Két játékoskeret a serdülőválogatottnál

   

Glen Williamson szövetségi edző aktualizálta az U16-os korosztály válogatott névsorát. Egyszersmind külön készül az 1997-ben és az 1998-ban születettek csapata. Ez a korosztály decemberben vesz részt egy nagyon komoly négy nemzet tornán, az lesz az első erőfelmérő ez évben. Külföldön játszókat ezúttal nem hívtak, de novemberben ők is sorra kerülnek. Az edzők folyamatosan figyelik az idehaza játszókat.

A két évjárattal külön stáb foglalkozik.
U16: Glen Williamson, Mayer Péter, Szilassy Zoltán, Jánosi Csaba (edzők), Farkas Tamás (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).
U15: Glen Williamson, Marton Tibor, Orgovány István, Ritter Zsolt (edzők), Szuchánszki Dávid (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).

Az októberi összetartás névsorait az alábbiakban olvashatják.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Anton Joel 1997 Debrecen
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Preisinger Péter 1997 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Erzsébeti Farkasok
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Karsay Kornél 1997 MAC
Kocsis Marcell 1997 Vasas
Komjáti Gábor 1997 Erzsébeti Farkasok
Kopasz Zsombor 1997 Tisza Volán
Kőrösi Péter 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Az U15-ös szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 Debrecen
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Djurdev Nikola 1998 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gattyán Péter 1998 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sarciá Antonio 1998 MAC
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Tornyai Gábor 1998 MAC
Tóth Gergely 1998 Dab.Docler
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Zsigmond Bence 1998 ISK HSC Csíkszereda
Támadók:
Bálint Tamás 1998 UTE-Vasas
Banga Viktor 1998 UTE-Vasas
Bukor Rajmund 1998 UTE-Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalai Titánok
Heller Dániel 1998 UTE-Vasas
Jámbor Kornél 1998 Kaposvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 UTE-Vasas
Nagy Barna 1998 UTE-Vasas
Oroszi Álmos 1998 UTE-Vasas
Rózsa István 1998 UTE-Vasas
Somogyi Róbert 1998 Kaposvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Székely Mádai Gergő 1998 UTE-Vasas
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE-Vasas
Toldy Soma 1998 Fehérvár
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Kaposvár
Varga Tamás 1998 UTE-Vasas

 

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
március 19., vasárnap
U18 17:10 AVSMAC 4-2VÉGE
március 20., hétfő
MOL 18:00 MACMIS 3-4VÉGE
    • M4 SPORT
március 21., kedd
ROM 17:30 PROGAL 3-8VÉGE
ROM 17:30 SSCBRA 4-2VÉGE
március 22., szerda
U20 12:40 AVSDHK 2-3VÉGE
U16 16:00 AVSMAC 2-1VÉGE
MOL 17:00 MISMAC 2-1VÉGE
    • M4 SPORT
ROM 17:30 SSCBRA 1-4VÉGE
U20 17:30 ZEGMIS 0-2VÉGE
U20 17:40 VASMAC 2-5VÉGE
EBJL 19:40 AVSUTE 4-2VÉGE
március 23., csütörtök
U18 16:40 KMHPEF INFO
KHL 17:30 SZKLOK 
    • SPORT 2
március 24., péntek
NHL 00:05 WSHCBJ 
    • SPÍLER TV
NHL 03:30 LAKWPG 
    • SPÍLER TV
KHL 15:00 MMGAKB 
    • SPORT 2
U16 18:40 MACAVS 
március 25., szombat
U20   DHKAVS 
NHL 00:05 PITNYI 
    • SPÍLER TV
U20* 18:00 MACVAS 
március 26., vasárnap
NHL 04:30 LAKNYR 
    • SPÍLER TV
U16 18:00 AVSMAC 
NHL 23:00 NJDDAL 
    • SPÍLER TV
március 27., hétfő
U18   UTESCC 
március 28., kedd
U16*   MACAVS 
március 29., szerda
U16*   AVSMAC 
U20*   AVSDHK 
U20*   VASMAC 
KHL 18:00 LOKSZK 
    • SPORT 2
március 30., csütörtök
KHL 18:00 AKBMMG 
    • SPORT 2
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk