Kovalcsuk mesterhármast vágott

   

Brizgalov második KHL-mérkőzésén is vesztes csapatban védett. A katonacsapatok rangadóját rég nem látott érdeklődés övezte, a CSZKA eddigi hazai mérkőzésre átlagosan nagyjából háromezer néző volt kíváncsi, az SZKA ellen a Megaszportban megrendezett mérkőzésre viszont 11 700 néző ment ki. Az összecsapást a hazaiak kezdték jobban, a Dacjuk, Alekszandr Radulov, Maenpaa hármas mindkét gólban pontokat szerzett, a kétgólos szentpétervári hátrány után viszont Ilja Kovalcsuk vált a mérkőzés főszereplőjévé. Három gólt lőtt, igaz, a győztes találat mégsem az övé lett, ezt Dallman jegyezte.

A nap meglepetését a Torpedo okozta, 7-3-ra verte az Avangardot, Makarov 3+2, míg Thörnberg 2+4 pontot gyűjtött. A Traktor zsinórban második vereségét is elszenvedte, győzelmével a Szibir a tabella élére ugrott.

Amur Habarovszk

0-3 (0-0, 0-1, 0-2)

Metallurg Magnyitogorszk

KHL. Habarovszk, 7100 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 33:11 PP Goncsar Antyipin Mozjakin
0-2 43:13 O’Reilly Mozjakin
0-3 58:07 Malkin Goncsar
34 Kapura lövések száma 34
8 Kiállításpercek 12
Murigin Kapusok Gelasvili

 

Metallurg Novokuznyeck

2-3 (0-1, 1-1, 1-0, 0-0, 0-1)

Avtomobiliszt Jekatyerinburg

KHL. Novokuznyeck, 3526 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 07:00 PP Mezei Szimakov Zsmakin
0-2 25:11 A. Sztrelcov Szazonov V. Sztrelcov
1-2 29:42 Turukin Kurepanov
2-2 54:20 Csernih Sopel Metljuk
2-3 65:00 GWS Malihin
37 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 8
Lazusin Kapusok Holt

 

Szibir Novoszibirszk

2-1 (2-1, 0-0, 0-0)

Traktor Cseljabinszk

KHL. Novoszibirszk, 7000 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
0-1 03:29 Glinkin Sinyin Popov
1-1 04:40 Szannyikov Sumakov
2-1 10:41 PP Kutuzov Kudroc Szannyikov
27 Kapura lövések száma 29
8 Kiállításpercek 20
Glass Kapusok Garnett

 

Torpedo Nyizsnyij Novgorod

7-3 (2-1, 1-1, 4-1)

Avangard Omszk

KHL. Nyizsnyij Novgorod, 5500 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:09 Makarov Thörnberg
1-1 11:22 Ivanov Pujacs Volkov
2-1 19:32 Makarov Vasziljev Nilsson
3-1 26:09 PP Kousa Makarov Thörnberg
3-2 35:54 Kosztyicin Frolov
4-2 42:22 PP Thörnberg Kousa Hietanen
4-3 43:27 Frolov Kuparinen Kosztyicin
5-3 47:11 Varnakov
6-3 55:00 Makarov Thörnberg Kousa
7-3 59:23 PP Thörnberg Makarov
38 Kapura lövések száma 27
10 Kiállításpercek 16
Koval Kapusok Ramö

 

Lokomotiv Jaroszlavl

4-2 (0-0, 3-0, 1-2)

Barisz Asztana

KHL. Jaroszlavl, 8213 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 23:05 PP Kaljuzsnij
2-0 28:19 PP Kulikov Kozlov
3-0 31:27 Flood Anyiszimov Malcev
4-0 44:44 PS Csernyikov
4-1 56:53 PP Rugyenko Szpiridonov Hedman
4-2 59:59 PP Dawes Hutchkinson Bochenski
27 Kapura lövések száma 21
29 Kiállításpercek 21
Varlamov Kapusok Lassila
31:27-től Poluektov

 

Atlant Mityiscsi

4-2 (1-1, 3-0, 0-1)

