenlíteni tudtak.

A Dinamo Moszkvával kapcsolatos hír, hogy Nicklas Backström a KHL-ben is Alekszandr Ovecskin csapattársa lehet. A másik meccsen az SZKA hetet lőve gyűrte le az Amurt.

SZKA Szentpétervár

7-3 (4-1, 1-2, 2-0)

Amur Habarovszk

KHL. Szentpétervár, 11000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 00:40 Martensson
2-0 03:08 Prucha Martensson
2-1 06:20 Petruzalek Pyörala Hytönen
3-1 12:17 PP Thoresen Dallman Kovalcsuk
4-1 14:49 Alekszandrov Tyihonov
4-2 26:07 PP Petruzalek Ozsiganov Oszipov
4-3 29:48 Buturlin
5-3 31:25 Prucha Kalinyin
6-3 44:06 Makarov Kovalcsuk
7-3 52:23 Klimenko Makarov Szemjonov
48 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 8
Jezsov Kapusok Lasák

 

Dinamo Moszkva

2-3 (1-0, 0-0, 1-2, 0-1)

Szibir Novoszibirszk

KHL. Moszkva, Luzsnyiki, 4422 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 04:04 Anyiszin Gorovikov Kvapil
1-1 53:35 Malisev Szannyikov
1-2 55:50 Lehtera Kulda Krivonozskin
2-2 57:55 Pesztunov Ovecskin Moszaljov
2-3 62:41 Zajcev Lehtera Enlund
30 Kapura lövések száma 26
0 Kiállításpercek 8
A. Volkov Kapusok Gajducsenko

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 
U18 15:40 VSVETO 
U18 16:30 PEFSCC INFO
EL 17:50 VC2BRA INFO
EL 18:30 MISSCC INFO
EL 18:30 TITUTE INFO
EL 19:00 MACFTC INFO
U18 19:00 EHLMIS 
U18 19:00 ZASAVS 
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk