Az Ak Barsz nyerte a rangadót

 

A két korábbi KHL-győztes csapat találkozóján a kétszeres bajnok diadalmaskodott. Bár kétszer is vezetett a Szalavat Julajev, mindkétszer egyenlített az Ak Barsz, végül pedig a friss világbajnok védő, Jevgenyij Medvegyev büntetője döntött a rávezetéseknél. A játéknap többi mérkőzése is izgalmakat tartogatott, a Barisz és a Torpedo is vezetett már két-két góllal az egymás elleni meccsükön, végül utóbbi nyert. Egyedül az Amur aratott egygólosnál nagyobb győzelmet. A CSZKA és a Szalavat Julajev pedig elcserélte egymással Igor Grigorenkót és Gyenyisz Parsint, előbbi a moszkvaiak, míg utóbbi az ufaiak játékosa immáron.

Amur Habarovszk

5-1 (2-0, 1-1, 2-0)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 07:38 Junykov Sityikov
2-0 13:27 Korotkov Junykov
2-1 36:49 Szimakov Spirko
3-1 37:35 Petruzalek Hytönen Pyörala
4-1 59:31 Sityikov Loginov Murigin
5-1 59:49 Pyörala Hytönen
43 Kapura lövések száma 27
2 Kiállításpercek 2
Murigin Kapusok Lobanov

 

Szalavat Julajev Ufa

2-3 (1-1, 0-0, 1-1, 0-0, 0-1)

Ak Barsz Kazany

KHL. Ufa, 7950 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:28 Pihlström Atyusov Zinovjev
1-1 18:53 PP Immonen Pesonen
2-1 41:36 Muszatov Garejev
2-2 56:03 Kapanen Nyikulin Morozov
2-3 65:00 GWS Medvegyev
30 Kapura lövések száma 36
14 Kiállításpercek 12
Tarkki Kapusok Barulin

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

5-4 (0-0, 2-2, 3-2)

Barisz Asztana

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 21:53 Rugyenko
0-2 31:54 Bochenski Hedman Boyd
1-2 38:31 PP Nilsson Thörnberg
2-2 39:27 Galuzin Makarov
3-2 42:05 Vasziljev Nilsson Varnakov
4-2 46:14 Makarov Thörnberg Galuzin
4-3 47:10 Krasznoszlobodcev Novopasin Hedman
4-4 51:59 Krasznoszlobodcev Hutchkinson
5-4 56:44 Zajnullin Hietanen M. Potapov
29 Kapura lövések száma 30
8 Kiállításpercek 18
Koval Kapusok Jeremejev

 

Lokomotiv Jaroszlavl

2-3 (0-1, 0-1, 2-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Jaroszlavl, 8642 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 01:45 Videll Troncinsky Fjodorov
0-2 20:37 Altarjov Gyemagin
1-2 43:28 Kaljuzsnij Kulikov
1-3 51:50 Bocsarov Lapenkov
2-3 53:57 PP Kozlov Plotnyikov
26 Kapura lövések száma 32
2 Kiállításpercek 6
Kolesznyik Kapusok Masalskis

 

Atlant Mityiscsi

3-4 (0-1, 2-1, 1-1, 0-1)

Avangard Omszk

KHL. Mityiscsi, 6200 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 00:09 Popov Záborsky
1-1 26:04 Kablukov Mihnov
1-2 31:49 PP Perezsogin Popov Belov
2-2 34:15 PP Engqvist Lindgren Visnyevszkij
2-3 48:49 Popov
3-3 59:03 Ignatuskin Zsergyev
3-4 60:39 Kosztyicin Belov Perezsogin
29 Kapura lövések száma 24
2 Kiállításpercek 10
Hudobin Kapusok Ramö

 

Szpartak Moszkva

2-3 (0-0, 1-0, 1-2, 0-0, 0-1)

Vityaz Csehov

KHL. Moszkva, Szokolnyiki, 3142 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 28:17 PP Sefer Petrov
2-0 41:56 Nyikoncev Morrisonn Junykov
2-1 42:21 Malevics Belouszov
2-2 50:44 PP Malevics Markov
2-3 65:00 GWS Panarin
45 Kapura lövések száma 35
10 Kiállításpercek 12
Boriszov Kapusok Kaszutyin

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

   H I R D E T É S
Eseménynaptár
január 13., szombat
U18 13:40 AVSZNO 6-3VÉGE
U18 13:40 KMHVAS 4-6VÉGE
U18 16:10 MACOKR 10-1VÉGE
EL 17:00 SCCFTC 9-2VÉGE
ROM 17:30 SSTPRO 2-25VÉGE
január 14., vasárnap
ROM 10:30 PROSST 20-2VÉGE
VBN18 13:30 HUNNOR 2-3 BVÉGE
U18 13:40 AVSOKR 6-4VÉGE
U20 14:10 AVSKMH 7-0VÉGE
U20 14:40 MACVAS 3-2VÉGE
U20 15:00 UTEDHK 2-1VÉGE
U20 16:00 ETOZNO 2-6VÉGE
EBEL 17:45 AVSKAC 0-3VÉGE
    • M4 SPORT
EL 18:00 MISDAB 4-3 HVÉGE
EL 18:30 UTETIT 5-4VÉGE
január 15., hétfő
ROM 17:30 BRASTE 4-1VÉGE
EL 20:30 MACVC2 7-0VÉGE
    • M4 SPORT
január 16., kedd
ROM 17:00 GALSCC 1-7VÉGE
U20 17:00 MISPEF 3-2VÉGE
ROM 17:30 STEBRA 
január 17., szerda
MK 18:30 MISFTC 
U18 18:40 VASKMH 
MK 20:15 MACUTE 
    • M4 SPORT
január 18., csütörtök
U18 15:30 PEFGEP 
január 19., péntek
KHL 17:30 AKBSBA 
    • SPORT 2
január 20., szombat
DEBL   MARGEP 
EWHL   SAVKMH 
U18   GEPZEG 
U18   KACAVS 
U18   UTEOHC 
U18   VASETO 
U18   ZNOMAC 
KHL 15:00 SZKAMR 
    • SPORT 2
EBEL 19:15 RBSAVS 
január 21., vasárnap
U18   KACMAC 
U18   RBSAVS 
U18 14:20 MISOKW 
U18 16:00 ETOVSV 
EBEL 17:30 DECAVS 
Partnerünk