Jugra Hanti-Manszijszk

KHL. Mityiscsi, 5250 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 02:16 Ozolins Mihnov
1-1 09:28 PP Ibragimov But Lekomcev
2-1 24:13 Lemtyugov Gluhov Ozolins
3-1 35:51 PP Zsergyev Engqvist Ozolins
4-1 39:22 Majorov Zsergyev
4-2 53:37 SH Szitnyikov
33 Kapura lövések száma 25
8 Kiállításpercek 16
Hudobin Kapusok Masalskis

 

CSZKA Moszkva

2-4 (1-0, 1-1, 0-3)

SZKA Szentpétervár

KHL. Moszkva, 11700 néző.
Gólok Idő Típus Gól Passz Passz
1-0 12:14 PP Dacjuk Maenpaa A. Radulov
2-0 22:49 Maenpaa Dacjuk A. Radulov
2-1 26:40 Kovalcsuk Alekszandrov
2-2 41:18 Kovalcsuk Tyihonov Taraszenko
2-3 43:48 PP Dallman Taraszenko
2-4 53:01 Kovalcsuk Taraszenko
31 Kapura lövések száma 26
8 Kiállításpercek 33
Brizgalov Kapusok Jezsov

 

Cimkék:

Nem lehet hozzászólni.

Eseménynaptár
szeptember 18., hétfő
U18 14:35 GEPSCC 0-0 VVÉGE
EL 20:00 MISVC2 7-1VÉGE
    • M4 SPORT
szeptember 19., kedd
ROM 17:30 PROSCC 2-7VÉGE
U18 18:40 KMHSCC 0-17VÉGE
U18 19:00 DHKVAS 5-1VÉGE
szeptember 21., csütörtök
U18 14:20 UTESCC 2-10VÉGE
U20 15:40 KMHZNO 2-6VÉGE
U18 16:00 PEFAVS 0-6VÉGE
U20 17:40 AVSETO 9-0VÉGE
U20 17:40 VASDHK 4-6VÉGE
U18 17:45 SZDKMH 2-8VÉGE
U18 18:00 ZEGMIS 2-3VÉGE
U20 18:30 UTEMAC 2-3VÉGE
szeptember 22., péntek
U18 15:40 RBSMAC 6-2VÉGE
U18 15:40 VSVETO 5-2VÉGE
U18 16:30 PEFSCC 1-7VÉGE
EL 17:50 VC2BRA 4-3 HVÉGE
EL 18:30 MISSCC 4-1VÉGE
EL 18:30 TITUTE 5-2VÉGE
EL 19:00 MACFTC 6-1VÉGE
U18 19:00 EHLMIS 2-4VÉGE
U18 19:00 ZASAVS 4-5VÉGE
szeptember 23., szombat
U18 12:40 VSVMAC 
U18 12:40 ZASETO 
KHL 13:00 BAADMO 
    • SPORT 2
U18 16:00 EHLAVS 
U18 16:00 KACVAS 
U18 16:00 RBSMIS 
ROM 17:30 GALSST 
U18 18:00 VICUTE 
U18 18:55 OHWKMH 
EBEL 19:15 HCIAVS 
szeptember 24., vasárnap
U20   DHKAVS 
U18 09:15 VSVAVS 
U18 09:15 ZASMIS 
ROM 10:30 GALSST 
U20 12:10 KMHVAS 
U18 12:30 EHLMAC 
U18 12:30 RBSETO 
U20 12:40 ZNOUTE 
U20 14:40 MACETO 
EL 17:00 DABVC2 
EL 17:30 TITMIS 
EBEL 18:00 HCBAVS 
EL 18:00 FTCBRA 
EL 18:30 UTESCC 
szeptember 25., hétfő
EL 18:00 DABSCC 
EL 20:00 MACBRA 
    • M4 SPORT
szeptember 27., szerda
MK   KMHVAS 
U20   ETOMIS 
U20   KMHPEF 
MK 18:00 UTEMAC 
MK 18:30 MISFTC 
MK 18:30 TITDAB 
szeptember 28., csütörtök
U18   AVSMAC 
U18   DHKSZD 
U18   ETOVAS 
U18   ZEGPEF 
szeptember 29., péntek
U20 15:40 VASRBS 
U20 17:10 MACVIC 
U20 18:00 UTEHCI 
U20 19:10 DHKEHL 
   H I R D E T É S
Partnerünk