Négyszer egyenlített a Slovan

   

A Nyeftyehimik elleni mérkőzést végül büntetőkkel nyerte meg a szlovák KHL-csapat. A Slovan a Nyeftyehimikhez látogatott csütörtökön, ahol négyszer is vezetést szereztek a házigazdák, ám mind a négy alkalommal egalizáltak a szlovákok, majd pedig szétlövéssel begyűjtöttek két pontot Oroszországban. A keleten első Szibir és a nyugaton utolsó előtti Donbassz is 1-5-ös hátrányba került, de előbbi csak kétgólosra tudta csökkenteni a differenciát a Metallurg Novokuznyeck ellen, míg utóbbi a Dinamo Minszk ellen zárkózott fel egy találatra.

Szibir Novoszibirszk

3-5 (0-0, 1-5, 2-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Novoszibirszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:50 Jefimov Lazarjev Mereszkin
1-1 28:56 PP Fiszenko Szoloduhin Sztyepanov
1-2 30:47 Arzamaszcev Zsafjarov
1-3 35:04 Bumagin Robitaille Kagarlickij
1-4 36:56 PP Bumagin Megalinszkij
1-5 38:35 Mereszkin Lazarjev
2-5 53:13 Enlund Lehtera
3-5 59:27 Vorosilo Kopejkin Kutuzov
33 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Lazusin

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-0, 0-1)

Slovan Bratislava

KHL. Nyizsnyekamszk, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:18 PP Mamasev Jakupov Koukal
1-1 13:41 Miklik Lipiansky
2-1 20:59 Jakupov Koukal Mamasev
2-2 23:30 Satan Vondrka
3-2 28:58 PP Netik Szelujanov Mamasev
3-3 45:57 Ölvecky Stastny
4-3 53:18 PP Osala Blohin Milovzorov
4-4 58:46 PP Bartovic Miklik Bliznák
4-5 65:00 GWS Miklik
33 Kapura lövések száma 38
6 Kiállításpercek 10
Szokolov Kapusok Janus

 

Donbassz Donyeck

4-5 (1-3, 0-2, 3-0)

Dinamo Minszk

KHL. Donyeck, 3773 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:29 Ponikarovszkij Fedotenko
1-1 13:10 PP Laine Murphy Stapleton
1-2 15:03 Mihaljov Stapleton
1-3 18:41 Kitarov Kulakov
1-4 27:03 Irgl Sztasz Pivko
1-5 29:40 PP Laine Murphy Stapleton
2-5 45:45 PP Kaspar Obsut Ponikarovszkij
3-5 50:54 Wilson
4-5 54:05 Nedorost Pettersson
41 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 14
Ersberg Kapusok Rinne

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 2-3 BVÉGE
U18 16:00 PEFMIS 4-2VÉGE
U18 17:05 GEPVAS 0-15VÉGE
U20 17:20 ETOAVS 5-7VÉGE
U18 17:40 AVSSCC 6-0VÉGE
U18 18:00 ZEGUTE 1-5VÉGE
U18 19:00 SZDETO 0-12VÉGE
U20 19:00 UTEVAS 1-2VÉGE
október 20., péntek
KK 13:30 TXUMIS 0-5VÉGE
U20 16:50 SLLKMH 
KK 17:30 BRACZB INFO
EL 18:00 DABMAC INFO
EL 18:00 UTEVC2 INFO
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC INFO
U20 20:00 HDJMAC 
október 21., szombat
U18 12:30 ZNOAVS 
U20 12:40 VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
U20 14:45 G99DHK 
U20 15:50 SLLMAC 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U20 09:40 VSVMAC 
U18 12:45 VSVKMH 
U20 12:50 HDJKMH 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
U20 18:00 VICVAS 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
október 27., péntek
U18 15:40 VASOKR 
U18 17:10 KMHVIC 
EL 17:50 VC2BRA 
EL 18:00 FTCUTE 
EL 18:30 TITMIS 
EL 19:00 MACSCC 
U18 19:10 UTEKAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk