Brizgalov a harmadik meccsén már nyert

 

Megtört az orosz NHL-kapus KHL-es átka. Ilja Brizgalov eddigi két meccsén négy-négy gólt kapott a Traktor és az SZKA ellen is, ám a Szalavat Julajev otthonában már győztes csapat tagja lehetett. A moszkvaiak első gólját éppen két korábbi ufai, a múlt héten elcserélt Grigorenko és Alekszandr Radulov hozta össze.

A Slovan eközben a szombati, Szalavat Julajev elleni pontszerzésénél is nagyobb bravúrt vitt végbe, egy másik korábbi KHL-bajnok, az Ak Barsz otthonában nyert büntetőkkel.

Avangard Omszk

2-1 (1-0, 1-0, 0-1)

Donbassz Donyeck

KHL. Omszk, 6250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 16:42 PP Perezsogin Popov Belov
2-0 30:14 Kosztyicin Frolov
2-1 54:25 Fedotenko Beluhin Ponikarovszkij
24 Kapura lövések száma 23
29 Kiállításpercek 6
Ramö Kapusok Gorjacsevszkih

 

Barisz Asztana

5-0 (0-0, 1-0, 4-0)

Dinamo Riga

KHL. Asztana, 2467 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 35:14 Antropov McDonagh
2-0 44:20 Rugyenko Sztarcsenko
3-0 46:50 PP Boyd McDonagh Antropov
4-0 48:13 Bochenski Szolarjov Szavcsenko
5-0 51:03 Upper Rugyenko Grigorjev
33 Kapura lövések száma 18
13 Kiállításpercek 15
Lassila Kapusok Jucers

 

Jugra Hanti-Manszijszk

6-3 (1-1, 3-1, 2-1)

Szpartak Moszkva

KHL. Hanti-Manszijszk, 3000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 11:14 Mihajlov Junykov Radivojevic
1-1 14:47 PP But Ibragimov Gyemagin
1-2 22:19 SH Nyikoncev Zsukov
2-2 24:59 Bocsarov Lapenkov Troncinsky
3-2 28:01 PP Szkorohodov Pepeljajev
4-2 33:18 Szkorohodov Szitnyikov Djakov
5-2 47:03 Gyemagin But
6-2 49:32 Szitnyikov But Altarjov
6-3 57:06 SH Gubin Bodrov
30 Kapura lövések száma 28
12 Kiállításpercek 20
Masalskis Kapusok Murphy

 

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

1-0 (0-0, 0-0, 1-0)

Atlant Mityiscsi

KHL. Jekatyerinburg, 3000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 47:59 SH Malihin Mezei
38 Kapura lövések száma 30
10 Kiállításpercek 16
Holt Kapusok Hudobin

 

Traktor Cseljabinszk

2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Lokomotiv Jaroszlavl

KHL. Cseljabinszk, 7500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 05:06 PP Galimov
1-1 15:45 Karpov Vasziljcsenko
1-2 21:00 Plotnyikov Averin Guszkov
2-2 52:27 Bulis Vasziljcsenko
2-3 65:00 GWS Krucsinyin
39 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 16
Garnett Kapusok Varlamov

 

Metallurg Magnyitogorszk

3-2 (1-1, 2-0, 0-1)

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

KHL. Magnyitogorszk, 5414 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:46 Liszin Hodgman Kazionov
1-1 19:38 M. Potapov
2-1 24:12 Zukkarello Malkin
3-1 28:42 Malkin Kuljomin Zukkarello
3-2 59:24 PP Varnakov Kousa Makarov
37 Kapura lövések száma 35
8 Kiállításpercek 4
Gelasvili Kapusok Koval

 

Szalavat Julajev Ufa

1-4 (0-1, 0-2, 1-1)

CSZKA Moszkva

KHL. Ufa, 7600 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 10:20 Grigorenko A. Radulov
0-2 37:23 PP A. Radulov Marcsenko Rjaszenszkij
0-3 38:51 PP Marcsenko Rjaszenszkij Grabovszkij
1-3 51:51 PP Szvitov Mirnov Kolcov
1-4 59:42 PP Szergejev Dacjuk Rilov
31 Kapura lövések száma 24
24 Kiállításpercek 16
Tarkki Kapusok Brizgalov

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

3-2 (0-0, 2-1, 0-1, 0-0, 1-0)

