Biztosan nyert a Fehérvár Debrecenben

Vendéggyőzelem született a juniorbajnokság szerdai rangadóján. Szép számú közönség, 200 néző előtt játszott a juniorbajnokságban a Debrecen az ifj. Ocskay Gábor Jégkorongakadémiával. A négy EBEL-kerettaggal megerősített fehérváriak biztos győzelmet arattak, Hajós Roland volt a meccs embere, 3 gólt és egy gólpasszt szerzett, Tóth Adrián négy gólpasszal járult hozzá a sikerhez. A végeredmény 8-0 lett a vendégeknek. A 3+1-ig jutott Turbucz Martin vezérletével 7-4-re győzte le az UTE-Vasas vegyes a másik szlovák juniorligás csapatot, a MAC-ot. A túlnyomórészt ifistákkal felálló MAC végig jól tartotta magát, a második harmad elején még vezetett is. Az OB I-es, Mol ligás tapasztalattal rendelkező játékosok vitték a prímet az este harmadik mérkőzésén, a Dab.Docler–FTC-MTK összecsapáson is. Mivel a vendégeknél hat ilyen játékos volt, a hazaiaknál pedig három, törvényszerű, hogy a vendégek győztek 7-4-re. Hosszabb sérülése után ezen a meccsen visszatért a jégre Dancsfalvi Norbert is, így előbb-utóbb várhatóan szerepet kaphat a Ferencváros Mol ligás mérkőzésein is.