Az Ak Barsz nyerte a rangadót

 

A két korábbi KHL-győztes csapat találkozóján a kétszeres bajnok diadalmaskodott. Bár kétszer is vezetett a Szalavat Julajev, mindkétszer egyenlített az Ak Barsz, végül pedig a friss világbajnok védő, Jevgenyij Medvegyev büntetője döntött a rávezetéseknél. A játéknap többi mérkőzése is izgalmakat tartogatott, a Barisz és a Torpedo is vezetett már két-két góllal az egymás elleni meccsükön, végül utóbbi nyert. Egyedül az Amur aratott egygólosnál nagyobb győzelmet. A CSZKA és a Szalavat Julajev pedig elcserélte egymással Igor Grigorenkót és Gyenyisz Parsint, előbbi a moszkvaiak, míg utóbbi az ufaiak játékosa immáron.

Amur Habarovszk

5-1 (2-0, 1-1, 2-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:38 Junykov Sityikov
2-0 13:27 Korotkov Junykov
2-1 36:49 Szimakov Spirko
3-1 37:35 Petruzalek Hytönen Pyörala
4-1 59:31 Sityikov Loginov Murigin
5-1 59:49 Pyörala Hytönen
43 Kapura lövések száma 27
2 Kiállításpercek 2
Murigin Kapusok Lobanov

 

Szalavat Julajev Ufa

2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-0, 0-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:28 Pihlström Atyusov Zinovjev
1-1 18:53 PP Immonen Pesonen
2-1 41:36 Muszatov Garejev
2-2 56:03 Kapanen Nyikulin Morozov
2-3 65:00 GWS Medvegyev
30 Kapura lövések száma 36
14 Kiállításpercek 12
Tarkki Kapusok Barulin

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

5-4 (0-0, 2-2, 3-2)

Barisz Asztana

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 21:53 Rugyenko
0-2 31:54 Bochenski Hedman Boyd
1-2 38:31 PP Nilsson Thörnberg
2-2 39:27 Galuzin Makarov
3-2 42:05 Vasziljev Nilsson Varnakov
4-2 46:14 Makarov Thörnberg Galuzin
4-3 47:10 Krasznoszlobodcev Novopasin Hedman
4-4 51:59 Krasznoszlobodcev Hutchkinson
5-4 56:44 Zajnullin Hietanen M. Potapov
29 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 18
Koval Kapusok Jeremejev

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-3 (0-1, 0-1, 2-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Jaroszlavl, 8642 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:45 Videll Troncinsky Fjodorov
0-2 20:37 Altarjov Gyemagin
1-2 43:28 Kaljuzsnij Kulikov
1-3 51:50 Bocsarov Lapenkov
2-3 53:57 PP Kozlov Plotnyikov
26 Kapura lövések száma 32
2 Kiállításpercek 6
Kolesznyik Kapusok Masalskis

 

Atlant Mityiscsi

3-4 (0-1, 2-1, 1-1, 0-1)

Avangard Omszk

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:09 Popov Záborsky
1-1 26:04 Kablukov Mihnov
1-2 31:49 PP Perezsogin Popov Belov
2-2 34:15 PP Engqvist Lindgren Visnyevszkij
2-3 48:49 Popov
3-3 59:03 Ignatuskin Zsergyev
3-4 60:39 Kosztyicin Belov Perezsogin
29 Kapura lövések száma 24
2 Kiállításpercek 10
Hudobin Kapusok Ramö

 

Szpartak Moszkva

2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)

Vityaz Csehov

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3142 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:17 PP Sefer Petrov
2-0 41:56 Nyikoncev Morrisonn Junykov
2-1 42:21 Malevics Belouszov
2-2 50:44 PP Malevics Markov
2-3 65:00 GWS Panarin
45 Kapura lövések száma 35
10 Kiállításpercek 12
Boriszov Kapusok Kaszutyin

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 14., szombat
ROM 13:30 STESST 8-0VÉGE
U18 13:55 KMHUTE 2-7VÉGE
U18 14:40 MISZNO 2-1VÉGE
U18 16:30 GEPDHK 3-17VÉGE
EL 17:00 SCCVC2 5-2VÉGE
U18 17:10 AVSETO 9-4VÉGE
EL 17:30 BRAMAC 1-2VÉGE
ROM 17:30 GALPRO 4-6VÉGE
október 15., vasárnap
ROM 10:00 STESST 18-5VÉGE
U18 12:00 MISSCC 3-6VÉGE
U20 12:15 DHKUTE 0-2VÉGE
U20 14:10 AVSMAC 9-0VÉGE
U20 15:00 ZNOVAS 3-4 HVÉGE
U20 16:30 ETOKMH 3-4VÉGE
EL 17:00 DABMIS 0-3VÉGE
EBEL 17:45 AVSHCI 2-4VÉGE
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC INFO
U20 20:00 UTEPEF INFO
október 18., szerda
KHL 16:00 JUGAMR 
    • SPORT 2
MK 16:00 KMHFTC 
U18 17:35 SCCGEP 
MK 18:00 DABUTE 
MK 19:30 MACTIT 
október 19., csütörtök
U18   PEFMIS 
U18 14:45 DHKMAC 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ETOKMH 
U18   MACMIS 
U18   UTEVAS 
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
   H I R D E T É S
Partnerünk