Lev Praha

KHL. Nyizsnyekamszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 21:59 PP Jakupov Mamasev
1-1 29:30 PP Novotny Klepis
2-1 39:20 Poligalov Szubbotin
2-2 50:17 PP Hossa Chara Mikus
3-2 65:00 GWS Koukal
30 Kapura lövések száma 29
16 Kiállításpercek 18
Dalton Kapusok MacIntyre

 

Ak Barsz Kazany

2-3 (1-1, 0-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Slovan Bratislava

KHL. Kazany, 3090 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 09:38 Dano Bakos Stastny
1-1 16:54 SH Immonen Pesonen
1-2 39:55 PP Stajnoch Sekera Ölvecky
2-2 56:30 Obuhov Pesonen Immonen
2-3 65:00 GWS Satan
40 Kapura lövések száma 25
10 Kiállításpercek 14
Garipov Kapusok Janus

 

Szeversztal Cserepovec

1-3 (0-0, 1-1, 0-2)

Vityaz Csehov

KHL. Cserepovec, 3540 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 26:51 Koroljuk Hennessy Panarin
1-1 30:33 Andersén Zemcsenko
1-2 54:36 Koroljov Csernov
1-3 59:49 Tyimkin
41 Kapura lövések száma 24
6 Kiállításpercek 4
Kosecskin Kapusok Kaszutyin

 

SZKA Szentpétervár

4-2 (0-1, 1-1, 3-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Szentpétervár, 12100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 13:29 PP Robitaille Kagarlickij
0-2 24:02 Nazarov Simon
1-2 36:45 Thoresen Kovalcsuk
2-2 40:10 SH Prucha
3-2 45:48 PP Martensson Kalinyin
4-2 46:52 PP Szemjonov Makarov Klimenko
30 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 31
Bobrovszkij Kapusok Lazusin
50:36-tól Sexsmith
Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 19., péntek
ROM 17:30 BRAGAL 7-0VÉGE
ROM 17:30 STESCC 5-8VÉGE
január 20., szombat
EWHL 11:25 SAVKMH 3-2VÉGE
U18 11:30 GEPZEG 3-7VÉGE
U18 14:30 KMHMIS 4-5VÉGE
U18 16:15 KACAVS 5-2VÉGE
MK 17:15 MISUTE 4-0VÉGE
    • M4 SPORT
U20 17:15 RBSAVS 5-4VÉGE
ROM 17:30 BRAGAL 10-3VÉGE
ROM 17:30 SCCSST 15-0VÉGE
DEBL 17:45 MARGEP 2-5VÉGE
U18 18:15 UTEOKW 1-0VÉGE
U18 19:10 VASETO 5-6 HVÉGE
EBEL 19:15 RBSAVS 2-0VÉGE
U18 20:00 ZNOMAC 2-1 HVÉGE
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 0-24VÉGE
U20 14:15 ZNOAVS 3-6VÉGE
U18 14:20 MISOKW 4-5 HVÉGE
U18 14:30 RBSAVS 8-3VÉGE
U20 15:10 VASHCI 8-1VÉGE
U18 16:00 ETOVSV 2-4VÉGE
EBEL 17:30 DECAVS 3-2 HVÉGE
U20 18:00 RBSMAC 6-3VÉGE
U20 18:40 KMHUTE 3-1VÉGE
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 7-1VÉGE
EL 20:00 TITFTC 5-2VÉGE
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
U20   PEFKMH 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U20 19:00 MISDHK 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   ZEGPEF 
U20 15:45 UTEOHC 
KHL 17:30 DMISBA 
    • SPORT 2
U20 17:40 VASG99 
U18 18:45 UTEVAS 
január 26., péntek
ROM 17:30 PROSTE 
EL 18:00 FTCSCC 
EL 18:00 MACUTE 
EL 18:30 MISDAB 
január 27., szombat
DEBL   KMHGGV 
U18   AVSRBS 
U18   VSVETO 
U18   ZEGGEP 
U20   HDJMAC 
U20   VSVAVS 
U20 12:45 ETODHK 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 15:50 MACKAC 
EL 18:30 TITBRA 
U18 18:45 UTEMIS 
U18 19:40 VASEHL 
január 28., vasárnap
DEBL   GEPGGV 
U18   OHCMIS 
U20   HDJAVS 
U20   OHCDHK 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
U20 11:30 UTEKMH 
EWHL 13:00 KMHSAE 
U18 13:20 MACRBS 
U18 15:20 UTEETO 
U18 16:35 KMHEHL 
EL 18:30 UTEDAB 
EL 19:50 VC2SCC 
január 29., hétfő
EL 18:00 FTCBRA 
EL 20:00 MACMIS 
    • M4 SPORT
Partnerünk