Magyarország–Horvátország 8-1

Két harmadon keresztül óriási fölényben játszva, gond nélkül verte 8-1-re a horvát válogatottat a magyar női válogatott a barcelonai olimpiai előselejtezőn. Bár az első 20 percben nem esett gól, csak idő kérdése volt, mikor kerül a horvát kapuba a korong. Erre végül a 28. percben került először sor, és a középső játékrész hátralevő 12 percében még ötször történt ez meg. Az utolsó harmadban már nem volt miért izgulni, a horvát becsületgól az 51. percben esett, a végeredményt az 55. percben sikerült beállítani a mérkőzés egyetlen emberelőnyös helyzetben esett góljával. Gasparics és Huszák 2-2, Dabasi, Brgles, Jókai-Szilágyi és Pintér pedig 1-1 gólt szerzett. Rajtuk kívül Horváth Tifani, Kiss-Simon, Kiss Andrea és Somogyi voltak pontszerzők. Vasárnap a házigazda spanyolok ellen zárjuk a tornát.