Patriot?MHK Szpartak 1-6

Nemes Benjámin második gólját lőtte a szezonban, egy hihetetlen jó ellenfélnek.
Két magyarral több kezdett a Patriotban, mint szombaton, Vay Ádám a kapuban, Nemes Benjámin Hardi Richárd mellett a negyedik sorban kapott feladatot. Az első harmadban 2,5 perc alatt elhúzott 3-0-ra a Szpartak, Vayt Boraros váltotta a kapuban. Az első harmadot 4-0-ra buktuk el, és Kalinac is kiszállt a meccsből végleges fegyelmivel. A második húsz perc volt az egyetlen a moszkvaiakkal játszott hatból, amit nem vesztett el a Patriot, nem esett gól.

A záró húsz percben újabb két vendéggól esett, majd az 52. percben Priganc passzából Nemes Benjámin szerezte meg a szépítőgólt. Ez volt a magyar csatár 2. gólja, 6 pontja van (2+4). A vége 6-1 lett. Egy nap pihenő következik, és kedden egy remélhetőleg tudásban hozzánk közelebb álló riválist fogadunk a Jégpalotában, a Himiket.

fotó: mfafoto