Négyszer egyenlített a Slovan

   

A Nyeftyehimik elleni mérkőzést végül büntetőkkel nyerte meg a szlovák KHL-csapat. A Slovan a Nyeftyehimikhez látogatott csütörtökön, ahol négyszer is vezetést szereztek a házigazdák, ám mind a négy alkalommal egalizáltak a szlovákok, majd pedig szétlövéssel begyűjtöttek két pontot Oroszországban. A keleten első Szibir és a nyugaton utolsó előtti Donbassz is 1-5-ös hátrányba került, de előbbi csak kétgólosra tudta csökkenteni a differenciát a Metallurg Novokuznyeck ellen, míg utóbbi a Dinamo Minszk ellen zárkózott fel egy találatra.

Szibir Novoszibirszk

3-5 (0-0, 1-5, 2-0)

Metallurg Novokuznyeck

KHL. Novoszibirszk, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 20:50 Jefimov Lazarjev Mereszkin
1-1 28:56 PP Fiszenko Szoloduhin Sztyepanov
1-2 30:47 Arzamaszcev Zsafjarov
1-3 35:04 Bumagin Robitaille Kagarlickij
1-4 36:56 PP Bumagin Megalinszkij
1-5 38:35 Mereszkin Lazarjev
2-5 53:13 Enlund Lehtera
3-5 59:27 Vorosilo Kopejkin Kutuzov
33 Kapura lövések száma 27
8 Kiállításpercek 10
Glass Kapusok Lazusin

 

Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk

4-5 (1-1, 2-1, 1-2, 0-0, 0-1)

Slovan Bratislava

KHL. Nyizsnyekamszk, 4500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 10:18 PP Mamasev Jakupov Koukal
1-1 13:41 Miklik Lipiansky
2-1 20:59 Jakupov Koukal Mamasev
2-2 23:30 Satan Vondrka
3-2 28:58 PP Netik Szelujanov Mamasev
3-3 45:57 Ölvecky Stastny
4-3 53:18 PP Osala Blohin Milovzorov
4-4 58:46 PP Bartovic Miklik Bliznák
4-5 65:00 GWS Miklik
33 Kapura lövések száma 38
6 Kiállításpercek 10
Szokolov Kapusok Janus

 

Donbassz Donyeck

4-5 (1-3, 0-2, 3-0)

Dinamo Minszk

KHL. Donyeck, 3773 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 09:29 Ponikarovszkij Fedotenko
1-1 13:10 PP Laine Murphy Stapleton
1-2 15:03 Mihaljov Stapleton
1-3 18:41 Kitarov Kulakov
1-4 27:03 Irgl Sztasz Pivko
1-5 29:40 PP Laine Murphy Stapleton
2-5 45:45 PP Kaspar Obsut Ponikarovszkij
3-5 50:54 Wilson
4-5 54:05 Nedorost Pettersson
41 Kapura lövések száma 21
8 Kiállításpercek 14
Ersberg Kapusok Rinne

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
U18 17:15 ETOUTE 4-3VÉGE
MK 18:30 MISFTC 5-1VÉGE
U18 18:40 VASKMH 0-3VÉGE
MK 20:15 MACUTE 4-5 HVÉGE
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U20 14:15 OHCKMH 5-4 HVÉGE
U18 15:30 PEFGEP 15-2VÉGE
U20 17:40 VASSLL ÉLŐ
U20 17:45 ZNOMAC ÉLŐ
U20 18:45 UTEDHK 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
ROM 17:30 BRAGAL 
ROM 17:30 STESCC 
január 20., szombat
EWHL   SAVKMH 
U18 11:30 GEPZEG 
U18 13:40 KMHMIS 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
U18 16:15 KACAVS 
MK 17:15 MISUTE 
    • M4 SPORT
ROM 17:30 BRAGAL 
DEBL 17:45 MARGEP 
U18 18:15 UTEOKW 
ROM 18:30 SCCSST 
U18 19:10 VASETO 
EBEL 19:15 RBSAVS 
U18 20:00 ZNOMAC 
január 21., vasárnap
ROM 10:30 SSTSCC 
U18 13:30 KACMAC 
U18 14:20 MISOKW 
U18 14:30 RBSAVS 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
január 22., hétfő
EL 17:30 BRAVC2 
EL 20:00 TITFTC 
    • M4 SPORT
január 23., kedd
VIS 18:00 NITMIS 
    • SPORT 2
január 24., szerda
U18   AVSMAC 
EL 18:00 FTCTIT 
EL 18:00 SCCVC2 
U18 19:05 EHLKMH 
január 25., csütörtök
U18   MISKMH 
U18   UTEVAS 
U18   ZEGPEF 
U20   UTEOHC 
U20 17:40 VASG99 
Partnerünk