Két játékoskeret a serdülőválogatottnál

   

Glen Williamson szövetségi edző aktualizálta az U16-os korosztály válogatott névsorát. Egyszersmind külön készül az 1997-ben és az 1998-ban születettek csapata. Ez a korosztály decemberben vesz részt egy nagyon komoly négy nemzet tornán, az lesz az első erőfelmérő ez évben. Külföldön játszókat ezúttal nem hívtak, de novemberben ők is sorra kerülnek. Az edzők folyamatosan figyelik az idehaza játszókat.

A két évjárattal külön stáb foglalkozik.
U16: Glen Williamson, Mayer Péter, Szilassy Zoltán, Jánosi Csaba (edzők), Farkas Tamás (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).
U15: Glen Williamson, Marton Tibor, Orgovány István, Ritter Zsolt (edzők), Szuchánszki Dávid (kapusedző), Nagy Attila (csapatvezető), Tornyi Gábor (felszerelésmenedzser).

Az októberi összetartás névsorait az alábbiakban olvashatják.

Az U16-os szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Bors Gergely 1997 Klagenfurt (AUT)
Gadácsi János 1997 Fehérvár
Kiss Bence 1997 Miskolc
Plesz Bendegúz 1997 Fehérvár
Védők:
Antal Arnold 1997 Fehérvár
Anton Joel 1997 Debrecen
Baranyai Balázs 1997 Fehérvár
Boros Dániel 1997 MAC
Járossy Ádám 1997 Fehérvár
Jászai Barna 1997 MAC
Preisinger Péter 1997 MAC
Stipsicz Bence 1997 MAC
Szabó Máté 1997 Erzsébeti Farkasok
Takács Bence 1997 Fehérvár
Támadók:
Babay Miklós 1997 MTK
Bajusz Tamás 1997 Miskolc
Bolla Bence 1997 Fehérvár
Czakó Barna 1997 MTK
Gáspár Máté 1997 Graz (AUT)
Havasi Dávid 1997 UTE
Imre Patrik 1997 Fehérvár
Karsay Kornél 1997 MAC
Kocsis Marcell 1997 Vasas
Komjáti Gábor 1997 Erzsébeti Farkasok
Kopasz Zsombor 1997 Tisza Volán
Kőrösi Péter 1997 MAC
Laczkó Ákos 1997 Miskolc
Lakatos Hunor 1997 MAC
Márkus Balázs 1997 UTE
Nagy Zoltán 1997 Red Bull Salzburg (AUT)
Sági Martin 1997 UTE
Szlama Dániel 1997 UTE
Szűcs István 1997 UTE
Vizi Dániel 1997 Fehérvár

Az U15-ös szelekció aktuális játékoskerete:

Név Szül. év Csapat
Kapusok:
Garbacz Máté 1998 UTE
Győri Boldizsár 1998 Debrecen
Henczi Bendegúz 1998 Zalai Titánok
Medgyes Csaba 1998 MAC
Védők:
Darabos Krisztofer 1998 Debrecen
Djurdev Nikola 1998 MAC
Erdély Botond 1998 Fehérvár
Gattyán Péter 1998 MAC
Majoross Barnabás 1998 MAC
Molnár Dávid 1998 Debrecen
Sarciá Antonio 1998 MAC
Sebestyén Dávid 1998 MAC
Szalóki Nándor 1998 Debrecen
Tornyai Gábor 1998 MAC
Tóth Gergely 1998 Dab.Docler
Török Viktor 1998 Graz (AUT)
Zsigmond Bence 1998 ISK HSC Csíkszereda
Támadók:
Bálint Tamás 1998 UTE-Vasas
Banga Viktor 1998 UTE-Vasas
Bukor Rajmund 1998 UTE-Vasas
Erdei Zoltán 1998 Fehérvár
Gombos Bence 1998 Zalai Titánok
Heller Dániel 1998 UTE-Vasas
Jámbor Kornél 1998 Kaposvár
Kiss Patrik 1998 Fehérvár
Kovács Olivér 1998 Fehérvár
Kováts Máté 1998 UTE-Vasas
Nagy Barna 1998 UTE-Vasas
Oroszi Álmos 1998 UTE-Vasas
Rózsa István 1998 UTE-Vasas
Somogyi Róbert 1998 Kaposvár
Szabó Bence 1998 Fehérvár
Székely Mádai Gergő 1998 UTE-Vasas
Szita Donát 1998 Fehérvár
Szlépka Armand 1998 UTE-Vasas
Toldy Soma 1998 Fehérvár
Tóth Renátó 1998 Fehérvár
Török Patrik 1998 Kaposvár
Varga Tamás 1998 UTE-Vasas

 

Cimkék: , , , ,

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
október 16., hétfő
ROM 17:30 SSCBRA 3-1VÉGE
U18 17:30 SZDSCC 2-19VÉGE
EL 20:00 UTEFTC 4-3VÉGE
    • M4 SPORT
október 17., kedd
U18 18:40 MACSCC 5-6 BVÉGE
U20 20:00 UTEPEF 2-0VÉGE
október 18., szerda
MK 16:00 KMHFTC 1-6VÉGE
U18 17:35 SCCGEP 1-40VÉGE
MK 18:00 DABUTE 3-5VÉGE
MK 19:30 MACTIT 3-0VÉGE
október 19., csütörtök
U18 14:45 DHKMAC 
U18 16:00 PEFMIS 
U18 17:00 AVSSCC 
U18 17:05 GEPVAS 
U20 17:20 ETOAVS 
KHL 18:00 LOKNYH 
    • SPORT 2
U18 18:00 ZEGUTE 
U18 19:00 SZDETO 
U20 19:00 UTEVAS 
október 20., péntek
U20   HDJMAC 
U20   SLLKMH 
KK 13:30 TXUMIS 
KK 17:30 BRACZB 
EL 18:00 DABMAC 
EL 18:00 UTEVC2 
EBEL 18:30 ZNOAVS 
EL 18:30 TITFTC 
október 21., szombat
U18   ZNOAVS 
U20   G99DHK 
U20   SLLMAC 
U20   VSVKMH 
KK 13:30 MISCZB 
EWHL 17:30 SKPKMH 
KK 17:30 BRATXU 
U18 18:00 ETOKMH 
U18 18:30 MACMIS 
U18 19:00 UTEVAS 
U18 19:00 UTEVAS 
október 22., vasárnap
U18   VSVKMH 
U20   HDJKMH 
U20   OHCUTE 
U20   VICVAS 
U20   VSVMAC 
EWHL 13:00 KMHNEH 
KK 13:30 CZBTXU 
KK 17:30 MISBRA 
EBEL 17:45 AVSEHL 
    • M4 SPORT
EL 17:50 VC2DAB 
EL 18:00 FTCMAC 
EL 18:30 UTETIT 
október 24., kedd
U18   AVSMAC 
október 25., szerda
MK 18:00 FTCTIT 
MK 18:40 VASMIS 
október 26., csütörtök
U18   MISVSV 
U18   PEFDHK 
U18   SZDGEP 
U20   UTEAVS 
U20   ZNOMAC 
U20 19:25 KMHDHK 
   H I R D E T É S
Partnerünk