ECHL-rajt két magyar győzelemmel

Három játékosunk volt érdekelt a tengerentúli ligákban szombaton. Roczanov Dezső CHL-es csapata, a Tulsa Oilers edzőmeccsen idegenben verte 4-2-re a Wichitát. Roczanov pontot nem szerzett, egy lőtt gólnál pályán volt, míg a kapottaknál nem, így +1-gyel zárt. A fiatal magyar csatár sorsa vasárnap dőlhet el.

Kóger Dánielek 6413 néző előtt 4-3-as győzelemmel kezdték az ECHL-szezont. A South Carolina a Gwinnettet verte. A magyar csatár pontot nem szerzett és egy kapott gólnál is a jégen volt.

Hetényi Zoltánék szétlövésben nyertek a Wheeling Nailers ellen, ám a Cincinatti kapujában Brian Foster állt, aki 93,3%-kal védett, ráadásul a rávezetéseknél minden vendégpróbálkozást hárított. A vége 3-2 lett.

A GCK Lions 4-3-ra kapott ki a listavezető EHC Olten otthonában a svájci másodosztályban. Hentes Kristóf játszott, de pontot nem szerzett. Csapata továbbra is a mezőny hátsó felében tartózkodik, egy meccsel többet játszva jelenleg kilencedik.

Fekete Dániel csapata, a Feldkirch az Inter-National Liga szombati játéknapján a Slavija Ljubljanát fogadta, és sima meccsen, 4-2-es győzelmet aratott. A Feldkirch a harmadik harmad elején már 3-0-ra is vezetett. Fekete ezúttal sem játszott. A vorarlbergi csapat továbbra is második a tabellán, a Zell am See mögött.

Cimkék: , , , , , , , , ,

VÁL 16:00 HUNNOR 3-2VÉGE
VB18 16:30 JPNHUN 3-6VÉGE
VÁL 19:30 ITAHUN