Két játékoskeret a serdülőválogatottnál

   

Glen Williamson szövetségi edző aktualizálta az U16-os korosztály válogatott névsorát. Egyszersmind külön készül az 1997-ben és az 1998-ban születettek csapata. Ez a korosztály decemberben vesz részt egy nagyon komoly négy nemzet tornán, az lesz az első erőfelmérő ez évben. Külföldön játszókat ezúttal nem hívtak, de novemberben ők is sorra kerülnek. Az edzők folyamatosan figyelik az idehaza játszókat.

A két évjárattal külön stáb foglalkozik.
U16: Glen Williamson, Mayer Péter, Szilassy Zoltán, Jánosi Csaba (edzők), Farkas Tamás (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).
U15: Glen Williamson, Marton Tibor, Orgovány István, Ritter Zsolt (edzők), Szuchánszki Dávid (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).

Az októberi összetartás névsorait az alábbiakban olvashatják.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Anton Joel 1997 Debrecen
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Preisinger Péter 1997 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Erzsébeti Farkasok
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Karsay Kornél 1997 MAC
Kocsis Marcell 1997 Vasas
Komjáti Gábor 1997 Erzsébeti Farkasok
Kopasz Zsombor 1997 Tisza Volán
Kőrösi Péter 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Az U15-ös szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 Debrecen
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Djurdev Nikola 1998 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gattyán Péter 1998 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sarciá Antonio 1998 MAC
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Tornyai Gábor 1998 MAC
Tóth Gergely 1998 Dab.Docler
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Zsigmond Bence 1998 ISK HSC Csíkszereda
Támadók:
Bálint Tamás 1998 UTE-Vasas
Banga Viktor 1998 UTE-Vasas
Bukor Rajmund 1998 UTE-Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalai Titánok
Heller Dániel 1998 UTE-Vasas
Jámbor Kornél 1998 Kaposvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 UTE-Vasas
Nagy Barna 1998 UTE-Vasas
Oroszi Álmos 1998 UTE-Vasas
Rózsa István 1998 UTE-Vasas
Somogyi Róbert 1998 Kaposvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Székely Mádai Gergő 1998 UTE-Vasas
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE-Vasas
Toldy Soma 1998 Fehérvár
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Kaposvár
Varga Tamás 1998 UTE-Vasas

 

Cimkék: , , , ,

Te mit gondolsz?

Eseménynaptár
január 17., kedd
MOL 17:00 GALSCC 2-3VÉGE
MOL 18:30 MISFTC 7-4VÉGE
január 18., szerda
U20 16:50 KMHMIS 5-1VÉGE
U20 19:30 MACZEG 10-1VÉGE
január 19., csütörtök
U18 15:30 DHKPEF 6-1VÉGE
U18 16:00 AVSUTE 3-4 HVÉGE
U18 16:00 ETOMIS 2-3 HVÉGE
EBYSL 18:00 AVSVIC 5-1VÉGE
MOL 18:00 DABBRA 3-4 HVÉGE
U18 18:10 VASMAC 1-4VÉGE
január 20., péntek
NHL 01:05 CBJOTT 
    • SPÍLER TV
U20 14:30 DHKAVS 
MOL 18:00 UTEBRA 
MOL 18:30 TITSCC 
EBJL 18:40 HKBMAC 
MOL 19:00 FTCGAL 
EBEL 19:15 G99AVS 
január 21., szombat
NHL 01:05 BOSCHI 
    • SPÍLER TV
EBJL 12:40 HKBVIC 
EBYSL 14:30 RBSHKB 
EBJL 15:00 UTEEHL 
EBJL 16:10 MACOHC 
EBYSL 17:00 DMJOLL 
EBYSL 17:10 VASMZA 
EBYSL 18:00 EHLMAC 
EBJL 18:30 MRBDMJ 
EBJL 18:55 VSVAVS 
MOL 19:00 MACGAL 
MOL 19:00 MISSCC 
NHL 21:05 WINSTL 
    • SPÍLER TV
január 22., vasárnap
EBJL   ZASVAS 
NHL 04:00 CGYEDM 
    • SPÍLER TV
EBYSL 12:00 RBSMAC 
EBJL 15:30 RBSETO 
EBYSL 15:40 VASTRK 
EBYSL 15:40 ZNOHKB 
EBYSL 17:30 SLLAVS 
MOL 18:00 BEOTIT 
MOL 18:00 FTCBRA 
EBEL 18:15 AVSVSV 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MACUTE 
NHL 21:05 PITBOS 
    • SPÍLER TV
január 23., hétfő
MOL 18:00 BEODAB 
MOL 18:00 DHKSCC 
    • M4 SPORT
MOL 18:30 MISGAL 
január 24., kedd
U20 18:40 AVSKMH 
január 25., szerda
MK   MACDHK 
MK   MISDAB 
U20   DHKMAC 
U20 18:40 KMHVAS 
január 26., csütörtök
EBJL   UTEMAC 
U18   DHKTVS 
U18   KMHMIS 
U18   PEFAVS 
U18   VASETO 
EBYSL 18:10 AVSDMJ 
   H I R D E T É S
   H I R D E T É S
Partnerünk