Hári nélkül vesztett a Modo

 

A fiatal magyar támadó szombaton a juniorcsapatban kapott lehetőséget. Hári János egy gólt lőtt és két gólpasszt adott, így segítette 5-3-as győzelemhez a Modót a Leksand ellen. Az örnsköldsvikiek felnőttcsapata pedig nem tudott nyerni, otthon kapott ki a Frölundától 4-3-ra. A Modo már csak második az Elitserienben, a Brynas vajxöi győzelmével a tabella élére ugrott.

Finnországban a listavezető JYP pénteken még magabiztosan verte 3-0-ra az utolsó előtti Ilvest Tamperében, ám egy nappal később otthon, Jyvaskyláben csak büntetőkkel tudták 5-4-re legyűrni a tampereieket, ám előnyük így is még hat pont a tabellán második, szombaton 3-0-ra vesztő Blues Espooval szemben.

Pénteken a DEL-ben Pat Cortina klubcsapata, az EHC Red Bull München 3-1-re nyert a Thomas Sabo Ice Tigers otthonában Nürnbergben, és már a tizennégy csapatos német bajnokság tizedik helyén állnak.

Szintén pénteken Csehországban a listavezető Kometa Brno Pardubicébe látogatott, az első és a második harmad után is vezettek a brünniek, ám a záró játékrészben hármat lőttek a hazaiak, így 5-3-ra nyert a CSOB Pojistovna Pardubice. Vereségével a Kometa Brno előnye egy pontra olvadt az Ocelári Trineccel és kettőre a csütörtökön diadalmaskodó Skoda Plzennel szemben.

Extraliga (Csehország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

SM-liiga (Finnország)
aktuális forduló
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

DEL (Németország)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat 

NLA (Svájc)
aktuális forduló
tabella
kanadai táblázat

Elitserien (Svédország)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Extraliga (Szlovákia)
sorsolás
tabella
kanadai táblázat

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 GEPSCC 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 2-3VÉGE
KK 17:30 BRACZB 8-4VÉGE
EL 18:00 DABMAC 3-6VÉGE
EL 18:00 UTEVC2 4-0VÉGE
EBEL 18:30 ZNOAVS 2-3 HVÉGE
EL 18:30 TITFTC 1-2 BVÉGE
U20 20:00 HDJMAC ÉLŐ
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk