Salzburg?Fehérvár 5-6

Csoda lenne a pontszerzés, írtuk beharangozónkban, és nagyszerű, hogy ismét csoda történt Salzburgban: a Fehérvár győztesen hagyta el a Volksgartent.Fél perc elteltével Magosi gólja adta meg az alaphangot, amelyhez a jegyzőkönyv szerint Bailey asszisztált. Az első harmad felénél egyenlítettek a hazaiak, de Horváth András révén előnyből visszavette a vezetést a Volán. Fordulás után 5 perc alatt 3 gól esett, szerencsére a fehérváriak számára kedvező eloszlásban. Az egyenlítést követően előbb Kovács Csaba, majd Vas Márton révén immár kétgólosra nőtt az előny.

A Salzburg kapust cserélt, a fiatal szlovén Gracnar helyett érkezett Auld, nem sokkal később pedig a szépítés. Hogy mégis kétgólos előnnyel menjenek a csapatok a második szünetre, arról Banham gondoskodott. A harmadik harmadban megint zárkózott a Salzburg, de Sikorcin visszaállította a kétgólos előnyt. 80 másodperccel a lefújás előtt Pagé mester lehozta a kapust, de a hat mezőnyjátékossal támadó Salzburg csak egy gólt tudott ütni, 12 másodperccel a vége előtt. Egy gólt tehát sikerült megőrizni az előnyből, így két pont a Fehérváré, nulla pont a Salzburgé. A januári 7-1 után ismét egy hatalmas Fehérvár-győzelemmel gazdagodtunk Pierre Page-ék otthonában.