SZKA-1946?Patriot 5-4

Kuritko mesterhármasa egy pontot ért a Patriotnak. Hatodik meccsét vitte ráadásig a Patriot, hatodikat bukta el, ezúttal büntetőkkel. A hétfői 5-1-es vereség után egy nappal máris itt volt az alkalom a Patriotnak, hogy szépítsen a Szentpétervár ellen, ami sikerült is. Az első gólt a hazaiak szerezték a hatodik percben, a hétfőn is eredményes Barabanov talált be Iljasenko kapujába. A harmadban inkább csak védekezett a magyar csapat, amit a 11-3-as kapura lövési arány is jelez. Ebben nagy szerepet játszott, hogy az utolsó 5 és fél percet gyakorlatilag végig emberhátrányban játszották Nemesék. A magyar csatártrió egyébként a negyedik sorban kapott helyet. A második harmadban felpörögtek az események. A 22. percben Nyikolajev kettőre növelte a pétervári előnyt, majd 70 másodperccel később Piacka szépített. Kuritko 26. percben emberelőnyben szerzett gólja a Patriot egyenlítését jelentette, négy perccel később ugyanő, ugyanúgy előnyből a vezetést is megszerezte a magyar csapat számára. Hogy ne legyen teljes az örömünk, arról a 36. Percben Rjasancev gondoskodott, ezzel lett 3-3 a 2. harmad vége. Ebben a periódusban már sokkal bátrabban támadt a budapesti csapat, 16-11-re nyerte a kapura lövéseket. A záró harmadban visszavették a házigazdák a vezetést, az 50. percben Kondratyev volt eredményes. A Patriot azonban nem adta fel, az 54. percben Kuritko harmadik gólját szerezve 4-4-re módosította az állást. Mivel sem a rendes játékidő, sem a hosszabbítás nem hozott újabb gólt, jöhettek a büntetőlövések.